Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2012 14:25 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.3.2012
Příspěvky: 11
Bydliště: Bratislava
toto som si mal precitat pred tym,ako som objednal vrtulnik volitation 9053 od DoubleHorse...v skratke...vrtulnik je na ceste k majitelovi,na pocudovanie su ochotni vratit peniaze...
v obchode s RC modelmi uz mam vyhliadnuty simulator aj maly 4 kanalovy vrtulnicek do interieru...
dufam,ze sa cez zaciatky nejako prehryziem a potiahnem to dalej...
dakujem za kazdy nazor,radu,pomoc...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2012 21:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 1.12.2011
Příspěvky: 70
Bydliště: Olomouc
gasolin píše:
Takže to shrnu asi takto:
Walkera 1#A - krásný vrtulník, krásná vysílačka, neskutečně drahé pády, nemožnost použít jiné díly než Walkera!
PADAT ZAČÁTEČNÍK PROSTĚ BUDE! Naprosto neprodejné! Pár stovek za díly....
HK250GT - mít ho dnes, postavím ho, vyladím tak jak se má, osadím kvalitníma komponentama, počkat, za ty prachy vezmu raději 450ku, prostor kde lítat mám.
HK450V2...ne to nemá cenu, raději HK450GT Pro, jen o drobek dražší ale je to znát na kvalitě...tuhle heli mám fakt rád, osadit ji kvalitními servy (nová) , kvalitním gyrem (bazar), reglu a motoru bych se nebál z HK...pořádně ji vymazlit, seštelovat a lítání je paráda za pár kaček, kdokoliv pomůže, poradí, řekne co a jak. Do 5-6tis se vejdu i s nějakou tou baterkou. Dx6i vezmu z druhé ruky za 2tis, k tomu OrangeRX přijímač...sakum prdum mám vše za 8tis....tohle je to co jsem měl koupit hned po mém oblíbeném 4ch vrtulníčku do pokoje...



Je to skvěle napsané. Já naštěstí alespoň částečně poslechl rady zkušených a přinutil se nekoupil HK250 i když jsem si ji moc přál kvůli skladnosti. :oops:
Pak jsem přemýšlel o HK450 jako kompromis mezi velikostí a ovladatelností. A nakonec opravdu rozdíl mezi HK450 a HK450Pro není až tak vzhledem k ceně dopravy neschůdný.
Pořídil jsem si tedy HK450Pro s pohonem řemínkem. Pár hodin simulátoru a první 2 lety mám za sebou a jsem spokojený (i když porovnat můžu jen s půjčeným koaxem :roll: ).
Teď už jen pořídit tu přestavbu na torzní tyč a to rychlejší servo a ta velikost 500 by se ještě dumů asi vlezla :lol:
Takže to, co napsal GASOLIN je i z mého pohledu začátečníka naprostá pravda. :!:

_________________
Spektrum DX7+Quanum telemetry, Yak 55 SP 1500mm, Mini Funtana, HK450 Pro+Tarot FBL, www.bales.ic.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Co vybrat?
PříspěvekNapsal: stř 10.07.2013 18:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
Rozhoduju se mezi Walkerou 1*A RTF M2 nrbo Blade 300 BIND FLY
ktera je lepsi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vybrat?
PříspěvekNapsal: stř 10.07.2013 18:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
První cca za 6 a druhej za 10 tisíc.

První od šuntfirmy, která umí provést neskutečné konstrukční prasárny (vlastní zkušenost).
Druhej od firmy lepší, relativně drahý.

První s pádlama , druhej s 3D gyrem.

Oba dva pro začátečníka dost malý (550 mm rotor).

Kdybych byl ve stadiu takovýho rozhodnutí, nebral bych ani jeden a dal na doporučení Minititan / T-Rex 450.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vybrat?
PříspěvekNapsal: stř 10.07.2013 18:44 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Co je lepší? Hruška nebo jablko?

V první řadě si ujasni, co od toho chceš. Možná se nehodí ani jedno...

Jinak Walkery jsou obecně vyhlášený předražený šunt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vybrat?
PříspěvekNapsal: stř 10.07.2013 19:32 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.12.2012
Příspěvky: 22
Něco si přeskočil.Doporučuji se nejdřív něco přečíst.
Třeba tady: viewtopic.php?f=105&t=43812&start=112
U helin prostě levně a kvalitně neexistuje.

_________________
T-Rex 450PRO + MB
DX6i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pon 09.06.2014 19:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2011
Příspěvky: 433
Bydliště: Praha
Obrázky: 15
milagros píše:
Rozhoduju se mezi Walkerou 1*A RTF M2 nrbo Blade 300 BIND FLY
ktera je lepsi?


Vem 500Kc a kup za ne nejakou dobrou lahev vina, dones ji nekomu kdo tomu rozumi....za tech 9500Kc ti nakoupi solidni stroj do zacatku...osobne bych dnes sahnul po Minititanovi 325S ve verzi bez stabilizace, tu bych koupil pouzitou za 15 stovek na bazaru, stejnetak vysilajdu. Baterka ti staci jedna, vic potreba ze zacatku nebude :grin: k tomu jednoduchou nabijecku. Cenove se tam vejdes a budes mit dobry pocit z noveho stroje (asi dlouho novy nebude ale neva)....kdekdo by dal prednost Rexovi 450, ale Minititan je lehky stroj a ma nejlevnejsi nahradni dily. Pokud s nim budes letat nad polem s vyssi travinou, dokaze se ve vetsine pripadu i oklepat a letet dal(pri splneni toho, ze se naucis pred dopadem vcas vypnout plyn)....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 11.06.2014 18:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Jak tu píšou kolegové,nejlépe Minititana,záruka kvality,funkčnosti i životnosti, třeba i na modelbazaru.Blade silně předražená hračka,která ihned odradí velmi drahými ND.Walkera je šmejd největšího kalibru,ikdyž tak nevypadá,klame pěkným tělem,začátečník skočí na lep a je nešťastný :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pát 11.07.2014 10:58 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2008
Příspěvky: 146
Přesně MT je dělník, u kterýho člověk zapomene jak vypadá nářadí dokud se s nim nepraští a na druhou stranu i bazarovej stroj kterej 3x obletěl zeměkouli a kterýmu pískaj ložiska a prokluzuje řemínek letí jak víno. :D

_________________
DX6i, MiniTitan E360, MiniTitan E325, FreeSpirit přestavěnej na Spektrum


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz