Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2012 22:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
prochel píše:
pánové a tady v tomto vláknu se řeší co??? která je lepší 500 nebo nějaké osobní problémy :!:
- nejlepší pětistovka je Protos a není co dál řešit. Můžete to tu zavřít! :-D

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: stř 18.01.2012 23:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
přesně tak , protos nemá konkurenci

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: stř 18.01.2012 23:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
A co Snipr II :lol: excelentní stroj. Lehoučký , přesně reaguje na páčky, no proti alignu nebe a dudy :lol:

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 8:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2012
Příspěvky: 38
Bydliště: PRAHA
Obrázky: 0
:( Tak jsem koupil za 2800.-stavebnici HK-500GT.Jjem z ni nadšenej.Postavil jsem ji za 3 noci,včera koupil vysílač s příjmačem Spektrum DX7 no....a ted se už jen dívám...Neumím to zkrátka dát dohromady...Před tim jsem měl Walkeru V400,ale to se jen nabilo a šlo létat,ale tohle jsem se přecenil...Poradí někdo prosím?
pollhillmann@seznam.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 8:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Já ti poradím.
číst:
http://vitocz.net/
aspoň 5x dokola
během toho navštívit nějaký vrtulníkáře naživo a ptát se.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 8:46 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2012
Příspěvky: 38
Bydliště: PRAHA
Obrázky: 0
Zkouknu co pujde.Miluju vrtase a takhle mi to nejde....opravdu děkuju za každou pomoc.Každý někdy začínal, sice s Walkerama,ale každý taky přijde na to,že jsou to hračky,ale u těch 500 stovek už je to věda a to nemluvím o jiných.Je nádherný,když to ve vzduchu poslouchá a ukazkově létá..jen to ale zprovoznit no HK-500GT je pěkný kus a doufám,že mi tady dlouho stát nebude a zprovozním ho :-(
NEMUŽU SE DOČKAT..[color=#BF00BF]POMOOOOOOC[/color]


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 8:58 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2012
Příspěvky: 38
Bydliště: PRAHA
Obrázky: 0
František Koudelka píše:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__14862__HK_500CMT_TT_3D_Torque_Tube_Helicopter_Kit_Align_T_Rex_Compat_.html

Je nektera verze tehle HK 500 k necemu dobra? chtel bych pristi rok jit do 500velikosti, ale rex je dost drahej, mam radsi pockat a neco pridat a nebo jit do neceho podbneho a vybavit to kvalitnimi servy a elektronikou....

NO MÁM JI A JE TO BOMBA KDYŽ TO PAK UMIŠ VYLADIT...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 9:23 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2012
Příspěvky: 38
Bydliště: PRAHA
Obrázky: 0
Mám dotaz.Ve velikosti 500 ,pádla nebo bez pádla??A proč?A je DX7 vysílač a přijmač dobrý k 500 ??Děkuji za rady,nápovědi,postřehy a hlavně pomoc,VŠEM HEZKÝ DEN!!!!! :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 9:30 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Dx 7 je v poohode.
Doporucuju ted hodne cist, vsechno bud tady nebo jinde napsany. Spoustu veci najdes na google nebo na youtube co se tyce zapojeni elektroniky.
Otazky si usetri az na chvili, kdy ti fakt budou chybet informace, nebo neco nebude srozumitelne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 9:49 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2012
Příspěvky: 38
Bydliště: PRAHA
Obrázky: 0
DIKY,no je mi záhadou vic věci...bohužel..Mohu při blbem připojení spálit gyro nebo serva,regul.?Vubec mi vysil.nekomunikuje s přijmačem atd.Při zapnutí baterky serva jen bručí...atd.atd....omlouvam se za mou hloupost,ale asi budu muse hoooodně študovat ve svých 53 letech....:-(


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 10:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
1) Sparuj si vysilac s prijimacem. Bez toho se nehnes. Jak na to najdes v manualu vysilacky nebo urcite i video na YouTube.
2) Pokud muzes nastavit na regulatoru voltaz BECu, tak nastav takovou, aby ti to nespalilo serva. Kdyz posles do serva na 4,8V 6V, tak to moc dlouho snaset nebude.
3) Mozna bych se kouknul rovnou po 3osem gyru (pro bezpadlo), ale zapojil zatim jenom vrtulku a pouzival ho jako klasicke gyro.Cenove vyjde gyro na temer stejne prachy, jako bezpadlo. Ale nastaveni bezpadla uz je trochu slozitejsi. Casem se k bezpadlu mozna dopracujes a nebudes pak muset kupovat dalsi krabicku.
4) Motor zapoj az jako posledni vec. Nebo na nej zatim nedavej pastorek. 500 uz je nebezpecnej spas, tak at ti to nenafackuje. :wink: Taky muzes sundat listy. Ale dostat gripem pres prst taky neni nic prijemnyho. (Moje prvni 450 mi sezrala manual od vysilacky a rozsekala ho na 4 kousky. :lol: Od ty doby mam k reverzu 3. kanalu trochu respekt... :lol: )
5) Cti, zkoumej a hraj si s tim. Nejdriv si zkus veskerou elektroniku pospojovat na stole. Az pochopis co jak funguje a proc kam patri, tak uz nebude problem nasoukat to do vrtulniku.
6) Netrap se s tim. Porizoval jsi si ho prece pro zabavu... :wink: Verim tomu, ze za chvili uz se budes s sirokym usmevem vznaset nad polem... :D

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 10:17 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2012
Příspěvky: 38
Bydliště: PRAHA
Obrázky: 0
MOC DIKY,vyčerpávající odpověd.Vyzkouším vše,musim najit nějakou partu v okoli,pokud existují vrtulníkáři tady a nějak se s nima spojit a poprosit je o pomoc.Na videa už jsem koukal...ale připadá mi,že sem bud uplnej debil,nebo mi něco k tomu spárování chybí...a také jsou všechna videa anglicky což mi nedělá dobře,,haha.. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 12:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2010
Příspěvky: 282
Bydliště: Jihomoravský Kraj
elik2222 píše:
MOC DIKY,vyčerpávající odpověd.Vyzkouším vše,musim najit nějakou partu v okoli,pokud existují vrtulníkáři tady a nějak se s nima spojit a poprosit je o pomoc.Na videa už jsem koukal...ale připadá mi,že sem bud uplnej debil,nebo mi něco k tomu spárování chybí...a také jsou všechna videa anglicky což mi nedělá dobře,,haha.. :D



No pokud jsi s prahy a opravdu o tom nevíš vůbec nic tak zkus poprosit bozzda zde na foru nebo si najdi přispěvky od relaxe pokud vim litaji v praze někde na sobince a rozhodně se na to zajdi nejdřiv podivat. Tuším že v praze je i par lidí co ti jsou schopny tu helinu za poměrně malý poplatek sestavit a připadně tě i základy naučit jak s ní ve vzduchu. Osobně bych opravdu asi zkusil bozzdu a pokud jsi nikdy nelital tak od něj si kup i stabilizaci HC3-SX je to sice palka a do činana možná opravdu velika ale ušetřiš na náhradních dilech a do 3 měsícu to budeš mít zpět.

Jinak hodně štěstí v začátcích a rozhodně neklesat na mysli koníček je to krasný tak ať vydrží.

_________________
Logo 600| AcroMaster Pro| Extra 300 EXP V2
FUTABA FX-30


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 12:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Chudák boZZda, :) ne že by Ti nemohl poradit to může, ale chtělo by to doopravdy o tom celém nabrat pár informací a SÁM. Takhle nebudeš mět ani páru o čem bude mluvit. A všechno vniveč. Jeho čas, Tvůj čas, a nepochopená podstata informace. Všechno vniveč.
Na HC3-SX a podobný "záchrany" se vyprdni, když ani nevíš jak řídit vrtulník, ani svědcená voda Ti nepomůže.

Pěkně od začátku a studuj.
Tady, třeba je informací jak hnoje. Je tu, v prvém horním rohu, nějaký tlačítko hledej .....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli 500 - ktorá
PříspěvekNapsal: sob 28.04.2012 12:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
OPR píše:
Chudák boZZda, :) ne že by Ti nemohl poradit to může, ale chtělo by to doopravdy o tom celém nabrat pár informací a SÁM. Takhle nebudeš mět ani pár o čem bude mluvit. A všechno vniveč. Na HC3-SX a podobný "záchrany" se vyprdni, když ani nevíš jak řídit vrtulník, ani svědcená voda Ti nepomůže.

Pěkně od začátku a studuj.
Tady, třeba je informací jak hnoje. Je tu, v prvém horním rohu, nějaký tlačítko hledej .....
- souhlasím - každý je líný cokoli si hledat sám a myslí si, že o to někdo naučí všechno a nejlépe zadara. Proč nikdo nechodí za těmi co umí třeba dobře anglicky s tím, že by chtěl , aby ho to naučili. Proč se nikdo nepozastavuje nad tím, že v jazykovkách se za výuku platí? To že je boZZda nadmíru ochotný a vstřícný je jeho super klad, ale je hnus kvůli každé kravině, kterou si člověk může najít sám nebo na ni přijít pouhým selským rozumem, hned krást boZZdův čas.

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz