Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 13:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.12.2008
Příspěvky: 214
Bydliště: České Budějovice
DĚKUJI ZA RADY
JE OBJEDNÁNO A V PÁTEK BUDU ŠROUBKOVAT - DOUFÁM

_________________
FPV QUAD FAUST,T-REX 600 DOMINATOR,T-REX 500,F3A Supra Fly 10cm,Mistral,Funfly6,5 ,Viper 3D elektro.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 15:36 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.2.2010
Příspěvky: 20
Obrázky: 0
IgorGSM píše:
OPR píše:
Docela se Ti vyplatí jedna věc ..... opiš si rozměry ložisek co jsou v přestavbové sadě a vyměň to za něco co má potenciál alespoň sezonu odtočit. Pokud s tím nesekneš. Ty origo ze sady je hrůza nejhoršího kalibru :cry: .
Jinak si všechno do sebe sedne docela dobře akorát musíš lehounce poupravit zubovou vůly ...... z výroby tak jak to k sobě pasujou je velká a soukolí chodí o to hlučněji ...... a pak to celé dělá nehezký rabdál. Jinak to funguje, v rámci "možností", a chodí hezky. Dokud si neškrtneš :lol:

PS: a pak je taky fajn vyměnit něco sroubků jelikož jsou dooost titěrný a blátiví (myslím tím skříň náhonu vzadu) a i když máš dobré nářadáí - nečekaně rychle se to v hlavě protočí. A je zle. :? Vyměň to za jakékoliv jiné - hlavně tam nedáej origo Align. :)

Ať se daří.


Tak podla toho ako si to opisal tak Align je sracka ako hrom. Ked to zrekapitulujem: "blatove sroby, loziska na sracku a ozubenie rachoti ako svina".
Z toho mi vyplyva len jedno, kup sadu z HK a vsetko je OK a este ta to vyjde o polovicu lacnejsie.


Z vlastnej skusenosti, mal som HK500CMT, postupne preslo na Align komponenty, HK total blato material vo vsetkom, Align lepsie ale tiez lacne. Loziska menim hned pri prvej prilezitosti, Align loziska stoja za hovno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.07.2011 16:21 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 827
Bydliště: Beroun
OPR píše:
:arrow: IgorGSM

Múžeš mi vysvětlit co je špatně na tom že musíš hýbat se zubovou vůlí na kuželovém ozubeném soukolí převodu? Já nic. A to že je převod hlučnej znamená že to máš špatně. Tedy ono oprti řemínku to bude hlučné vždycky .... jen je třeba si s tím pohrát. Pokud to poladíš funguje to dobře. Víc než dobře.

Díky, ten HK dealer mi už príde otravný.. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz