Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Logo 400 nebo T-rex 500ESP
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 10:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec
Jsem lehce pokrocilý začátečník a dospěl jsem k názoru ze nutně potřebuji větší heli, nyní "létám" s Maxirem SE. Rozhoduji se mezi T-Rexem 500ESP Super Combo (kit včetně veškeré elektroniky) a Logem 400 s Hacker Motorsetem, 3xHS-5245 MG,Spartan DS760 + SAVOX SH-1290MG. Každá varianta mě vyjde na +-13000. Zajímaly mě názory na odolnost, kontrukční provedení, letové vlastnosti, opotřebitelnost provozem ,možnosti a kvalita elektroniky, pohonu atd. Nechci porovnávat z hlediska ceny náhradních dílů. Předem díky za názory.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 11:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5679
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Promiň že hned první přízpěvek bude silně mimo téma a jiní mě odsoudí k trestu smrti ale z těhlech dvou bych si osobně vybral toto

http://www.telink.eu/cz-detail-101653-t ... 21005.html :wink:

(PS: nikomu reklamu nedělám - odkaz je jen čistě ilustrativní :D nebo jak se to píše ;-) )

.... už držim hubu :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 11:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec
OPR píše:
Promiň že hned první přízpěvek bude silně mimo téma a jiní mě odsoudí k trestu smrti ale z těhlech dvou bych si osobně vybral toto

http://www.telink.eu/cz-detail-101653-t ... 21005.html :wink:

(PS: nikomu reklamu nedělám - odkaz je jen čistě ilustrativní :D nebo jak se to píše ;-) )

.... už držim hubu :-)



Z toho bych uz mel asi trochu dost strach...Ale je nadhernej, to jo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 11:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2007
Příspěvky: 435
Bydliště: Praha 6
To OPR: Mel bys doplnit jakou s tim mas zkusenost ze to tak doporucujes. Prijde mi ze je to jeden velkej hype podporovanej lidma, ktery potrebujou byt nutne cool.

Jinak ja osobne bych volil T-Rex 500ESP. Konstrukce je velmi jednoducha a osvedcena. Taky dily na Rexe sezenes snaz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 11:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec
Dily tak jako tak musim objednavat postou, a je mi celkem jedno jestli jdou z nemecka nebo cech, postovne je podobne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 11:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2008
Příspěvky: 1040
Bydliště: Jižní Morava(Veseli n. M.); Praha 10 (Chodov-Kunratice)
Konstrukce a letové vlastnosti budou asi lehce lepší u Loga. Rex je zas robustnější a má u nás daleko lepší podporu. Nejde jen o díly, spíš o to že Rexe má kdekdo takže ti vždycky někdo poradí, Log je u nás minimum takže bys v tom byl celkem sám.

Oba jsou to ale osvědčené stroje které lítají parádně, jestli můžu poradit tak si skoč někam kde mají oba (možná u Krtka?), a vyber si ten co se ti víc zamlouvá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 11:56 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Taky bych asi zvolil Trexe 550. Je sice o kousek větší, ale to není na škodu. Cena dílů je cca stejná. Výhodu bych viděl už v použití standartních serv které prostě víc vydrží. Na páčkách jsem ho neměl, ale viděl jsem ho párkrát lítat v reálu.
Možná jsem taky trochu ovlivněn tím, že se mi Logo prostě neíbí vzhledově. Ale jinak proti němu nic nemám.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 11:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5679
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
radek.domin píše:
To OPR: Mel bys doplnit jakou s tim mas zkusenost ze to tak doporucujes. Prijde mi ze je to jeden velkej hype podporovanej lidma, ktery potrebujou byt nutne cool.


Ano to máš pravdu :oops:
Zkušenost s tím nemám žádnou ale to jsi mohl klidně napsat sám - vždiť víš ;-)
Nicméně viděl jsem to létat a hodně se mi to líbí. A z dotyčnejch nic špatného nevypadlo na adresu T550. (Ano - byť je to neověřená a cizí informace)

"......Prijde mi ze je to jeden velkej hype podporovanej lidma, ktery potrebujou byt nutne cool...."

Nevim no ... jestli ti přijde že mám potřebu "byt nutne cool" tak se holt budu muset polepšit.

Jinak tohle je už úpně mimio téma takže KONČIM ;-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 12:04 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec
U te 550-tky mi prijde z principu trochu blby, ze je drazsi nez 600esp. Jinak jste mi zase nasadily brouka do hlavy...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 12:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2008
Příspěvky: 1040
Bydliště: Jižní Morava(Veseli n. M.); Praha 10 (Chodov-Kunratice)
Je sice dražší, ale tím že z 600 vychází tak je všechno, hlavně pohon, tak rozumně předimenzované. Takže opotřebitelnost provozem na kterou ses ptal bude u 550 asi nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 12:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.12.2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Trnava, SR
Tiež som bol nedávno na podobnom rozcestí a skončil som pri Protosovi.
Nad ním si neuvažoval ?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 12:15 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Znam kluka, kterej po T-rex 600 s kterym lital velmi dobre, presel do benzinaka s rotorem 160 cm a je tak podelanej, ze dva mesice jen visi...
Proste ne kazdy velikostni skok muze byt uspesny... znam to od sebe s 600ky mam porad slusnej respekt a prijde mi jako bych ridil slona :D, ale je fakt ze delam jen servisni lety a setrim si slona na pristi rok, kdy ho chystam poradneji prohnat.
Pokud evidentne citis, ze velikost Logo 400 a Trexe 500 je to prave orechove, tak jdi do 500 ESP.
Logo 400 jsem videl litat predevcirem,je to bezvadna heli, ale me se proste moc nelibi. Ja jsem proste zaujatej Alignackej a nic s tim neudelam....
Duvod pro 500ku mam predevsim distribuce nahradnich dilu a celkova rozsirenost mezi piloty (krome toho, ze je me sympatictejsi)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 12:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Letam T550 cca 4 mesice a T700 mi lezi doma. Co chces vic slyset, na Logo se vyprdni. Zrovna na 400 nepejou moc chvalu, kdyz Logo, tak rovnou 600. Nedelam reklamu, ale vykonove je T550 super na letani.


Naposledy upravil nostromo dne úte 17.08.2010 12:29, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Logo 400 nebo T-rex 500ESP
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 12:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5679
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Mole píše:
...... nutně potřebuji větší heli, nyní "létám" s Maxirem SE. Rozhoduji se mezi T-Rexem 500ESP Super Combo (kit včetně veškeré elektroniky) a Logem 400 .....


No vidíš a já to mám přesně na opak. Já si hodlám přez zimu postavit Ricco/Maxira

Ale zpět k tvému výběru ........
Být tebou z těch dvou co vybíráš bych šáhl po tom ESPéčku za ty love to nemá chybu a máš to skoro "RTF" ;-)

sice ESP nemám (abych nelhal) ale za to mám tu předešlou verzi T500 se sklolaminátovou bočnicí a řemínkem a i to docela funguje. Sice ještě předchvilkou jsem netušil jak správně heli nastavit a seřidit takže taky jen možná prd poznám ale zatím jsem s tím spokojenej. 8)

Za sebe - ....... T500 ESP ;-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.08.2010 12:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec
OPR: No vidis, MaxiroRicca budu asi prodavat. Nevidim na nej. Nechces ho?:o)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz