Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.03.2010 9:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
v pořádku,regulátor při každém připojení ke zdroji odpípá své aktuální nastavení :wink:
pokud ti není něco jasné,zastav se,máš to sem cca 25 kiláků :D


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.03.2010 9:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2009
Příspěvky: 649
Bydliště: Harrachov
lousek píše:
tak sem to zkoušel a vrtulka pořád stojí na mstě, nebo se možná pohybuje uplně nepatrně, že to ani nejde vidět. jestli to teda dělám správně : 1) zapnu helinu 2) nastavím vrtulku svisle dolů 3) chytnu helinu za ocas a pootočím s ní jedním směrem, ale vrtulka stojí :?: 8O a zdá se mi divné, že při každém připojení baterky mi to zapípá nastavení rega (brzda, typ modelu, atd.) je to normální, nebo to nemám ještě správně definitivně nastaveno a nějak potvrzeno??


Máš-li zaplou heli, tak ti musí vrtulka na základě pohybu vlevo a vpravo ocasní trubky, plně fungovat.Pokud to tak není, není to dobře nastavené :idea: Každé digiservo má určitý zvukový projev, i když se nachází v neutrálu, tak slabě kvičí (to je projev digiserva)mam na vrtulce Futabu S9257 a kvičí docela slušně :lol: Zkus plynulost vrtulky, zda-li ti někde nezadrhává, vyzkoušej funkci vrtulkového serva a poslední co můžeš udělat, přejdi popořadě krok po kroku, nastavení gyra a rádia, jestli nemáš některou funkci zaplou, která blokuje chod gyra.

_________________
(Blade CP - Prodán)(T-Rex 500 CF-Prodán)(T-rex 600 ESP-Flybarless+MicroBeast-Prodáno)(T-rex 600,FBL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.03.2010 9:45 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.3.2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Šumperk
raging a odkud jsi? Určitě by mi pomohlo to dat k překontrolování nějakému profíkovi.
ve vrtulce nic nedrhne, takže to asi bude někde v tom nastavení, kouknu na to a kdyžtak se na Vás zase obrátím s prosbou o pomoc :wink: takže zatím díky, du to proštudovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 22.03.2010 10:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
posílam SZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: T-REX 500ESP 3G Flybarless
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 9:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.8.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha 5 - Smíchov
Ahoj všem,

měl bych dotaz. Máte někdo zkušenost s novým T-Rexem 500ESP 3G a bezpádlovým systémem? Má cenu do toho jít? Funguje to? Na ebay se dá sehnat okolo 750$ včetně poštovného např. zde: http://cgi.ebay.com/ALIGN-T-REX-500-ESP-3G-KX017012_W0QQitemZ170473412179QQcmdZViewItemQQptZRadio_Control_Vehicles?hash=item27b101d653

Mělo by stačit dokoupit akorát baterky a přijímač. Nechci teď řešit jestli to za ty peníze stojí nebo ne ale spíš jestli je ta kompletní sada použitelná - mám namysli serva, regulátor, motor atd. Jak je na tom stabilita? Je to míň stabilní než klasický systém s pádlama? Na simulátoru to nepoznám :)

Díky moc za info.

_________________
Futaba 18SZ
Goblin 700 DEMON 3SX, Goblin 380 DEMON 3SX, DJI Phantom 3Pro
Ion Pro +, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 9:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Sel bych do bezpadla, ale bez 3G Align. Osobne jsem nebyl z tohoto systemu nadseny, to bych radeji pridal a koupil V-bar od Mikada. Ano, nekdo rekne, ze je drazsi, ale v nastavovani a let. projevu mi proste sedi lip. Znam par lidi, kteri neletali flybar a koupili si ted 3G a jsou spokojeny. A par lidi, kteri pred tim letali V-Bar a nemenili by. Samozrejme, ta cena je super, to zadna. A vybaveni, ktere je k vrtulniku, bohate staci a mraky lidi ho leta ke spokojenosti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 10:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.8.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha 5 - Smíchov
to nostromo - diky moc za info, ja do budoucna premyslim, ze bych letal jen "maketove" a na to se bezpadlovej system hodi vic s tim, ze nemusim mit high-end komponenty ale zase alespon rozumnej stred. Mas jeste moznost porovnat treba T-Rexe 500 s padlama a bez padel s Align systemem jak je na tom stabilita? Jestli je cca stejna, nebo s padlama vyssi atd. Je to samozreme asi trosku subjektivni, ale spis pro me pro orientaci.

_________________
Futaba 18SZ
Goblin 700 DEMON 3SX, Goblin 380 DEMON 3SX, DJI Phantom 3Pro
Ion Pro +, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 10:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
kralk píše:
............. ja do budoucna premyslim, ze bych letal jen "maketove" a na to se bezpadlovej system hodi vic s tim, ze nemusim mit high-end komponenty ale zase alespon rozumnej stred................



Asi mi nebudeš věřit ale tohle nad čím uvažuješ je docela spolehlivá cesta do pekel ............. vysvětlím-
pokud uvažuješ o zástvbě mechaniky T500 do polomakety (makety) tak bych ti radil vybírat jednotlivé komponenty echt kvalitní - néli ty nejkvalitnější

- ale teď mi seplo že tys to myslel asi jako způsob letu (maketové-klidné polítání) s rexou a ne jako stavbu polomakety ......... viď???
já si to špatně vyložil .......... :roll:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 10:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.8.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha 5 - Smíchov
to 1ondra9 - nakonec si to pochopil správně :) klidné létání tak aby to vypadalo ze letí vrtulník a ne splašené cosi co vypadá chvílema jako vrtulník :) časem bych koupil i nějakou "kapotu" - proto jsem se ptal jestli jsou ty komponenty použitelné pro normální let, žádný 3D brutální lítání neplánuju :) nehledě na to že se mi to nelíbí...

_________________
Futaba 18SZ
Goblin 700 DEMON 3SX, Goblin 380 DEMON 3SX, DJI Phantom 3Pro
Ion Pro +, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 12:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.3.2010
Příspěvky: 79
Bydliště: Brno
Ja si poridil Trex 500ESP (bohuzel jeste s nim neletel) a nasledne si k tomu dokoupil 3G Align Flybarless, ale je stale jeste na ceste, ta islandska sopka mi to nejak zbrzdila. :evil:

Taky by me zajimali nazory a zkusenosti na ten bez padlovy system od Alignu. Tak piste sve zkusenosti. Doufam, ze zanedlouho se pridam se zkusenostma i ja. :)

_________________
Rádio Futaba T8FG | Nabíječ FMA CellPro 10S
Vrťas T-REX 500 ESP, 3x DS510, DS520, mini V-bar 5.0 Express


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 12:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
kralk píše:
to 1ondra9 - nakonec si to pochopil správně :) ...........


Děkuji za pochvalu - po ránu to bývá se mnou horší ale během dne (k večeru) si to sedne.. ;-)

Tak přesně sem patřim taky - tři déé obdivuju klobouk dolů co piliti maji v rukách ale tohle nééééé to fuj

a k tvé otázce - ,,škatulková elektronika" (ESP) je naprosto dostačující pro pijánko polítání i pro lehkou akrobačku - do makety a na hard core brutal maxi tři déé už nikoli .... :)

s pozdravem ...........

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 12:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Další co si myslí, že za něj něco bude řídit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 12:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.3.2010
Příspěvky: 79
Bydliště: Brno
Jestli to bylo na me, tak ja si to rozhodne neporizoval kvuli nejake berlicce u rizeni.

Slo mi spise o to, ze diky absenci padel je hlava jednodussi = levnejsi opravy a ze se vrtulnik chova klidneji. Mene s nim clouma vitr a nemusim se "prat" s padlama, take by melo byt uspora energie = delsi litani. Rozhodne od toho neocekavam, ze to bude za me litat a ani bych to tak nastaveny mit nechtel.

Muj nazor je, ze je v FBL budoucnost a tak bych se rad s tim naucil litat.

_________________
Rádio Futaba T8FG | Nabíječ FMA CellPro 10S
Vrťas T-REX 500 ESP, 3x DS510, DS520, mini V-bar 5.0 Express


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 13:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
bigwolf píše:
Jestli to bylo na me, tak ja si to rozhodne neporizoval kvuli nejake berlicce u rizeni.

Slo mi spise o to, ze diky absenci padel je hlava jednodussi = levnejsi opravy a ze se vrtulnik chova klidneji. Mene s nim clouma vitr a nemusim se "prat" s padlama, take by melo byt uspora energie = delsi litani. Rozhodne od toho neocekavam, ze to bude za me litat a ani bych to tak nastaveny mit nechtel.

Muj nazor je, ze je v FBL budoucnost a tak bych se rad s tim naucil litat.


Jako prví jsi si měl pořídit padlovačku - jednodušší pro začátečníka - po zběru potřebných vědomostí a zkušeností přesedlat na bezpádlo - (líp se ti bude obsluhovat)

nehledě na to že dost srandy ti s tim bezpádlem uteče a jestli pak někdy do ruky vezmeš pádlouvou verzi čehokoli ........ se budeš divit........ jéje, co to, ono to..., ku..a !!!! a du šroubkovat..... :evil:
já jsem bezpádlo nikdy sice nevlastnil ale měl jsem to párkrát půjčený na svezení a moc mě to nenadchlo (ale to je jen můj pohled na věc) ;-)

ačkoli do polomakety plánuju bezpádlo ;-)

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 19:13 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.3.2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Šumperk
můžu použít do Rexe 500 baterku která má jen 20 C? chtěl bych propojit 2 x 3S obě mají 2200mAh, ale jedna má 20C a druhá má 35C, tak bych chtěl vědět, jestli to vydrží a jestli je můžu vůbec zapojit spolu?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz