Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 67  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.10.2009 13:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2008
Příspěvky: 1040
Bydliště: Jižní Morava(Veseli n. M.); Praha 10 (Chodov-Kunratice)
Jo, 2400-2800 je určitě dost. Vždyť na takových otáčkách lítá solidně i 450, která má daleko menší plochu rotorového disku...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.10.2009 19:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.4.2009
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha - Hostivar
Bizon píše:
Souhlas s Gamerem, otáčky na tom Typhoonu jsou zbytečně velké a nízká křivka plynu prostě není dobrá, plyn by měl být nad 80% aby motor pracoval efektivně. Šel bych do toho druhého motoru z HC, ten by měl být v pohodě: http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... oduct=9764


Zdravim, ten motor 1600kv mam objednanej az to dam dokupy tak poreferuju, bohuzel mam tam v objednavce jednu polozku backorder takze trpelive cekam. Jinak doruceni mam pres EMS takze to tu bude snad coby dup :-)

_________________
<b>TORO 900, Blade 400 3D,Blade mSR, TREX 450 Pro,HK500GT - slepa cesta, TREX500 ESP, TREX 600 ESP,TREX 600 NSP</b>


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 11:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
Nebude to postovne trochu predrazene? mne to ponuka EMS tak za 64 USD a vyssie...
Inak tiez som mal polozku backorder asi 2 tyzdne, tak mi ponukli moznost zrusit polozku, zrusil som, peniaze mi vratili formou zlavoveho kodu. A najlepsie bolo, ze polozku na druhy den :evil: doskladnili!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 14:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2009
Příspěvky: 84
co si myslite o tejto kombinacii?

http://www.hobbyking.com/hobbycity/stor ... ct=9975#at

http://www.ehirobo.com/shop/product_inf ... ts_id=8477


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 16:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
lesar píše:
ahoj, sice mam HK500 ale snad mi nekdo poradi:)
takze amm tenhle motor:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9258
k tomu tenhle regl s kartou:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3727
karta:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2169
popisu to tak nejak co to dela..
motor mam zapojenej na regl. Zapnu vysilajdu a pak zapnu regulator do baterky, zapipa cvilku cekam az nic nepipa. potom pridam trosku plyn a motor se jako kouse(jako by ho neco brzdilo), kdyy pridam trosku vic tak se motor normalne roztoci. Mam nastavenej pomalej rozjezd motoru = na stred. ale moturek trosku smrdi a kdyz to necham chvilku tocit tak je trosku teplej. Kdyz mam ale tento pomalejsi rozjezd nenastavenej tak je motor pri zatezi studenej. jen ci rict ze to zkousim bez bastorku na prrazdno. snad nekdo poradi a nebo mi trebas rekne ze je to normalni:)
zatim diky za rady!!


Ten prispevok nieje celkom novy.
Poradil ti uz niekto nieco?
V prvom rade by ti tu mali povedat, ze v ziadnom pripade neskusaj motor bez zataze, lebo zhori. Pri tomto motore na HC pisu uzivatelia, ze je to skor 1850Kv motor a preto je lepsie pouzit pastorok 11T, lebo budes mat velmi vysoke otacky.
Tento prispevok som vytiahol aj preto, ze moj motor to tiez robi. /sice origo copter430XL na 450-tke, ale tu ide o podobny problem/
Nerobi to casto, len niekedy a domnievam sa, ze by to mohlo suvisiet s reglom turnigy /mam tiez/ a jeho naprogramovanim.
Ja mam start na super-soft. Len neviem ci netreba zmenit pri programovani bod 6.TIMING default je low. V navode je, ze ak pouzijem napr. motor align 420LF /asi nejaky starsi model/, musi byt timing nastaveny na high.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 16:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.4.2009
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha - Hostivar
Kenny McCormick píše:
Nebude to postovne trochu predrazene? mne to ponuka EMS tak za 64 USD a vyssie...
Inak tiez som mal polozku backorder asi 2 tyzdne, tak mi ponukli moznost zrusit polozku, zrusil som, peniaze mi vratili formou zlavoveho kodu. A najlepsie bolo, ze polozku na druhy den :evil: doskladnili!


No ja budu trpelive cekat, ta polozka co je backorder je gyro spartan ds 760 ...

EDIT: Jinak ja tam poskladal skoro celou heli, takze postovny dela 100$ vzhledem k tomu ze jsem tam dal docela kvalitni dily ( serva/gyro ) jsem nechtel riskovat registered air mail.

_________________
<b>TORO 900, Blade 400 3D,Blade mSR, TREX 450 Pro,HK500GT - slepa cesta, TREX500 ESP, TREX 600 ESP,TREX 600 NSP</b>


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 16:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.4.2009
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha - Hostivar
Kenny McCormick píše:
lesar píše:
ahoj, sice mam HK500 ale snad mi nekdo poradi:)
takze amm tenhle motor:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9258
k tomu tenhle regl s kartou:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3727
karta:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2169
popisu to tak nejak co to dela..
motor mam zapojenej na regl. Zapnu vysilajdu a pak zapnu regulator do baterky, zapipa cvilku cekam az nic nepipa. potom pridam trosku plyn a motor se jako kouse(jako by ho neco brzdilo), kdyy pridam trosku vic tak se motor normalne roztoci. Mam nastavenej pomalej rozjezd motoru = na stred. ale moturek trosku smrdi a kdyz to necham chvilku tocit tak je trosku teplej. Kdyz mam ale tento pomalejsi rozjezd nenastavenej tak je motor pri zatezi studenej. jen ci rict ze to zkousim bez bastorku na prrazdno. snad nekdo poradi a nebo mi trebas rekne ze je to normalni:)
zatim diky za rady!!


Ten prispevok nieje celkom novy.
Poradil ti uz niekto nieco?
V prvom rade by ti tu mali povedat, ze v ziadnom pripade neskusaj motor bez zataze, lebo zhori. Pri tomto motore na HC pisu uzivatelia, ze je to skor 1850Kv motor a preto je lepsie pouzit pastorok 11T, lebo budes mat velmi vysoke otacky.
Tento prispevok som vytiahol aj preto, ze moj motor to tiez robi. /sice origo copter430XL na 450-tke, ale tu ide o podobny problem/
Nerobi to casto, len niekedy a domnievam sa, ze by to mohlo suvisiet s reglom turnigy /mam tiez/ a jeho naprogramovanim.
Ja mam start na super-soft. Len neviem ci netreba zmenit pri programovani bod 6.TIMING default je low. V navode je, ze ak pouzijem napr. motor align 420LF /asi nejaky starsi model/, musi byt timing nastaveny na high.


Ten 80A turnigy regl mam taky objednanej plus kartu ale motor mam jen 1600kv .. takze az to dorazi ( snad ) dam casem vedet co to dela me.

_________________
<b>TORO 900, Blade 400 3D,Blade mSR, TREX 450 Pro,HK500GT - slepa cesta, TREX500 ESP, TREX 600 ESP,TREX 600 NSP</b>


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 17:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2008
Příspěvky: 1040
Bydliště: Jižní Morava(Veseli n. M.); Praha 10 (Chodov-Kunratice)
AUDINO píše:


Kity CopterX jsou tady sice oblíbené, ale jejich elektronika je na tom uplně opačně. Všichni kdo tak vrtulník osadili pak velice rychle objednávali všechny komponenty nové, takže kašli na ten set a kup rovnou rozumné věci. Serva, motor a regl se dají vybrat solidní na HC, a gyro je otázka sama pro sebe, každopádně do 500 by to chtělo nějaké aspoň trochu lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 17:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2009
Příspěvky: 84
Bizon píše:
AUDINO píše:


Kity CopterX jsou tady sice oblíbené, ale jejich elektronika je na tom uplně opačně. Všichni kdo tak vrtulník osadili pak velice rychle objednávali všechny komponenty nové, takže kašli na ten set a kup rovnou rozumné věci. Serva, motor a regl se dají vybrat solidní na HC, a gyro je otázka sama pro sebe, každopádně do 500 by to chtělo nějaké aspoň trochu lepší.


sakwaaaa,ale to potom cena narastie jak u origo rexa.takto mi to aj z baterkou vchadzalo na 230 dolarov.ale je v tom kus pravdy,lacne veci nelietaju,jedine k zemi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 17:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2008
Příspěvky: 293
Bydliště: Český Těšín
Obrázky: 0
Ahoj, dá se sehnat menší pastorek než 12z na Trexe (HK500)? Případně z jiné heli? Potřebuji 11z modul 0,6. Díky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: predstih motoru?
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 18:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2007
Příspěvky: 412
Bydliště: Neratovice
milaro píše:
Ahoj, dá se sehnat menší pastorek než 12z na Trexe (HK500)? Případně z jiné heli? Potřebuji 11z modul 0,6. Díky


nekdo uz tu daval odkaz... ale nemuzu to najit , ja mam taky 1900Kv tak ze musim taky koupit taky 11Z jinak nevite panove jaky nastavit na tento motor predstih? mam nastaveno 15 stupnu asi bude stacit neme ne? s 13Z predstih 15 stupnu a krivky 70-65-60-65-70 mi to toci 3000

tak hle nak je to zivy na tento setup ... http://www.youtube.com/watch?v=DB3aaAGG1rI

_________________
JR DSX7, T-Rex 450PRO FBL beastX , T-Rex 600 EFL beastX , RC-Factory Sbach , DJI f550 naza-m V2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 22:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Předstih není o otáčkách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 23:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2007
Příspěvky: 412
Bydliště: Neratovice
Mikelo píše:
Předstih není o otáčkách.


jasne ale jde oto : celkovy chod motoru,odber proudu,rozbeh,vykon....
jen se ptam jesli nekdo nevi jaky ma byt idealni predstih pro tento motor?

_________________
JR DSX7, T-Rex 450PRO FBL beastX , T-Rex 600 EFL beastX , RC-Factory Sbach , DJI f550 naza-m V2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.10.2009 23:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Třeba vyzkoušet, pokud to výrobce motoru neudává. Ale opatrně a na zemi bez rotoru. Minimálně špatný předstih rychle poznáš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.10.2009 21:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.2007
Příspěvky: 199
Bydliště: Svitavy
Obrázky: 1
Dnes mi přišel email z HobbyKingu s tímto info:

New HK-500GT arriving soon!
You asked for it! So we got it! The new upgraded HK-500GT will come next month, decked out with full alloy head and tail plus carbon fibre parts. Retail price will be around $79.99 including blades!

No a bude i vylepšena verse HK-250.To jsem ale nepatří.
HK-T250 arriving late September!
Our beautiful little alloy/carbon HK-T250 will be in stock next month. It includes full alloy upgrades right out of the box! We expect a retail price of around $59.00USD.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 67  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz