Switch to full style
Vrtulníky do velikosti 450
Odeslat odpověď

Re: LA380/420

čtv 26.04.2018 15:27

Ono je to těžký.... První věc je, že náš trh je co se týče Heli naprosto miniaturní... Kolik nás tu je? 100 v celé republice co se tomu opravdu věnují? Tak holt to není komu prodat. Věc druhá je, že o LaHeli nikdo neví.. Když někdo přijel abych mu nastavil a zalétl heli tak když jsem mu řekl o LaHeli tak na mě koukali jak vrána z rána co že to vlastně je :? .. O LaHeli nikdy nebylo moc slyšet.. Ono jedna věc je, že mají super výrobky, ale v tomhle oboru se to podle mě bez reklamy neobejde.. Když si dám na youtube vyhledat 3D heli (jako čerství zájemce o tento druh létání) tak pomalu celou první stranu mám videa s Align, pak Gobliny a pak všechno ostatní a LaHeli? Ta tam vůbec není.. Takže jako nováček usoudím že nejlepší stroj na planetě je align a v těsném závěsu SAB heli, v tu chvíli letím do krámu a kupuji "Align super hyper combo" a plácám se po ramenou jakej že dobrej kup jsem to udělal :( ...

Mě osobně to strašně mrzí LaHeli je celkově moje srdcovka, můj první stroj byl pádlovej Ricco a mám ho do teď.. Nicméně nikdo z nás by asi nechtěl firmu která by ho neuživila seč je to jeho koníček..

Re: LA380/420

čtv 26.04.2018 16:22

z alignem jsem začínal a nacpal jsem do toho pěněz aby to lítalo :( nejlepší moje srdcovak byla 450pro přestavěna na 360 listy a prodloužená ale tuningu jak brambor na poli . už nemám ani jednoho Aligna a ani bych už nechtěl ale třeba snipr za těch 8 let co jej mám neodešlo ani jedno ložisko vyměnil jsem hlavní jenom pro dobrý pocit hlavní hřídel se mi neeohnula ani jedna a že pádů bylo. No hdo snipra neřídil neví o čem mluvím jede jak po kolejích přesna na reakce je pravda že to není hard 3d stroj ale agrsívní 3d snese bez problémů a ruku na srdce holik z nás lítá ty zaražené motyky z přetočenou helinou :)

Re: LA380/420

čtv 26.04.2018 16:24

ja si chtěl udělat radost a zbavit se nečeho jiného stejně malého :) asi počkám

Re: LA380/420

čtv 26.04.2018 17:38

Tonda dělá vrtulníky 20 let? Nevím přesně jak dlouho ale jako vedlejšák s tak naprosto špatným zájmem pilotů je to až zázrak, že s tím nesekl už dávno!
Odeslat odpověď