Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 7:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
.............


Naposledy upravil happyroman dne čtv 30.03.2017 7:57, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 9:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Trošku ti to pořadí a poměrně zkreslené informace poopravím když dovolíš. A uvidíš že tsi to pivo rozmyslíš. :lol:

První skutečně důležitou odpověď Ti napsal Mad_Box - já až na něj navázal. Wallker jsem měl v rukou poměrně dost. Jsou to hezké vrtulníky s bezvadným marketingem a velmi špatnými letovými vlastnostmi. To je bohužel dálší velmi trefná odpověd od seltina.

Ta ostruha místo SOP je také velmi prospšné vylepšení, které tomu jistě dokáže pomoci.


PS: já bych přecejenom do tý práce zašel, až se někde dostaneš k normální helině, a zjistíš jak má vrtulník létat a že tyhle malé mršky jsou sice krásný, ale jinak úplně na prd bude se ti ta výplata ještě tůze hodit :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 10:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
.................


Naposledy upravil happyroman dne čtv 30.03.2017 7:58, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 11:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Tůdle nůdle. To neměl být nic proti Tobě. Naopak. Jen dovysvětlení některých nepřesností, kterých jsi se dopustil. :)

A speciálně jen pro Tebe malé vysvětlení. Vrtulník "za sto mega" ještě není zárukou toho, že bude mít ty nejlepší možné letové vlastnosti. Protože to může být třeba ta Tvoje wallkera, jen bude mít listy posypané zlatým prachem, převody boušené ze smaragdů, titianové šroubky. Drahý to sice bude jako prase :lol: :lol: ale lítat to bude pořád na hovno. :lol: :lol: protože při výrobě u toho nikdo nemyslel a bude to nacpané předraženým elektrosvinstvem s velmi omezenou životností a nevalnými parametry.

Tak že už vidíš že to není o důležitosti majetku a jeho hodnotě. S nikým si nepoměřuješ pindíka. Položil jsi dotaz a dostal jsi odemne odpověď.

Ale je to přesně o tom co Tě baví, každý má jiné životní prioryty - kolik jseš ochotný/schopný obětovat své kratochvíli (koníčku) a co pro svoje požadavky považuješ za důležité.
Ano, existujou dražší a bezpochyby lepší stroje než mám já :) , ale já pro svoje požadavky si dovolím tvrdit, že mám přesně to co potřebuji, nebo neexistuje lepsí varianta. Jsem prostě spokojený s tím co mám. :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 11:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
...................


Naposledy upravil happyroman dne čtv 30.03.2017 7:58, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 12:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
happyroman píše:
Přesně tak, a proto nemám rád, když mi někdo říká, že s tím co mám spokojený být nemůžu, protože musím investovat tolik a tolik, jako on, abych spokojený být mohl.


S tím se dá celkem souhlasit, až na to, že jsi vlákno začal se svou nespokojeností...

Pokud jde o investice, jsou obě krajnosti k prdu. Vyházet majlant zbytečně a za kravinu umí každý - pokud má z čeho. Ovšem je pak značná skupina lidí, kteří naopak šetří ať to stojí co to stojí. A říká se: "Nejsme tak bohatí abychom mohli kupovat levné věci." To musel vymyslet nějaký modelář s vrtulníkem, naprosto to sedí. Každá uškrcená koruna se prodraží dvojnásobně.

Je zkrátka jakási cenová hladina, od které to funguje slušně a spolehlivě, prostě pro radost. Pod tím je to trápení. Nad tím vyplýtvané peníze.

Mimochodem: Kdyby ty levné křápy létaly opravdu dobře, byla by jich plná obloha a nikdo by nekupoval nic jiného. Jenže to tak není. Proč asi?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 12:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 10.2.2014
Příspěvky: 327
Bydliště: Černošice/Praha
Určitě proto, že jsme všichni snobi :)

_________________
TDF, TDR, Logo 600SX, Oxy 4 Max @ 3Digi, VBar Neo, Spirit, Grapuner mz-32, mx-20


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 13:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
Třeba až jednou vyzkoušíš i ty jiné vrtulníky než stávající Walkeru a nemusí to být nutně vrtulník za 20K (miniprotos jde na bazaru koupit i za 7-8K) tak ti už mé slova nepřijdou jako nejhorší rada. Rád bych věřil že jsi spokojený s svou Walkerou a lítá parádně, ale první příspěvek tomu až tak neodpovídal. Možná spokojený jsi ale důvodem proč tomu tak je může být fakt, že nemáš osobní zkušenost a srovnání s jinými stroji, které sice stojí víc, ale v porovnání k užitným vlastnostem to nemusí být až tak moc. Také jsem byl před pár lety nadšený s menších vrtulníků typu MCPX, 130x atd a po rozšíření zkušeností jsem názor rapidně přehodnotil na drahé, ne příliš dobře nefungující sfinstvo, ale to je hold cesta poznání, kterou si každý musí hold prošlapat sám..

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 14:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
............


Naposledy upravil happyroman dne čtv 30.03.2017 7:58, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 16:19 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Hele, opakuješ se. Zalistuj v historii a najdeš tu takových slohovek desítky. Zdaleka nejsi první.

A pak si projdi názory těch samých lidí o pár měsíců později...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 16:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
..........................


Naposledy upravil happyroman dne čtv 30.03.2017 7:58, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 16:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
happyroman píše:
Kde přesně, nebo v čem se opakuju?


Opakuješ se v názoru, kteří tu mnozí taky hlásali. Taky smlouvali a taky jednoho dne vyzkoušeli něco lepšího a bylo vymalováno.

Po těch názorech se podívej a ty názory počítej. Ukazují zkušenosti řady lidí. A od toho je diskuse. Aby jsi ty zkušenosti mohl sesbírat a porovnat. A tím zjistíš ty slepé odbočky z cesty.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 18:27 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
.................


Naposledy upravil happyroman dne čtv 30.03.2017 7:59, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 20:46 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Popravdě,netuším co chceš vlastně sdělit...

Bylo Ti tu už několikrát řečeno, že když trochu připlatíš, dostaneš o hodně více.

Ty to pořád rozporuješ, že Ti stačí co máš a my to máme pochopit. Co na tom máme chápat? Chtěl jsi rady, máš je. Je to tvůj boj, tvoje rozhodnutí a nikdo z nás Ti nemůže poručit to změnit.

Jen doporučujeme, a to ze zkušeností mnoha ostatních, že stojí za to investovat do rozumné úrovně vybavení místo plýtvání penězi i časem za nevhodné věci. Ty to plýtvání zatím nevidíš, ale časem ho nejspíše poznáš. Rozhodnutí je na Tobě. Všichni chtěli pomoci, nechceš to slyšet, dobře Ti tak. Tvůj boj.

Jednoduše napiš nechci, nezajímá mne to, nemám na to, cokoliv.

Ale přemlouvat ty, co už si tím prošli, že tvá cesta je ta nejlepší a oni to musí odkývat je asi trochu zbytečné. Nemyslíš?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 21:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.11.2014
Příspěvky: 576
OPR píše:
Wallker jsem měl v rukou poměrně dost. Jsou to hezké vrtulníky s bezvadným marketingem a velmi špatnými letovými vlastnostmi. To je bohužel dálší velmi trefná odpověd od seltina.


Neide v prvom rade o spatne letove vlastnosti, ide hlavne o slabu konstrukciu Walkerackych vrtulnikov, a castokrat aj o slabu elektroniku, co ma vplyv aj na letove vlastnosti, samozrejme. ... 450-ka ma letove vlastnosti upne inde, ako 120-ka, vseobecne. A 450-ku je "treba" vybrat medzi tymi, ktorych vymenoval seltino, no nie Walkeru teda!! Zas ked niekto, z nejakeho dovodu chce prevadzkovat 120-ku, V120D02S nie je spatna volba a na tu triedu ma dobre letove vlasnosti, vsak na akrobaciu, nie na tvrde 3D. A konstrukcia V120D02S na tie rozmery vobec nie je slaba, je akurat, elektronika tiez. Obzvlast to 6-axis gyro, je taky unikat! :D

Tolko este k tomu, ze V120D02S da sa vytuningovat, ak niekoho ta masinka zaujima, ci sa to oplati, alebo nie, nech sa o tom rozhodne kazdy sam. Na nete najdete machrov, ktore beru dost vazne tu malicku Walkeru! :lol:

_________________
KDS 450 Q FBL _DEVO 10 v deviation4.0.1 (deviationtx.com)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz