Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 29.03.2017 21:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.11.2014
Příspěvky: 576
happyroman píše:
Já přece netvrdím, že to není žádnej rozdíl, já jen tvrdím, že teď jsu spokojenej s tím co mám, a je to určitě tím, že jsem nic lepšího nepoznal, ale teď jsu spokojenej a o to jde, nebo ne? Proč bych měl chtít poznat něco lepšího, když jsu teď spokojenej s tím co mám? Měl bych se snad záměrně připravit o tu svou nynější spokojenost tím, že vyzkouším něco lepšího? A proč bych to proboha dělal? Až nadejde ten správnej čas a já s tím spokojenej už nebudu, bude mě to nudit nebo štvát, tak třeba potom postoupím někam výš, netvrdím, že ne.


Mame byt, mozeme byt spokojny len s tym, co mame teraz, inac nikdy nebudeme, nemozeme byt spokojny. Nemozem byt spokojny vcera, no ani zajtra. Mozem byt spokojny vzdy len teraz a vzdy je "len" teraz. :)

_________________
KDS 450 Q FBL _DEVO 10 v deviation4.0.1 (deviationtx.com)


Naposledy upravil helipali dne čtv 30.03.2017 16:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2017 5:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
Problém byl v tom, že jsem vrtulník koupil starší za 1000 Kč:
http://archiv.aukro.cz/walkera-v120d02s--i6701686053
a tudíž jsem nevěděl, jak se ten vrtulník chová jako novej a co všechno se od novýho změnilo.

Než mi dorazilo toto ocasní servo:
http://www.banggood.com/Digital-Precisi ... ds=myorder
tak jsem chtěl vyloučit i jiné možné příčiny, ale nakonec to bylo tím občas cukajícím servem, o němž jsem se jinde dočetl, že dokud to nemá vliv na let, tak že mám na to kašlat. Na běžný let to vliv nemělo, ale na náročnější manévry jako prudká couvaná zatáčka už ano. S tímto novým servem se to už chová, tak jak má.

Takže moje rada na závěr zní:
Až vám začne jakýkoli váš vrtulník nějak haprovat, tak sem ani nepište dotaz a rovnou ten krám vyhoďte a kupte si mnohanásobně dražší, protože tím předejdete zcela jistě všem možným závadám do budoucna až do konce věků, amen.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2017 14:35 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
happyroman píše:
Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost.
https://youtu.be/Ha8nv2JSYsM


Zkus si někde zalítat s něčím, co opravdu funguje a nemusíš tu pak dávat ublížené komentáře. Taky jsem měl walkeru (opravdu krásný strojek), ale tím to končilo. Možná má walkera slušné koptery, vysílačky taky nejsou úplně hloupé, některé motory (BL) taky celkem jdou, ale vrtulníky neumí, jejich řídící jednotky jsou (jak to říct) "jiné", náhradní díly drahé.

Taky jsem zkusil, dlouho jsem bojoval, že tady jen tahají lidi za nohu, ale můžu se jenom přidat ke "zdejšímu stádu", ke "snobům", kteří chtějí lítat a ne shánět náhradní díly a opravovat a vymýšlet proč to křivé kolo nejede rovně.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 20.06.2017 15:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2015
Příspěvky: 42
Už tři měsíce každý den spokojeně lítám s v120d02s, nehledě na to, že jsem předtím denně celej rok lítal s genius CP. Náklady veškerý žádný, když nepočítám baterky a nějaký drobnosti v řádu desetikorun. Celej ten krám mě stál v podstatě jen 1000 Kč za vrtulník z druhé ruky + 300Kč nový ocasní servo. Ještěže má ta walkera takovou pověst, protože jinak bych ji tak levně nekoupil.

Ted jsem o 3cm prodloužil ocas a zase je to o chlup lepší. Stálo mě to asi 100Kč za dutý karbonový hranol a tyčky na táhlo a kardan, ale tohle mě tady bohužel nikdo neporadil, abych mohl vyřešit problém se svým vrtulníkem.

Někdo hold umí lítat levně a někdo platí a platí a platí, tisíce i desetitisíce lítají, a potom takovej člověk ani jinej postup nezná, tak není divu, že ani nikomu nic jinýho nemůže poradit.

Ale nic netrvá věčně a i já počítám s tím, že mě tak do roka přestane bavit lítat pořád s tím jedním strojem, a zatoužím postoupit zase o level výš, takže je dost možný, že se zdejším snobům za pár let vyrovnám, teda alespoň co se týká technického vybavení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 21.06.2017 7:54 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Což se člověk dozvěděl, když jsi smazal všechny texty a nahradil ublíženým videem o snobech.
To ve mě vyvolává jediný dojem, že radící měli pravdu a zametal jsi stopy. Proč bys jinak mazal texty svých příspěvků?

Osobně jsem měl V200D02 (viewtopic.php?f=104&t=39729) a byl to skutečně krám. Proč tedy ty Walkery asi mají špatnou pověst?

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 21.06.2017 8:45 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
prikrylm píše:
Což se člověk dozvěděl, když jsi smazal všechny texty a nahradil ublíženým videem o snobech.
To ve mě vyvolává jediný dojem, že radící měli pravdu a zametal jsi stopy. Proč bys jinak mazal texty svých příspěvků?

Osobně jsem měl V200D02 (http://rcmania.cz/viewtopic.php?f=104&t=39729) a byl to skutečně krám. Proč tedy ty Walkery asi mají špatnou pověst?


Citace z jeho komentáře k ublíženému videu:

"Já se snažím, ale ty emoce budou asi mojí velkou slabinou, vzhledem k tomu, že v testu OSPAT mi vyšla schizoidní a disociální porucha osobnosti."

Tož tak...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz