Switch to full style
Vrtulníky do velikosti 450
Odeslat odpověď

Re: Hisky hcp 100s problém

pon 13.03.2017 8:55

Ahoj

Nepokoušel se někdo z vás rozchodit tohoto prcka s modulem HT8 na Tfujbábě T8fg?

Mám menší problém s vyrovnávacím rotorem. Na zemi po roztočení rotoru správně reaguje na knipl, i sám správně vyrovnává ale po odlepení od zemně cca tak po 3 vteřinách se nekontrolovatelně roztočí na jednu, nebo na druhou stranu. Na povely do cykliky to reaguje asi snad správně ale nemohu se dostat přes tento problém. Neviděl jste někdo o tom nějakou diskuzi někde? nebo není někde nějaký stepbájstep návod na nastavení vysílače?

Ty kartičky co jsou k tomu modulu jako referenční hodnoty pro nastavení jsou v několika směrech trošku zmatek.

Re: Hisky hcp 100s problém

úte 01.08.2017 14:36

OPR píše:Ahoj

Nepokoušel se někdo z vás rozchodit tohoto prcka s modulem HT8 na Tfujbábě T8fg?

Mám menší problém s vyrovnávacím rotorem. Na zemi po roztočení rotoru správně reaguje na knipl, i sám správně vyrovnává ale po odlepení od zemně cca tak po 3 vteřinách se nekontrolovatelně roztočí na jednu, nebo na druhou stranu. Na povely do cykliky to reaguje asi snad správně ale nemohu se dostat přes tento problém. Neviděl jste někdo o tom nějakou diskuzi někde? nebo není někde nějaký stepbájstep návod na nastavení vysílače?

Ty kartičky co jsou k tomu modulu jako referenční hodnoty pro nastavení jsou v několika směrech trošku zmatek.



Ahoj,

podařilo se ti to nějak vyřešit, mám asi podobný problém.

Díky

Re: Hisky hcp 100s problém

úte 01.08.2017 23:58

To bude tím, že máš stejný kousek co s ním bojoval Ondra, tím pádem asi víš, jaká bude odpověď

Odesláno z mého D5803 a podpis odstraním

Re: Hisky hcp 100s problém

čtv 03.08.2017 8:51

TomasN píše:To bude tím, že máš stejný kousek co s ním bojoval Ondra, tím pádem asi víš, jaká bude odpověď

Odesláno z mého D5803 a podpis odstraním



Tak už mi to došlo, jen vědět kdo je kdo a co má kdo za stroj. Uvidíme třeba se posunu.

Nastavení heli 450

čtv 26.10.2017 21:09

Ahoj,
mám vysílač Hisky x6-s a mám problém nastavit cykliku. Nastavil jsem si nový model na vysílači a zvolil typ HELI. Pokud to dobře chápu, tak od tohoto bodu by měly být zmixované všechny 3 serva a hýbat se zároveň a pak už jen nastavuju reversy a swashmixem "jak" se budou hýbat. Je to tak? Protože mě se stále pohybuje jen jedno servo připojené ke konkrétnímu kanálu.

Vím že to zní hloupě, ale už si s tím hraju dost dlouho a nedaří se mi to vyřešit a ani na internetu nemůžu najít, že by tento vysílač někdo nastavoval na jiné než mikro modely (vlastně ani nevím jestli to umí, ale to jsem taky nenašel, ale podle mě by měl...)

Tak pokud mi někdo zvládne poradit budu rád.
Odeslat odpověď