Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 20:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2015
Příspěvky: 122
Bydliště: Pardubice
Zdravím,

jak již naznačuje titulek, rozhodl jsem se pro 6ch mini vrtulníček chtěl bych do toho dát max 3500,- Kč i s vysílačkou.

Nejvíce mě oslovil tento: http://www.toprace.com/product/top-race ... soutdoors/
bohužel je všude vyprodaný navíc by byl poté problém s náhradními díly.

Co by jste doporučili aby tu k tomu byly dostupné díly, bylo to za rozumný peníz s dobrým výkonem? Na 6ch jsem začátečník.

Předem Díky :)


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 21:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2009
Příspěvky: 845
Bydliště: Ostrava (Schönau-Šenov)
Dobrý výkon, dostupné díly (asi i levné), rozumný peníz, i z vysílačkou za 3500,-Kč,
to asi bude nejspíš neřešitelný problém.
A abys lítal tak, jak jsi viděl na stránce co odkazuješ, tak budeš trochu ND potřebovat...

_________________
"Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká."


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 21:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
Já bych začínal s tímto:http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__76471__Assault_100_Flybarless_Helicopter_w_Twin_Brushless_Motors_B -vyjde to dráž s nějakou vysílačkou z modelbazaru, kterou použiješ potom na větší heli.Znovu:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... tible.html Mají ho i v evropském skladu: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 22:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2015
Příspěvky: 122
Bydliště: Pardubice
Díky za odpovědi.

No nevím, na kolik příjde k tomu potom ta vysílačka? Ani jak poznat aby byla kompatibilní...

Podařílo se mi najít ten co jsem psal původně - http://www.aliexpress.com/item/Walkera- ... 88934.html je pojmenovaný omylem Walkera.. i s vysílačkou 125$.. jen nevím jak s těmi díly.. máte někdo nějaké stránky kde se toto dá kupovat rozumně? Případně ještě nějaké návrhy? víc jak těch 3500 do toho dávat zatím fakt nebudu..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 23:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Walkeru nikdo nemůže rozumně koupit. To je synonymum pro nefunkční konstrukční zmetek s drahými náhradními díly.

Nejrozumnější je ta tvoje poslední věta. Pokud na to máš jen tři a půl litru tak se na šestikanál vykašli. To se opravdu nedá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 23:07 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
Dzon píše:
Díky za odpovědi.

No nevím, na kolik příjde k tomu potom ta vysílačka? Ani jak poznat aby byla kompatibilní...

Podařílo se mi najít ten co jsem psal původně - http://www.aliexpress.com/item/Walkera- ... 88934.html je pojmenovaný omylem Walkera.. i s vysílačkou 125$.. jen nevím jak s těmi díly.. máte někdo nějaké stránky kde se toto dá kupovat rozumně? Případně ještě nějaké návrhy? víc jak těch 3500 do toho dávat zatím fakt nebudu..


Tak podívej na tento: http://www.rcking.eu/cs/rc-vrtulniky-kl ... 2-6ch.html,

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 23:09 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2015
Příspěvky: 122
Bydliště: Pardubice
Však jsem psal že je pouze chybný nadpis, nejedná se o Walkeru ale Top Race 808, i s vysílačkou za 125$. nepřipadá mi že by lítal špatně..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.12.2015 23:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 3.6.2014
Příspěvky: 83
Bydliště: Žilina
Pokiaľ to bude mať jednosmerné motory, tak môžeš zabudnúť na rozumný výkon. Keď jednosmerný tak možno jedine ten Blade nano mcp x a v mini veľkosti asi jedine mcp x bl. Slabý výkon je aj na začiatok trápeníe, keď sa trochu rozlietaš pochopíš, bude ti to zadúšať, ustrelovať chvost no tragédia, tam na tom videu toho moc nepredviedol, lebo to bolo asi maximum, čo sa dá z toho vymáčknuť. Akurát to, že to vie lietať dole hlavou. Radšej treba niečo bazárove, doporučoval by som to bl, ako toto, čo je fakt k ničomu. Mal som dva jednosmerné, jeden V922 ktorý som kupoval, keď som už dávno vlastnil mcpx bl, že len na také polietanie okolo seba na dvore, hotová tragédia, musíš ťahať za kniple fakt v rukavičkách, žiadne prudké pohyby. Ten výkon je u vrtuľníka veľmi dôležitý a rozdiel v lietaní medzi týmito dvoma priepastný. Jednoducho povedané nepriplatíš, tak sa budeš trápiť, to jednoducho neoklameš. Pozri si videa s týmto bl a porovnaj to s tým demo videom na tej stránke.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.12.2015 9:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
3500 kč věru není moc, nevím kdepak se chceš v této oblasti vrtulníků dále posunout, ale s touto částkou to opravdu žádná sláva není. Vím že tyto mikro vrtulníky jsou lákavá nabídka, zvláště pro někoho kdo se v této oblasti příliš nevyzná, hodně lidí si tím prošlo včetně mě. Těhle mikrovrtulníků jsem měl opravdu hodně a za jejih pořízení jsem utratil celkem hodně, nicméně v porovnání s tím co mě pak následně vyšel provoz na dílech a tunningu těchto mikrovrtulníku bylo toto pořízení opravdu zanedbatelná částka. reklamní videa jsou jedna věc, skutečný letový projev pak věc druhá. Vzhledem k tomu jak to doopravdy lítá se brzy nevyhneš myšlenkám na tuning a ten opravdu není levný.
Pokud máš v úmyslu s tímto vrtulníkem poletovat doma, tak tě mohu ujistit že na domácí létání to opravdu není a venku si polétáš jen za bezvětří. Do nějaké tělocvičny je to fajn, tam ale budeš zase platit opravy, jelikož podlaha je opravdu tvrdá.

Mikrovrtulníkům ze stejnosměrnými motory se rovnou vyhni, jednak to nemá výkon a pak životnost na tom není také žádná sláva.
Pokud toužíš po mikrovrtulníku jako nástroj na nácvik létání s 6ch vrtulníkem před přechodem na větší heli, doporučil bych spíše simulátor + vysílačku a rozhodně nekupovat nic menšího než vrtulník třídy 450. Vím že tyhle věty jsi slyšet nechtěl a dotaz byl na pořízení malého vrtulníku, nicméně za tyhle peníze i s ohledem na velikost požadované heliny se asi opravdu s klidným svědomím nic dobrého doporučit nedá...

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.12.2015 10:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2009
Příspěvky: 845
Bydliště: Ostrava (Schönau-Šenov)
"selti" to napsal luxusně, líp to už nejde.
A věř, že ví co mluví.
Pošetři a pokud to myslíš vážně, tak jak píše velikost 450, raději 500.
S velikostí ale taky rostou bohužel náklady.
Budeš potřebovat spíše desítky než jednotky tisíc.
To jsi asi fakt nechtěl slyšet, ale je to tak, není to levné hobby.
Dobře si to rozmysli, než koupíš dle reklamy, kvalitní heli za 3500,-,
abys pak nelitoval vyhozených peněz a žes nedal na rady...

_________________
"Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká."


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.12.2015 10:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2015
Příspěvky: 122
Bydliště: Pardubice
Jsem rád za jakýkoli názor ať by se mi měl líbit nebo ne.. ten Blade mCP X Brushless Bind & Fly vypadá skvěle ale za vrtulník + vysílačku z bazaru dám 7700,- Kč... To už je cenově úplně jinde než jsem plánoval a vzhledem k tomu že to bude první 6ch si myslím že se k němu spíše časem "proplatím" :)

Zatím co jsem ještě dál zkoumal a pátral kolem 3,8tis vychází nejzajímavěji Blade Nano CP X RTF Mód 1

viz: https://youtu.be/dJD_QpQwZng?t=1m45s

Jde k němu i sehnat nějaký upgrade a přemontovat to na větší výkon během chvilky.

Přece jen jde o vrtulníček 2x levnější, no posuďte sami.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.12.2015 11:07 
Mazák
Mazák

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 1248
Ti zkušenější co ti tady radí,mají samozřejmě pravdu,jenže.......tak trošku automaticky počítají s tím,že tě to "chytne"a budeš chtít větší,výkonnější,obratnější a hlavně podstatně dražší vrtulník.Mám hodně kamarádů,kterým bohatě stačí tyto "polohračky",na vyblbnutí jim to stačí a nemají ambice pořizovat nákladnější mašiny....... :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.12.2015 11:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
Dzon píše:
Jde k němu i sehnat nějaký upgrade a přemontovat to na větší výkon během chvilky.

Přece jen jde o vrtulníček 2x levnější, no posuďte sami.


vidíš a o tom jsem přesně mluvil, ještě to ani nemáš a už přemýšlíš jak to "potunit"
kup, uvidíš, koukni co stojí díly na tuto srandu, hlavně serva to je sympatická investice, jelikož tyhle lineární serva moc velkou životnost nemají......
hlavně to nekupuj v setu s rádiem (RTF) tyhle setové rádia jsou zadarmo drahé a ovládání heliny s tímto levným rádiem opravu za moc nestojí

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.12.2015 11:30 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Jardátor píše:
Ti zkušenější co ti tady radí,mají samozřejmě pravdu,jenže.......tak trošku automaticky počítají s tím,že tě to "chytne"a budeš chtít větší,výkonnější,obratnější a hlavně podstatně dražší vrtulník.Mám hodně kamarádů,kterým bohatě stačí tyto "polohračky",na vyblbnutí jim to stačí a nemají ambice pořizovat nákladnější mašiny....... :)


Hele, pokud chce někdo hračku na vyblbnutí, tak může jít do první hračkárny a koupit to první na polici. Za pár minut ho to přestane bavit a v tu dobu se to i rozpadne. Není co řešit.

Pokud ale chce model na létání, tak mu nezbývá než číst a poučit se. Anebo nečíst a pak si to všechno absolvovat znovu a na vlastní peněžence. Protože u helin je to jasné - jakékoliv šetření se prodraží, a to že hodně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.12.2015 11:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2015
Příspěvky: 122
Bydliště: Pardubice
Tak bude - http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Vr ... BL/669574/ i s vysílačkou a poštovným jsem to ukecal na 4500,- .. co vy na to ? :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz