Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 08.11.2014 11:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.2007
Příspěvky: 26
I když nikdo nereaguje, asi mrtvé téma, tak k tomu ještě chci cosi dodat. Třeba se to někomu hodí. Už tento vrtulník mám, i s mrňavým vysílačem Devo 7e. A jsem velmi příjemně překvapen. Vlastnosti vrtulníku master CP se mi velmi líbí, hlavně funkce gyra a stabilita modelu. Ta je obdobná jako u "hodného čtyřkanálu" nebo většího "dvouvrtuláku". Dynamika je i při použití SS motoru pro mne dostatečná a ovladatelnost super. Používám aku Ray 3S 1800 mAH 30/60. V pohodě se vejdou, jsou zajištěné gumičkou. Také jsem naistaloval LiPo alarm 2-8S, zobrazuje napětí na článcích a celkové. Při poklesu na nastavenou hodnotu začne hlasitě pípat. Prostě jen přiletím blíž a podívám se, kolik je ještě v "nádrži". Nyní model váží 460 g, pohon si s tím lehce poradí a vyšší hmotnost zlepšuje i vlastnosti modelu. Takže u mne zatím velká spokojenost s Walkera Master CP.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 18.11.2014 13:40 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.2007
Příspěvky: 26
Ještě, kdyby někdo chtěl prodat tento model bez vysílače, třeba i po havárii, měl bych zájem. Možno psát na info@3dfalco.cz, díky. PH


Naposledy upravil petrhus dne ned 30.11.2014 22:17, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 21.11.2014 16:41 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.2007
Příspěvky: 26
Tak ještě jednou Mater CP. Chtěl jsem, aby vrtulník pěkně vypadal. Koupil jsem trup modelu Honey Bee CPX od Esky, leckde ho mají za 300 peněz. Po drobných úpravách je z toho pohledný vrtulník Master CPX. Váží to celé s aku 3S 1800 mAh 490g a poletuje v pohodě.


Přílohy:
Master-CPX-1.jpg
Master-CPX-1.jpg
[ 73.66 KiB | Zobrazeno 1740 krát ]

Master-CPX-2.jpg
Master-CPX-2.jpg
[ 84.95 KiB | Zobrazeno 1740 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 20.01.2015 21:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.2007
Příspěvky: 26
Ještě dovolte dotaz. Pořídil jsem si sadu střídavého motoru pro Walkeru Master CP, motor, dva regulátory (zadní motor zůstává). Sadu jsem bez problémů rozchodil, ale při letu občas vynechává motor a i gyro. S komutátorovým motorem to je bez problémů. Máte s tím někdo zkušenost? Díky za odpověď a uživatele corona se neptám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 21.01.2015 9:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
baui píše:
Ony ty mikro vrtulniky cloveku muzou udelat v predstave o letovych vlastnostech dost spatny obrazek. ................Mikro se bude dusit, prosedat se, padat z manevru a dle meho nazoru je mnohem vyssi pravdepodobnost, ze cloveka spis znechuti.

...............Podle meho nazoru se s nekterymi 450kami da zacit lepe a dokonce i levneji, nez s mikro vrtulnikem.




Veliký souhlas a tesat do kamene!


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 21.01.2015 17:52 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.2007
Příspěvky: 26
Jestli to měla být reakce na můj předchozí příspěvek, tak si docela dost mimo. PH


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 21.01.2015 22:40 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.11.2014
Příspěvky: 576
pkotatko píše:
Sam jsem padal a padam. Jako kazdy jiny. Nekdy na blbost, nekdy vylozene na ruce, nekdy na techniku. Moje prvni helina byl T450. A take pro zacatek tuto velikost, kazdemu kdo to s heli mysli vazne, vrele doporucuji.
Mam tu ale kolegu, ktery vsechny tyhle praktiky vyvraci. Neni zadny mladoch a ani talent. Leta dva roky, dva az tri lety tydne, zadny simulator. Presel pomalu z visu do presunu, pak prvni zatacka.... Dneska leta velkou akro. Docela hezky.
A pointa ? Leta T700 s padly a do dneska nespadl. Ani jednou. Listy a celou heli ma puvodni z krabice. Menil jen par lozisek.
Ano, je to vsechno o sebekazni a trochu toho respektu.

to sa mi velice paci

_________________
KDS 450 Q FBL _DEVO 10 v deviation4.0.1 (deviationtx.com)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 22.01.2015 16:59 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 12.8.2010
Příspěvky: 1724
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
petrhus píše:
Máte s tím někdo zkušenost? Díky za odpověď a uživatele corona se neptám.


Asi bych se přece jen zeptal uživatele corona bo stejně jako já si prošel očistcem jménem Walkera . Vypadávání elektroniky je jedna z mnohých věcí u této značky .

_________________
Specter 700 V2, Blade 230S with custom belt, Heli-Baby NT, OMPHOBBY M2 EVO, M4 Max

Futaba 14SG


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 22.01.2015 19:22 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.2007
Příspěvky: 26
Tak jo, ještě jednou cosi napíšu. Nevím, jak na tom byla Walkera dřív, ale nyní mám od ní vrtulníky Master CP a Genius CP a jsem s nimi velmi spokojen. Pravda ale je, že u Mastera jsem měnil serva (preventivně) a baterku (používám větší) u prcka Geniuse byl trochu problém sehnat takhle malou a fungující baterku a mám tam set střídavého motoru. Podobný set jsem koupil i do Mastera, není to originál a mám s ním problémy.
Nyní k létání, hlavně k výuce ovládání vrtulníku. Všichni píšete, že je nejlepší začínat s vrtulníky minimálně velikosti 450. Před lety jsem zakoupil set modelu Griffin 450, chtěl jsem to zkusit, ale nešlo to. Stále cosi odcházelo (serva, gyro), vysílač nešel pořádně nastavit (a nevěděl jsem ani jak), stále se něco povolovalo. Nebyl to dobrý model, tak jsem se ho zbavil a poletoval dál jen s letadly. Loni jsem se nechal zlákat setem Walkera Master CP a jsem nadšen jeho letovými vlastnostmi. Je velmi stabilní, klidně i pro úplné začátečníky, kteří ale aspoň vědí, čím se má hýbat. Přitom je i dynamický a obratný. Podotýkám, že nechci a nikdy nebudu létat tzv. 3D. Nelíbí se mi to, stejně jako u modelů letadel, to není normální, klasické, létání a akrobacie. Pak mám toho prcka Walkera Genius CP. Jeho letové vlastnosti jsou skvělé i v této malosti, je stabilní a také velmi dynamický a obratný. A vydrží velmi mnoho, bylo potřeba mnoho ran abych rozštípal alespoň kabinku. Létám většinou venku, pokud moc nefuní, nebo doma v ložnici. Na učení ovládání je tento model nepřekonatelný, mohu si dovolit velmi mnoho a když je nejhůř, tak stáhnu plyn a modýlek žuchne do trávy. Udělat to s T-rexem 450??? Mimochodem ten také mám, samozřejmě s elektronikou od Walkery. Je také velmi stabilní, až hodný. Když si ale chci pohodově s vrtulníkem zalétat, sáhnu raději po menším, méně náročném modelu, který umí téměř totéž, co ta 450. Vezmu buď Mastera nebo ještě raději Geniuse a prima se s ním vyřádím.
P.S. Nejsem placený firmou Walkera, jen jejich produkty ke své spokojenosti používám. Neříkám, že to jsou super kvalitní výrobky, mají své nedostatky, ale poměr cena-užitná hodnota je nevídaná. To platí i pro RC soupravy DEVO. Možná to dříve bylo jiné, ale je vhodné jít s dobou a ne stále tvrdit zastaralé bludy.


Naposledy upravil petrhus dne čtv 22.01.2015 19:53, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 22.01.2015 19:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
Příloha:
T-23_1.jpg
T-23_1.jpg
[ 271.48 KiB | Zobrazeno 1488 krát ]

jj elektronika walkera umi peknou stabilizaci...je to pododove a hodne a litam s touto stavbou heli 450....ram kovovy nerozbitny T-23,elektronika walkera,serva TGY s kovovymi prevody.......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 23.01.2015 9:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.11.2014
Příspěvky: 576
Hovorite o elektoniky walkery vseobecne, to jo. Ale Devo vysielacky z toho mozeme vynechat, lebo funguju super.

_________________
KDS 450 Q FBL _DEVO 10 v deviation4.0.1 (deviationtx.com)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz