Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: ned 20.01.2013 19:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
3S 2,2 až 2,6Ah


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: ned 20.01.2013 22:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Prochy!Kdyz uz si tu delas reklamu a pises ze bych mohl jednotku nastavit na autobus?Tak mi povez jestli k tomu mas i CZ navod?Protoze bez toho si asi moc nenastavim?Ze jo?Nebo je mou povinosti v cechach umet anglicky nebo cinsky?

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: úte 22.01.2013 20:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
martinit píše:
Prochy!Kdyz uz si tu delas reklamu a pises ze bych mohl jednotku nastavit na autobus?Tak mi povez jestli k tomu mas i CZ navod?Protoze bez toho si asi moc nenastavim?Ze jo?Nebo je mou povinosti v cechach umet anglicky nebo cinsky?
tak za prvý si tady reklamu nedělám
GT5.1 zatím český návod nemá
kdy bys sis ten vrták koupil u mě tak ti to nastavím !!!! seřídím!!! a ani nepípnu
tak at Ti poradí ten od koho si titana koupil ne tak mě tady ne............
že neumíš čínsky nebo anglicky
jestli potřebuješ poradit tak napiš nebo zavolej a bez vykřičníků jo. :!: :!: :!:
rád poradím --- podle mých možností


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: úte 22.01.2013 20:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
prochel píše:
martinit píše:
Prochy!Kdyz uz si tu delas reklamu a pises ze bych mohl jednotku nastavit na autobus?Tak mi povez jestli k tomu mas i CZ navod?Protoze bez toho si asi moc nenastavim?Ze jo?Nebo je mou povinosti v cechach umet anglicky nebo cinsky?
tak za prvý si tady reklamu nedělám
GT5.1 zatím český návod nemá
kdy bys sis ten vrták koupil u mě tak ti to nastavím !!!! seřídím!!! a ani nepípnu
tak at Ti poradí ten od koho si titana koupil ne tak mě tady ne............
že neumíš čínsky nebo anglicky
jestli potřebuješ poradit tak napiš nebo zavolej a bez vykřičníků jo. :!: :!: :!:
rád poradím --- podle mých možností



Rejpáků si moc nevšímej, nikdo ho přece nenutí nakuovat tam či tam. Ať si vybere sám pro něho nejlepší možnost. :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: stř 23.01.2013 8:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Myslim ze bez cz navodu by se to ani prodavat nemelo.Ale jsme v cechach kde hlavni roli hrajou prachy.......Me slo jenom o slusnost prodejce.Neni problem najit tuto jednotku a navod si googlem tak nejak prelozit.Ale ty Prochy na jednu stranu radis a na druhou prodavas veci bez navodu.At si kazdy udela sam obrazek.....

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: stř 23.01.2013 8:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
martinit píše:
Myslim ze bez cz navodu by se to ani prodavat nemelo.Ale jsme v cechach kde hlavni roli hrajou prachy.......Me slo jenom o slusnost prodejce.Neni problem najit tuto jednotku a navod si googlem tak nejak prelozit.Ale ty Prochy na jednu stranu radis a na druhou prodavas veci bez navodu.At si kazdy udela sam obrazek.....

aproč se navážíš do mě prodal jsem ti snad něco bez návodu???
a hlavně mě nebaví se sněkým dohadovat koho ani neznám a hlavně s tvojí GT5.1 nemám nic společnýho :!: toť pro mě uzavřená kapitola a poslední řádky k tvojí GT5.1
nechci tady na foru řešit obchodní věci :!: :!:
Český návod k gt 5.1 zajišťuje dovozce do ČR a od uvedení na trh ho stále ještě nemají hotový ale pracují na tom usilovně :mrgreen:
no jistě chápu každýho modeláře kdo si koupí první bezpádlo tak je z toho pampeliška protože absolutně neví co která hodnota znamená a proč a nač je a jak to má fungovat a proto by si měl každý spočítat co se mu vyplatí a kde to koupi vono možná dobrá rada a komunikace je daleko cenější než ušetřený nějaký drobný při nákupu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2013 19:29 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Takze vrtulnik jsem koupil i pres apsenci cz navodu a k tomu vysilac jako ma kolega kastan ktery se odmlcel.Nasel jsem kastanuv prispevek na vlakne s jinou verzi.Napsal tam ze to blbe zapojil kvuli spatnemu navodu.No ja nevim ale me zapojeni dle navodu fungovalo okamzite a bezchybne.Zkontroloval jsem sroubky a vsechny byly ok.Nic volneho.Sroubky v plastu samozrejme nebudu rvat tak abych to ztrhnul.Vlastne vrtulnik byl opravdu pripraven vcetne nulovych poloh resp.strednich na pakach serv.Nastavil jsem krivku plynu a kol. ve vysilaci a zkusil se vznest.Vse probehlo ok.To byly nervy.Avsak ocas dost ujizdel.Tak jsem na vysilaci nastavil 100% a doslo ke zlepseni.Nic mene je nastaven dost gumove a ted se dostavam ke gyro ke kteremu zatim nemam navod.Takze uvidim.Nechci se do toho poustet abych ho nerozladil a pak uz to nevratil zpet.Jinak velka spokojenost.Jsem take zacatecnik a za malo penez fakt pekny a funkcni vrtulnik.

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2013 19:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
martinit píše:
Nechci se do toho poustet abych ho nerozladil a pak uz to nevratil zpet.Jinak velka spokojenost.Jsem take zacatecnik a za malo penez fakt pekny a funkcni vrtulnik.
tak si vlez do menu P/I a symbol vrtulky a máš tam nastavený dvě hodnoty hodnotu P a I
zkoušej přidávat nebo ubírat hodnotu ale vždy jen jedné veličiny třeba o 5 na horu a vyzkoušej jak se to chová hodnota P je jako zisk gyra když přidáš moc bude rychlek mitat a když málo tak bude takovej gumovej
a úplně nejlepší je na kus papíru si opsat hodnoty z jednotky aby se to pak dalo zas vrátit do orig nastavení


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2013 20:29 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Ok.Dik.Ja si to myslel ale bojim se uz jen toho abych se v tom menu pohyboval spravne!Jinak k cemu je to I?Predpokladam ze kdybych nastavil v P gyro na 100% tak potom to bude souhlasit i s vysilacem a ja ho budu moct nastavovat na vysilaci.A jeste mi tedy prosim porad.Me se zda byt celej gumov3j.Prijdou mi odezvy pacek jakoby opozdene.Da se nastavit i cyklika na rychlejsi odezvu a reakci?Popr.kde?

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2013 20:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
martinit píše:
Ok.Dik.Ja si to myslel ale bojim se uz jen toho abych se v tom menu pohyboval spravne!Jinak k cemu je to I?Predpokladam ze kdybych nastavil v P gyro na 100% tak potom to bude souhlasit i s vysilacem a ja ho budu moct nastavovat na vysilaci.A jeste mi tedy prosim porad.Me se zda byt celej gumov3j.Prijdou mi odezvy pacek jakoby opozdene.Da se nastavit i cyklika na rychlejsi odezvu a reakci?Popr.kde?
To I je na rychlejší nebo pomalejší pirulety když dáš hodnotu P na 100% tak to nebude dobrý uvidíš hodnoty gyra se nastavují v jednotce a ne ve vysílači
a to samé je na desku najdeš si P/I a symbol desky a tam si nastavíš to P čí větší hodnota tí větší stabilizace ale když je moc vysoká tak to bude takový přegyrovaný ,bude se klepat třást nebo no nevím jak to napsat bude to na prd

optimální nastavení a jak to je nejlepší tak to je vždy trošku laborování ale pak to stojí za o prakticky se to jednou nastaví a pak se na to nešahá a jen lítá


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2013 21:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Ok.Dik.Vse zkusim.Nyni bych chtel vlastne asi pridat i na gyro cykliky protoze dost plaval.Chtel bych to rycjlejsi abych mel vetsi pocit jistoty.Takze budu zkouset a uvidim.Skoda ze kastan nenapsal jak se mu dari.Jinak jsem zapomnel,vysilac mam Hitec eclipse 7.Prochy ja ale myslel nebo si to tak predstavuju ze na te kostce je preci zapojeny dalkovy zisk gyra?A to bude gyro vrtulky.A funguje to.Jenomze prednost ma nastavena hodnota v kostce.Proto si myslim i kdyz sem nastavil ve vysilaci 100% tak je to ale max.nastavena hodnota kostky.Takze treba jen 60%A proto si myslim ze kdyz na vrtulce v tom P nastavim 100% tak potom to bude souhlasit s vysilacem a ja to budu moct nastavovat ve vysilaci tak aby to souhlasilo.

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: úte 29.01.2013 17:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
Na vysílači nastavuješ zisk(Total Gain) cykliky a vrtulky ne jen vrtulky. Pokud jsi se dostal na nastavení 100% a je to gumové musíš nastavit a seřídit P/I tak jak psal Prochy. Bez hrabnutí do těch hodnot to nedoladíš. Já jsem to dělal tak, že jsem postupně přidávál zisk na vysiláči na 100% až se tohle povedlo bez naklánění a jiného podivného chováni vrtulníku. Tak jsem začal laborovat postupně s hodnotami P/I. Zkus si pročíst tohle http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=107&t=45996 http://rcblog.houseofcode.eu/?cat=3

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: ned 03.02.2013 14:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Ahoj.Tak tady je me video.Jsem uplny amater.Tohle je muj prvni velky vrtulnik.Takto leta po 1 tydnu vlastnictvi.http://www.youtube.com/watch?v=q5B4PDKsBz0&feature=youtu.be

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: ned 03.02.2013 15:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2010
Příspěvky: 812
Bydliště: VSETÍN
Obrázky: 0
Hezké,jen jsem měl obavu,aby ses nepotkal s některým autem nebo sloupem,tak ať to dobře lítá.

_________________
Blade 130X, Blade Nano QX,3D, 200 QX, LA-PARAMOTOR, DX6i, Sim. Phoenix +Futaba T6EX.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: MINI TITAN E325S ARFTF
PříspěvekNapsal: pon 04.02.2013 20:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Vrtulnik funguje dobre akorat se mi nedari poladit ocas.Cetl jsem i tema ohledne GT5,1 a resilo se to tam.Problem je v prekmitavani vrtulky.Pokud ji zprudka zaseknu tak jakoby prekmitne o kus dal a pak se vrati.Nejde s tim proste nic udelat.Bud bude ocas gumovy a nebo proste takhle.Zkousel jsem vse mozne.Poladit hodnotu P a I.Cim vetsi I tim to je horsi.Nakonec mam P90 a I15.Pokud jsem I navysil na 70 tak se ocas rozkmital a uz neprestal.Zatim mi to nevadi,nemam v umyslu letat 3D.Proste to bude asi takova neduha a dan za levny cely komplet.

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz