Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 776 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: úte 03.05.2016 16:14 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2009
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
Ahoj,
mám ještě jednu prosbu na Nano cp s jsem po výměně toho serva a zadní trubky i s motorkem (původní byla rozštípaná), že se mi nová ocasní trubka otáčí okolo vlastní osy. Asi je poškozený rám v místě jejího uchycení. Nemáte někdo nápad nebo zkušenost jak to zafixovat, ale aby to bylo ještě rozebratelné?
Dík moc předem.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: úte 03.05.2016 19:13 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
tomqw píše:
Ahoj,
mám ještě jednu prosbu na Nano cp s jsem po výměně toho serva a zadní trubky i s motorkem (původní byla rozštípaná), že se mi nová ocasní trubka otáčí okolo vlastní osy. Asi je poškozený rám v místě jejího uchycení. Nemáte někdo nápad nebo zkušenost jak to zafixovat, ale aby to bylo ještě rozebratelné?
Dík moc předem.

Ahoj, v místě kde prochází trubka do rámu vyvrtej v rámu milimetrovou dirku skrz a zafixuj to šroubečkem, jestli ti vedou drátky motoru vnitřkem trubky, musíš je vést venkem. A nebo tu dirku vyvrtat tak aby jsí tu trubku neprovrtal skrz, ale jen napůl.

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Naposledy upravil beka dne úte 10.05.2016 9:15, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: úte 03.05.2016 21:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2009
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
beka píše:
Ahoj, v místě kde prochází trubka do rámu vyvrtej v rámu milimetrovou dirku skrz a zafiksuj to šroubečkem, jestli ti vedou drátky motoru vnitřkem trubky, musíš je vést venkem. A nebo tu dirku vyvrtat tak aby jsí tu trubku neprovrtal skrz, ale jen napůl.


Možná můj další dotaz Ti bude připadat hloupej, ale takhle malý vrtulníčky jsem ještě neopravoval a nemám žádný zkušenosti. Vlastně nemám , ani zkušenosti s vrtulníkama, ale peru se s tím celkem slušně. Jaké vruty mám požít, kde lze tak malé šroubky sehnat? Stejnej problém je smršťovací bužírka, jakou používáte pro ty titěrné drátky? V GM jsem našel bužírku do 0,5mm bude to stačit?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: úte 03.05.2016 21:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Ahoj,

bužírku použij co nejmenší, aby se to do toho vešlo. GM je na to dobrá volba. Hlavně co nejlehčí, každý gram je znát.

Desku máš k rámu přidělanou vruty. Vzor máš. Zkus Fabory, nebo v Ďáblicích Akros, tam se určitě dopídíš.

Chtěl jsem ti nabídnout lítání v hale, kde jsem se s tímhle prckem něco nalítal a nejenom já, ale bohužel až na podzim. Pokud máš zájem dej vědět SZ, abych nedělal reklamu.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 7:19 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
Možná můj další dotaz Ti bude připadat hloupej, ale takhle malý vrtulníčky jsem ještě neopravoval a nemám žádný zkušenosti. Vlastně nemám , ani zkušenosti s vrtulníkama, ale peru se s tím celkem slušně. Jaké vruty mám požít, kde lze tak malé šroubky sehnat? Stejnej problém je smršťovací bužírka, jakou používáte pro ty titěrné drátky? V GM jsem našel bužírku do 0,5mm bude to stačit?[/quote]

Ahoj, můžeš si ty šroubky objednat tady: http://www.rcking.eu/cs/nahradni-dily-a ... :prolistuj to najdeš tam i jiné potřebnosti. Třeba smrtˇovací bužírku kupuji v hornbachu, tam vyjde metr levněji než modelářských prodejnách a jestli tě vrtulníky chytili, tak budeš potřebovat různé nářadí, třeba dremelku t.j. vysokootáčková vrtačka koukni sem:http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDetail&id=49657: nebo tyto: http://www.rcking.eu/cs/blade-msr/3109- ... 89520.html . objednej to a dojdi si pro to do žitný. nebudeš platit poštovné, je tam pan Procházka, který ti na případné dotazy odpoví a i poradí.

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 15:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2009
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
Ahoj,
děkuji za rychlé odpovědi. Šroubky a malý vrtáček jsem již objednal.
Bužírku na tu tyčku tak moc neřeším tu mají všude. Jsem spíš zvědavej na ty titěrný drátky u motorku který musím rozletovat a sletovat. Mikropájku mám taky.
Vrtačku/ brusku nějakou mám rozsah otáček 8k-30k doufám musí stačit

Halu zatím neřeším lítám (učím se základy především viset ve všech možných polohách vůči mojí osobě) v kočárkárně. Možná se ozvu později.
Chytlo mě to hodně, proto, že nemusím jít nikam na pole (mám glidera a pak samokřídlo 1,3m) na což teď moc nemám čas, ale můžu lítat dole v baráku. Předtím jsem měl V4.5 colibri, ale to se nedá vůbec srovnat. Zatím lítám v tom základním modu, ale proti colibri je to úplně něci jiného.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: stř 04.05.2016 17:16 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
[quote="tomqw"]Ahoj,
děkuji za rychlé odpovědi. Šroubky a malý vrtáček jsem již objednal.
Bužírku na tu tyčku tak moc neřeším tu mají všude. Jsem spíš zvědavej na ty titěrný drátky u motorku který musím rozletovat a sletovat. Mikropájku mám taky.
Vrtačku/ brusku nějakou mám rozsah otáček 8k-30k doufám musí stačit srovnat.

Ahoj, nevím jak jsou napojeny ty drátky u tohoto vrtulníku, jestli přímo nebo tam je miniaturní zástrčka, můžeš potom přetáhnout smrštovačku přes kabely a prostrčit ocasní trubku a ohřát bužírku, já to mám takto u MCPX-BL.

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: pon 09.05.2016 15:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2009
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha 8
Ahoj,
po všech opravách jsem objevil nový problém. Po výměně vybité baterky letí vrtulník neřiditelně dopředu. Ne moc rychle, ale nelze to páčkováním zastavit. Provedu kalibraci gyra vypnu vrtulník (uložím kalibraci vysílačka dx6i) zapnu a létá to ok. A tak se to opakuje. Už jsem to jednou reklamoval táhlo to doprava. O kalibraci gyra jsem ještě nevěděl. Vrátili to jako že se jim to neprojevilo. Nicméně po návratu ze servisu to bylo chvíli ok. Po nějakém pádu zase mám problém. Neměl jste někdo podobné problémy s NANO CP S? Nemůže být problém s počítačovou vysílačkou při kalibraci gyra? Podle návodu je tam nějaký rozdíl od setové vysílačky.

Dneska jsem to ještě testoval. Mám pocit, že s plnu baterkou to nejde vycentrovat. Sotva to udržím ve visu, ale mám páčky na plných výchylkách a přesto se to pomalu sune dopředu doprava. Serva fungují a při slabší baterce s tím lze normálně lítat. Neumím to, takže lítám jen v normal modu. Je to asi vadná deska? Předpokládám, že pokud by to byla mechanická vada, například táhla u serva tak by se to chovalo stejně furt?? Jinak táhla jsem kontroloval a zdají se mi být celkem ok.
Předem dík


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: čtv 19.05.2016 7:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
zdravim všechny mam problem :( po prichodu z letani domu se mi nechce vrtas sparovat :( porad jen rychle blika modra dioda :( mam nano cps s tuningem na stridak ... ma nekdo nejaky typ jak to vyresit ??? preparovat i preparovat pres jiny model uz jsem zkousel

Odesláno z mého SM-A300FU a podpis odstraním

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: čtv 19.05.2016 11:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Deska v háji. Měl jsem taky tu sadu se stříďákem. Pak se mi to rozpárovalo a nechtělo se spojit. Reklamace úspěšná a pak za chvilku to samé. A reklamace bez úspěchu. Prý za to mohl regl z té sady.
Takže máš 4 možnosti: koupit desku, nechat opravit (viděl jsem na Ebay, ale v USA), zkusit reklamaci, nebo úplně odložit.
Já zvolil poslední možnost a touto drahou zkušeností jsem s končil s výrobky od HH.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: čtv 19.05.2016 12:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
tak to si v podstatě potvrdil to co si myslím. Oprava to už jsem se koukal vyjde cca otři kilka míň než nová deska. Reklamace no i když ho mám z druhé ruky mám na něj účet ...nevím ale jak se budou tvářit na to že tam ten stříďák je dávanej po domácku. ale zkusit to vlastně můžu když je K.O. tak nemám co ztratit

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: čtv 26.05.2016 20:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
chlapci mam dalsi problem ... deska se mi uz sparuje ale na paku plynu mi reaguje ocasni rotor :(

Odesláno z mého SM-A300FU a podpis odstraním

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: úte 05.07.2016 15:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.7.2012
Příspěvky: 82
Bydliště: Žatec
Ahoj,

prosím o pomoc, sháním kdekoli cenově přijatelné konektory na baterie pro CP X/S, mám 160 mAh Turnigy. Chci si udělat vlastní kabely, na jedné straně bude JST a na druhé ten Blade Pico konektor, na HK je položka níže vyprodaná.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=31812

Vůbec nevím, kde tyhle pidi konektory sehnat, díky moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: stř 06.07.2016 19:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Ahoj,

co tady:
http://www.rcking.eu/cs/blade-nano-cp-x ... ttery.html
nebo tady:

http://www.hawk-creation.com/index.php? ... uct_id=883
http://www.hawk-creation.com/index.php? ... ct_id=2048

Já osobně tyto konektory vřele nedoporučuji, vlastní zkušenost jsem popsal na straně 42 a 43, tohoto vlákna. A používal jsem Nano s JST konektory až do dubna letošního roku a byl jsem spokojen. Pak jsem Nano prodal.

Jinak pokud chceš ten kabel z rc kingu mám doma a je volný, akorát je ustřižen jeden konektor. Nabíjení dvou baterek do série je možné. Konektor mám zvlášť. Už to nepoužiju a peníze za to nechci. Napiš SZ.

Přes zimu pořádám lítání v hale, kde lítalo vždy víc Bladu Nano. Tak pokud by jsi měl zájem víc info v SZ.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: sob 09.07.2016 21:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.7.2012
Příspěvky: 82
Bydliště: Žatec
Pratele mam takovy pocit ze HH kvalita jde postupem casu do haje.
Vracim se po 2lete prestavce k modelum, koupil jsem si Nano CP S a 120 S.
U obou helin z krabice problem, uznavam ze mam jen setovku vysilacku, driv jsem mel DX6i, ale litat by to preci nejak melo.

Vim, ze tohle je vlakno k CP X ale treba nekdo poradi, od prvni baterky mam u CP S problem asi s gyrem. Mel jsem driv mCPX a nikdy zadny problem, litalo z krabice, to jen abyste mi hned nepsali ze od nej cekam chovani koaxialu :-) Nano se zene od vzletu dopredu, neni mozne uviset, kdyz dam plnou vyskovku k sobe tak ho jen zpomalim. Zkousel jsem kalibrovat gyro, ale nepomohlo. Zvlastni je ze tohle se deje jen pri plne nabite baterce, po cca minute takovehleho poskakovani a mirnem vybiti baterie zacne gyro pracovat jak ma. Vyresilo by to startovat uz na 3D rezim, ale CP S ma pridanou hodnotu v SAFE rezimu, ktery tim padem nebude fungovat spravne.

Myslite ze reklamovat? Dela to s orig baterkou i Turnigy 160 mah.
Diky moc za napady


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 776 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz