Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2011 14:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Čo to je ta viska? :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2011 16:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.11.2011
Příspěvky: 17
Neoroni píše:
zajimalo by mne tedy jak ciklikou ovlivni visku vrtulniku pri visu.podle mne jedine plynem,nebo kolektiven,ciklikou to asi nepujde.


U 4 kanálu ovlivnujes stoupaní a klesání otáčkami motoru, listy vrtule maji pevný uhel nabehu. U 6ti kánalu to funguje tak ze je mix mezi motor-serva cykliky.Při přidávání plynu serva hýbou celou deskou cykliky nahoru dolu a tím se meni uhel nabehuhu listu od minusu do plusu (dolu nahoru)tomu se rika standardni rezim (funkce defakto stejna jako u 4 kanalu)a dalsi je o letovych rezimech motor ma trvale otacky a plynovou pakou se ovlivnuje pouze stoupani a kleseni vrtulniku, takze misto plynu uvladas uhel naběhu listu a opět pomoci desky cykliky, vsechno je to defakto o mixech

Doufam že je to polopatě :), a doporučil bych najit někde v okoli partu helinaru


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2011 17:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Tady máš něco na práci - aspoň bude na jeden večer klííííd :lol:

http://heli.pelikandaniel.com/?sec=page&id=5


a pak se můžeš teprve ptát když něco nebudeš dávat. Ale nejdřív si to projdi.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2011 17:16 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.8.2011
Příspěvky: 18
Bydliště: Sokolov
no a presne o tom to je,to de fakto vim,otazka znela,jestli si mam dat na plyn reverz,kdyz sem zvikli na stoupani paku pritahovat.Ale uz je to v poho,litam na simulatoru a jde to bez reverzu,uz se ucim viset cumakem k sobe.Na zadech uz taky zavisim,takze to jde.Chce to trenovat,je jasne ze real helina se bude chovat jinak,ale na nacviceni smeru sim. staci.Ucim se na Raptoru 50.Skoda ze muj sim.nema T-rexe 600.Pouzivam AeroFli profesional.Pry neni nejlepsi ale na ty smery by mnel stacit.Vrtulnik uz mam taky,T-Rex 600E PRO 3GX FBL.Jeste soupravu a hura na letiste,prvni hodinu s nekym na kabelu,snad se nekdo najde.

_________________
Scorpio 1.21.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2011 17:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.8.2011
Příspěvky: 18
Bydliště: Sokolov
OPR diky,to uz jsem cetl.Jen jsem chtel vysvetlit,asi mnou spatne polozenou otazku,clovek je zmateny,co naplat.:)Proste zazito z letadel.Kdyz sem chtel stoupat,tak podvedomne sem paku tahal k sobe,tim ubiral plyn a klesal.Ale uz sem se preucil a v pohode.

_________________
Scorpio 1.21.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2011 19:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 1156
Bydliště: Kadaň/Praha
Neoroni píše:
...prvni hodinu s nekym na kabelu,snad se nekdo najde.

No jesli budes mit takovy pristup jako si predvedl par stranek nazpet tak nevim nevim :wink:

_________________
Synergy E7 | Gaui NX4 | Trex 450 PRO 6s | Futaba T14SG


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2011 20:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Neoroni píše:
...... Proste zazito z letadel.Kdyz sem chtel stoupat,tak podvedomne sem paku tahal k sobe,tim ubiral plyn a klesal.Ale uz sem se preucil a v pohode.



Pak ti k tomu povím jen jedno - máš špatně rozvržené ovládání ....... :? buď si zvykneš a přistoupíš na riziko toho že v krizovce podvědomě budeš znova řídit éro (což je průser) a nebo si to sedne. Mode 1/2 snad už máš rozhodnuto ....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2011 22:51 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.8.2011
Příspěvky: 18
Bydliště: Sokolov
No jesli budes mit takovy pristup jako si predvedl par stranek nazpet tak nevim nevim

sorry.ale proste nesnasim kdyz se do mne zacne nekdo navazet,ja se jen zeptal a corona sy ze mne zacal delat .....

_________________
Scorpio 1.21.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.11.2011 10:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Neoroni píše:
No jesli budes mit takovy pristup jako si predvedl par stranek nazpet tak nevim nevim

sorry.ale proste nesnasim kdyz se do mne zacne nekdo navazet,ja se jen zeptal a corona sy ze mne zacal delat .....



Tak se vrať na zpět o pár stránek tohoto vlákna a znova přehodnoť situaci. Nikdo si z Tebe prdel nedělal. Vysvětlení Ti corona podal správné. V momentě kdy jsi tu hloupost znova zopakoval corona Ti řekl že už ho to nebaví a máš si to dělat jak uznáš za vhodné. Napsal jsi něco co nebylo správné a byl jsi na to upozorněn. Že se Ti to nelíbí, věřím. Ovšem s přihlídnutím k Tvým reakcím si už nejsem tak moc jist kdo z koho si tu srandu dělal. Corona to ale nebyl. To vím jistě.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 08.11.2011 12:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.8.2011
Příspěvky: 18
Bydliště: Sokolov
corona píše:
Neoroni píše:
viskovka,u letadla k sobe=nahoru,u vrtase vlastne uberu plyn a jdu dolu,tak to myslim.(4kanal s ovladanim cikliky bez kolektivu.)
Cože???
:lol:

Cyklika je řízení kolem příčné a kolem podélné osy stroje.
Totéž, co u letadla výškovka a křídélka.


nevim jak ty ale ja tohle povazuji za vysmech.ale uz toho nechme,nechci se tu hadat.Ja bych tohle zacatecnikovi nikdy nenapsal.

_________________
Scorpio 1.21.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: seřízení Walkera V400D02
PříspěvekNapsal: pát 02.12.2011 20:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.11.2011
Příspěvky: 27
Ahoj, mám PROSBU pořídil sem z druhé ruky 8. měs. starou helinu (výše uvedenou) a je rozštelovaná. Při pokusu vzletu se naklání napravo a dopředu. Nějaké zkušenosti s vrtasama mám(koaxial), takže sem zkoušel trimovat atd, ale bez výsledku. Proto se vás zkušených ptám jestli by jste mě někdo nepomohl? Nechci to zadarmo, ptal sem se i v kamených prodejnách a mají plno. Sem Praha-severovýchod PŘIJEDU. Prosím pomozte...

t.paroubek@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: seřízení Walkera V400D02
PříspěvekNapsal: pát 02.12.2011 22:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.4.2011
Příspěvky: 2574
Bydliště: Jižní morava (Drnholec,S.T.Břeclav) ČR
Obrázky: 6
:D :D To bude asi tím že se jedná o hračku a pokud do toho nenacpeš hodně peněz tak to 100% nepoletí a promin ale musím si rýpnout, tvé zkušenosti sou k ničemu :-) srovnáváš hrušky z jablkama :-) a omlouvám se

Ale pokud to opravdu chceš seřidit tak desku cykliky dej do roviny ve všech směrech a že pri vzletu de do leva a naklání se tak to bude tím že to musíš řidit, rovně to nepoletí :)

_________________
Minulost: T9X,Graupner MZ 24 Hoot, Futaba T10J
Součastnost : Návrat k Graupner MZ 24 Hoot


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: seřízení Walkera V400D02
PříspěvekNapsal: pát 02.12.2011 23:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Tome74, zajeď do Satalic za Krtkem ( hledej helisevis.eu) na rozdíl od mnoha zdejších radilů je to skutečný odborník .Má tam prodejnu zaměřenou na rc vrtulníky a je to výborný kluk. Asi Ti nejspíš řekne abys to zahodil, ale nastavit to dokáže.V každém případě bych Ti doporučil, abys za ním zajel a pokecal, dozvíš se spoustu věcí co Ti ulehčí život.
MarthiR - tobe bych zase doporučil poněkud přibrzdit s rozdáváním rad do doby než na to budeš mít, naprostá většina tvých rad má nulovou informační hodnotu, z tvých rad si začátečníci většinou odnesou jenom zmatek a děs co to zase podělali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: seřízení Walkera V400D02
PříspěvekNapsal: sob 03.12.2011 0:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.11.2011
Příspěvky: 27
Troll: díky za užitečnou pomoc! Není mě dvacet ani třicet..vím co jsem pořídil za pár tisíc (něco co vyletí pár metrů a přistane) Jsem autičkář revo atd takž umím rozdělovat kvalitu. Jen se vždy pobavím nad odpovědma typu zahod tu hračku atd. Já neřikal, že vám s tím vytřu zrak...jen se ptal kdo to umí ZA PENÍZE usměrnit! A napsal, že vysílačku umím držet v ruce a vyzkoušel trimy!
Troll..díky jsi normální :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: seřízení Walkera V400D02
PříspěvekNapsal: sob 03.12.2011 0:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Není zač, rádo se stalo. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz