Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1558 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 104  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 17.09.2014 12:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
jo s temi dily na MSH je to v CR uz delsi dobu bidne, snad se blyska na lepsi casy jelikoz je novy importer MSH pro CR, dily by udajne mely byt naskladneny pristi tyden tak uvidime kam se to pohne :-)

www.msh-heli.cz/

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 18.09.2014 15:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
Z Bestbuymodel mi už ani neodpověděli na dotaz týkající se cca 3 měsíce visící objednávky... no snad to bude teď lepší.

@ Arcicorsa: přečti si SZ :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 18.09.2014 17:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
S bestbuymodel mám podobnou zkušenost. Dříve jsem tam objednával a občas se stalo že to přišlo později i když to měl na stránkách skladem a člověk s tím počítal. Ale teď jsem měl dva týdny objednané zboží, které bylo na stránkách skladem. Po dvou týdnech jsem si na nevím koho sehnal telefon. Pán mi tvrdil že to odešlo a že je vinna pošta. Že mi večer pošle tracking číslo. Neposlal. Poté jsem mu za tři dny volal a omlouval se že to neposla za celé dva týdny a že má teď v práci frmol. Chápu to že to má jako vedlejšák, ale na druhou stranu mě to nezajímá. Jsem zákazník a on má dostát podmínkám které má na stránkách. Pokud je zboží skladem do 1-2 dnů odesílá. Objednávku jsem stornoval a objednal jinde. Teď čekám jak dopadne http://www.msh-heli.cz a kdy se stane plně provozuschopným. Doufám že to nebude dlouho trvat :) Držím pěsti jak sobě i jim :)

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 18.09.2014 19:43 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
Tak na ten nový eshopík se také moc těším :D . Jinak moje zkušenost s Bestbuymodel.com je následující, 9.9. jsem vytvořil objednávku (kámen vrtulky a hlavní hřídele) vše bylo skladem.. Včera 17.9. zásilka nikde tak jsem volal, vzal to někdo kdo mi dal číslo na někoho dalšího a ten mi řekl že se omlouvá že má cosi s prací a že večer pošle email co a jak, nakonec napsal že se to bude dnes expedovat.. Stejně pochybuji že mi něco přijde ale jisté ježe už si tam nikdy nic nekoupím takže novej shop moc uvítám a hned ozkouším :wink: ..

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 28.09.2014 13:08 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
Prosím, máte někdo tip kde koupit osazený imbus M2x14? Mám na mysli ten, co nemá závit po celé délce.

Dneska jsem při přechodu z invertu ukroutil příčný šroub na hlavním kole. Škody v podstatě žádné (tráva byla vysoká), ale trochu mě rozhodilo, že najednou heli neletí :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 01.10.2014 21:08 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2013
Příspěvky: 1444
Bydliště: Pardubice
Bozha píše:
Prosím, máte někdo tip kde koupit osazený imbus M2x14? Mám na mysli ten, co nemá závit po celé délce.

Dneska jsem při přechodu z invertu ukroutil příčný šroub na hlavním kole. Škody v podstatě žádné (tráva byla vysoká), ale trochu mě rozhodilo, že najednou heli neletí :D


Šrouby jsem trhal na počkání... Jediný lék na tento problém je toto http://eshop.srouby-aligero.cz/srouby-a ... -9-M02x016 8) .. Koupil jsem jich asi dvacet a zatím nebyl potřeba víc jak jeden a urvat se mi ho zatím nepodařilo :D ..

_________________
Goblin 500 Spirit@MiniProtos Spirit@Oxy3 Spirit@Taranis + Xlite RC@ www.arcitimer.com


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 02.10.2014 11:02 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
Super, děkuju moc!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.10.2014 10:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Doufám, že miniprotos díky novýmu dodavateli, který na to neprdí, zažije u nás znovuzrození.
Dnes jsem dal tři baterky a je to fakt ultimátní mašinka za ty prachy.
Supr polítáníčko!


Přílohy:
DSC_1773.jpg
DSC_1773.jpg
[ 59.7 KiB | Zobrazeno 1190 krát ]


_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.10.2014 12:11 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
Co jsem si tento týden psal s panem Deklevou, tak ostré spuštění shopu by mělo nastat velmi brzy.

Faktem je, že když se na něj koukám dneska, tak jsou tam k zakoupení jenom díly na 500, z Mini jenom kity. Nebo jsem to nenašel, layout stránek mám jakýsi rozhozený v mojem prohlížeči...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.10.2014 12:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
jo podpora.... uz se to rozjizdi a vypada to nadejne.... ;-)
az dorazi ten zbytek bude to dokonale

to Bozha musis mit strpeni, probrat se celou jen tou hromadou, vsecko roztridit a nahazet na eshop aby stav eshopu odpovidal opravdu realnemu skladu nejaky cas urcite potrva....


Přílohy:
Msh.jpeg
Msh.jpeg
[ 129.72 KiB | Zobrazeno 1163 krát ]


_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 03.10.2014 14:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
Pěkná hromádka :D jasně že to chápu, a držím palce...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 12.10.2014 20:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 10.2.2014
Příspěvky: 327
Bydliště: Černošice/Praha
Zvažuji, že bych si pořídil Mini Protose. Na Heli Freak jsem se ale dočetl, že je v poslední době problém s kvalitou pastorků. Nejenom se 14 zuby, jak se psalo i tady, ale obecně. Lidi dali pár letů a jednosměrné ložisko bylo v háji.

Léta někdo pastorek (ideálně 16T) pořízený v poslení době ?

_________________
TDF, TDR, Logo 600SX, Oxy 4 Max @ 3Digi, VBar Neo, Spirit, Grapuner mz-32, mx-20


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.10.2014 7:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
Lynx teďka vrhnul na trh upgrade v podobě pastorků bez jednocestného ložiska, pokud by jste to nezaznamenali.

Jinak MP je fakt zlatej, včera se mi povedlo vlítnout do větví stromu co mi někdo záludně postavil do cesty, zařval jen jeden grip a vodorovná ploutvička :-)

Edit: opravil jsem chybku Lunx >> Lynx


Naposledy upravil Bozha dne pon 13.10.2014 8:42, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.10.2014 8:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2013
Příspěvky: 321
Bydliště: Hlinsko v Č.
Ahoj,
Já mám tedy s 16t pastorky velice špatné zkušenosti. Viz moje předchozí zprávy - nechci to psát znovu.
Teď mám 17t patorek a ten se zdá, že šlape dobře (zase to ale pořádně ždíme moje baterky, ale baví mě to a to je hlavní :-) - létám 3S).

Po těch počátečních problémech se zdá, že to konečně chodí... Ale nechci to zakřiknout :-)

Roman

_________________
T-Rex 470LP; Logo 600SX; T-Rex 700 Gasser + Hanson 300


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.10.2014 8:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 10.2.2014
Příspěvky: 327
Bydliště: Černošice/Praha
SlezY83 píše:
Ahoj,
Já mám tedy s 16t pastorky velice špatné zkušenosti. Viz moje předchozí zprávy - nechci to psát znovu.
Teď mám 17t patorek a ten se zdá, že šlape dobře (zase to ale pořádně ždíme moje baterky, ale baví mě to a to je hlavní :-) - létám 3S).
Roman


Hmm, to je blbé. Obávám se, že 17 pastorek je už na setový motor moc. Co jsem se dočetl na Heli Freak, tak lidem chodili prasklé pastorky už nové a MSH dělalo mrtvého brouka. Teď se prý dali slyšet, že pracují na nápravě.

Teď mám obavu jít do Mini Protose. Je nějaká alternativa, co se týče letového projevu a odolnosti na pády? Koukal jsem na KDS Chase 360, ale tam taky řeší problémy a bůh ví jak to bude s výdrží. Slyšel jsem taky chválu na Gaui X3, ale ten asi u nas není příliš rozšířený...

_________________
TDF, TDR, Logo 600SX, Oxy 4 Max @ 3Digi, VBar Neo, Spirit, Grapuner mz-32, mx-20


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1558 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 104  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz