Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 363 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.01.2011 22:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.9.2010
Příspěvky: 171
Bydliště: Dědina u Plzně
Zablabla: Zatím zůstaň v klidu sedět. JA ten klobouk taky nech na hlavě. Já sice zaletím lecos,ale šišatě. Je to spíš na pohlavek,než na potlesk. Bohužel... :-)[/list]


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 09.01.2011 10:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2011
Příspěvky: 29
Segal píše:
Zakladám vlákno na tento nový vrtulník za bezkonkurenční cenu
Griffin 450 RTF HITEC Optic 6 2,4GHz

Pokud to bude fungovat, tak by to mohl bejt pěknej a cenově dostupnej vrtulník pro každého, kdo chce začít s jednorotoráky.

Pokud máte jakékoli zkušenosti s touto novinkou, tak písněte.

http://modely-rc.eu/rc-vrtulnik-griffin ... bijece.htm

http://modely-rc.eu/rc-vrtulnik-griffin ... bijece.htm

Dík budu se těšit na první zkušenosti.
caoo S.


Zdravím všechny majitele G 450 RTF - včera jsem ho viděl poprvé v akci. Není pravda co se píše, že se může po vybalení hned létat, že je vše seřízené. Pozor pokud jste nováčci na tomto typu heliny je vždy nejlepší požádat někoho kdo to opravdu umí, kdo vše nastaví a zalétá vám ho. Po tom co jsem viděl je největší slabina setu gyro které je nestabilní. Dále doporučuji koupit tu dražší variantu s kvalitnější vysílačkou Optic 6, nebo bez ničeho pokud již máte doma něco s 6 CH. Pro začátečníka jako jsem já to určitě není špatná koupě vzhledem k velmi levným náhradním dílům které se cenově pohybují v rozmezí od 50 - 500 Kč. Jinak před prvním samostatným letem doporučuji trénovat na simulátoru !!!
Tak přeji mnoho hodin ve vzduchu bez havárií. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.01.2011 17:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2010
Příspěvky: 387
Bydliště: Banskaá Bystrica
prosil by som odpoveď niekoho skúsenejšieho :

- aká je ta vysielačka OPIK 6 ?

nakoľko za tú cenu, keď rátam holý drak a digit.vysielač.. to by mohlo ísť, nízke náklady na dovoz, žiadne dane ?

čo poviete ?

_________________
hanzi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18.01.2011 14:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2010
Příspěvky: 26
Prosím, kdo máte s Griffinem Optic 6, napište sem jeho nastavení. Cyklika je na 120 stupňů, program je HELI - to vím. Ale jak nastavit křivky, co nechat defaultně, to nevím. Prosím nějakého šťastného majitele aby se podělil o to, jak to má být správně nastavené. Děkuji. :oops:

_________________
EASYCOPTER XS METAL, T-Rex 450 PRO - zatím pouze sestavený, Optic 6, Funtic RTF, auto SSK v2 4WD Thunder Tiger


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.02.2011 20:37 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2010
Příspěvky: 45
Nemáte někdo návod na nastevení reglu v Griffinovi? Dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.02.2011 21:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Regl 40A Grifin/E-Razor,není programovatelný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.02.2011 9:54 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2010
Příspěvky: 45
Dík :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2011 19:39 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2011
Příspěvky: 29
Jen pár poznatků na " levného" Griffina než si ho nějaký další nešťastník pořídí. Letové vlastnosti nic moc - velká nestabilita a ještě na něj Pelikán nemá důležité náhradní díly. Raději doporučuji si něco připlatit koupit T-rexe nebo jeho klona. :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2011 19:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.7.2006
Příspěvky: 165
Před hodinou sem s ním křápnul ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2011 19:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.7.2006
Příspěvky: 165
oreb píše:
Jen pár poznatků na " levného" Griffina než si ho nějaký další nešťastník pořídí. Letové vlastnosti nic moc - velká nestabilita a ještě na něj Pelikán nemá důležité náhradní díly. Raději doporučuji si něco připlatit koupit T-rexe nebo jeho klona. :(


Jak se to projevilo u toho tvého ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2011 20:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2011
Příspěvky: 29
Už když jsem ho vyndal z krabice tak házelo hlavní ozubené kolo a to tak že se to přenášelo do konstrukce - byl problém ji v klidu udržet ve vzduchu i profík toho měl plné ruce. Když jsem sehnal náhradní tak házelo taky /ještě více /. Po pár letech se mě dokonce utrhlo zalisované ložisko ze zadní vrtulky. Potom jsem měl jeden pád a zjistil jsem, že mám poškozenou cykliku kterou nemají u Pelikána skladem + další důležité díly a to mě nakoplo a prodal jsem ho. O víkendu jsem zkoušel T-rexe 450 a je to značný rozdíl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2011 22:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
oreb píše:
Jen pár poznatků na " levného" Griffina než si ho nějaký další nešťastník pořídí. Letové vlastnosti nic moc - velká nestabilita a ještě na něj Pelikán nemá důležité náhradní díly. Raději doporučuji si něco připlatit koupit T-rexe nebo jeho klona. :(
Hodně připlatit,protože začátečník potřebuje kromě vrtulníku ještě vysílač,nabíječku a další potřebné věci,takže to celé vyjde zhruba na 15 litrů,to je kurva rozdíl :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2011 22:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.7.2006
Příspěvky: 165
Myslím, že celé je to jen otázka nastavení. Pokud nepočítám gyro, které je fakt špatné, dá se seřídit.
Já jsem dnes měl ve vzduchu mého a praštil jsem s ním. Rozhodně je to ale mojí blbostí. I když (ve srovnání s T-Rexem) mi přišel "měkký" a rozhodně nebyl nestabilní. Bylo to spíš tupé na řízení, trvalo strašně dlouho, než provedl jakoukoliv změnu (rozkýval se ze strany na stranu a nepodařilo se mi stabilizovat táhlé výkyvy ze strany na stranu). Když připočtu rotaci kolem svislé osy (špičkové setové GYRO) při každé změně plynu tak je výsledek jasný. I když vůle jsou v celém stroji šílený. Osadím si asi lepší gyroskop a hurá na to. Náhradní díly jsou už na cestě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.03.2011 23:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Souhlas :wink: i RTF se dá při troše úsilí přinutit k letu,z krabice se s ním nedá skoro ani zaviset :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.03.2011 20:14 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.7.2006
Příspěvky: 165
Tak jsem zkoušel vyměnit serva na Razorovi/Griffinovi. Klasika HITEC HS55 tam nepasují, jsou J I N É rozteče děr šroubů na patkách serva !!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 363 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz