Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 363 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Griffin 450 RTF
PříspěvekNapsal: ned 24.10.2010 20:11 
Ověřování totožnosti
Ověřování totožnosti
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2010
Příspěvky: 5
Zakladám vlákno na tento nový vrtulník za bezkonkurenční cenu
Griffin 450 RTF HITEC Optic 6 2,4GHz

Pokud to bude fungovat, tak by to mohl bejt pěknej a cenově dostupnej vrtulník pro každého, kdo chce začít s jednorotoráky.

Pokud máte jakékoli zkušenosti s touto novinkou, tak písněte.


Dík budu se těšit na první zkušenosti.
caoo S.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.10.2010 20:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... ic&t=32245



http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... ic&t=30849


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.10.2010 20:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
....... to je sprška..... :D


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.10.2010 21:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Dokud budeš normálnímu modelu helikoptéry říkat "jednorotorák" , tak bude pro tebe i Griffin super pecka :)

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 26.10.2010 14:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2010
Příspěvky: 26
Vím o levnějším zdroji:
http://www.polenamodels.cz/jednorotorove/?mnf=1694
Je to modelářský obchůdek v Praze Radotíně poblíž vlakového nádraží. Mají i zásilkovou službu, občas jsou vidět i na modelářských akcích. Mohu doporučit tam nakupovat ( i na dobírku ). :D

_________________
EASYCOPTER XS METAL, T-Rex 450 PRO - zatím pouze sestavený, Optic 6, Funtic RTF, auto SSK v2 4WD Thunder Tiger


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: bum bac xD
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2010 18:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.12.2010
Příspěvky: 4
tak dnes som si tuto helikopteru kupil aj ja dopratal domov precital ako na to ,urobil kontrolu ci vsetky tiahla reaguju a tak dalej ( to zatial aj fungovalo ) ide sa von ... motor sa rozbehol zdvihol som ju tak meter - meter a pol no zacala sa krutit a naklanat dolava, tak som trimroval pekne az prestala rotovat a pristal , zdvihnem znovu a zacal som posuvat trimer nech sa nenaklana ked tu bum na mieste ju to zvrtlo a uz som len stihol ( teda myslim ) vypnut motor a zapikovala do zaveja ,
vytiahol som a kukam kukam co to urobilo a pri presune trimra doprava vzdy servo na cyklike poskocilo naplno hore , tak som siel dnu ze ake budu skody ( pukla jedna lyža a utrhlo prevody na serve klopenia ) a doma po znovu zapojeni cuduj sa svete vsetko zase normal

ale otazka je co mohlo robit tie skoky serva pretoze to skakalo iba ked som posuval trimer a pri posune ovladacom nie , nerad by som znovu pristaval podobne :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2010 19:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
Víš co - já když vidím helinu za "super cenu" tak cítím že to smrdí "super průserem" a to i značkových helin. Babička vždy říkala - levné maso psi žerou.

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.12.2010 19:58 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.12.2010
Příspěvky: 4
no toto bol spravny odpis +1 :lol: , ovsem nelamal by som hned palicu u mna je to skor ze verim na murphyho zakony :oops: , v pondelok skusim zohnat prevody a uvidime


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 03.12.2010 13:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.7.2010
Příspěvky: 93
Bydliště: Praha 9
Obrázky: 3
JaSt píše:
Vím o levnějším zdroji:
http://www.polenamodels.cz/jednorotorove/?mnf=1694
Je to modelářský obchůdek v Praze Radotíně poblíž vlakového nádraží.

To je ten obchod pri odbocke na parkovisko u Alberta?

_________________
Cheerson CX-20, úpravy - 3D gimbal, OSD, fpv


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Griffin
PříspěvekNapsal: sob 25.12.2010 20:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.7.2006
Příspěvky: 165
Koupil jsem si tento stroj pod názvem RAZOR 450. Ani neletěl (řízeně). Po základní kontrole výchylek jsem začal pomalu roztáčet rotor až do nadlehčení, pak jsem ho vždy stáhnul až do úolného zastavení rotoru. Při asi čtvrtém pokusu (čas běhu motoru celkem asi 4 minuty) se po stažení plynu plyn "samovolně" přidal na maximum, nereagoval na nic. Rána jako hrom, půl vrtulníku v háji. Následoval pokus o reklamaci (byl v nejmenovaném servisu v Kolíně od 23. 8 do cca 15. 11. !!!) se vrátil zalétaný a seřízený, alespoň podle servisu. Akorát jaksi pozapomněli vyměnit hlavní hřídel, ale to je detail, ohnutí o cca 2 mm přeci letu nemůže vadit, nebo ano? Nedokázal jsem už spárovat příjímač s vysílačem (buď nereagoval vůbec, nebo si to dělalo co chtělo, ale na to v servisu taky nepřišli, jim to samozřejmě fungovalo normálně). Další pokusy už jsem nezkoušel, půjde tam RC Optic 6 s Duplexem od Jetiho. Teď to leží u p. Novotného, snad to seřídí. Závěr: NEDEJTE NA ŘEČI prodejců, už bych to s elektronikou nekoupil. Pokud ano, pak samotný stroj bez elektroniky a tu bych doplnil svoji. Jinak po stránce mechanického zpracování se mi celkem líbí, záměr používat tuto heli jako první jednorotorový stroj asi po úpravách splní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.12.2010 21:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
VitezslavRais> nezapomen sem pak napsat celkove naklady na opravy a i porizeni vrtulniku + nova elektronika. Aby pak novacci meli predstavu co se stane kdyz se setri. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Griffin 450 ARF
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2010 0:54 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.12.2010
Příspěvky: 21
Bydliště: Ústí n/L (Chlumec), ale taky Praha, Brno, Litomyšl a Plzeň
Nekonečný a stále se opakující příběh :-)

V létě jsem zkusil zda udržím ve vzduchu to, čemu prodejce říkal vrtulník (3CH) a ano, chvilku to bylo i nad zemí. Ale nějak jsem nepochopil co na tom ti vrtulníkáři maj, však je to nuda. Čekal jsem že to bude složitější.

Tak teda 4CH, to už bude drsný. Co koupit? Však je to jedno, jde jen o to abych se naučil trochu s těma páčkama. WALKERA 180D, trochu problém udržet jí na místě, ale zase to není nuda jako s hračkou. Na to abych trénoval visení nemusím snad chodit ven, zkouším to doma, ale jen asi 3 dny. Skříň evidentně vydrží víc než walkera :-) Hmm, co s tím? Má cenu řešit opravu?

Kdesi jsem se zakecal a dostal jsem radu, vykašli se na 4CH a kup si rovnou šestku, ne v setu ale rádio zvlášť. No to už nebude za 3 a půl papíru, ale jsem pro. Dobře míněná rada je vždy vítaná, takže jsem walkeru odložil do skříně a šel do aurory + phoenixRC. Záměrně jsem momentálně bez stroje, protože jak se znám, tak bych ho vytáhnul i do sněhu a byla by ho škoda. Ale doufám že zima nebude trvat dlouho a pořídím si nějakou 450. Konkrétně mám vyhlídnutého griffina, proto se vykecávám tady :-)

http://www.rcguru.cz/rc3920-arf-griffin ... jece-d4496

No jo, je to komplet osazený, jasně že se to všem nebude líbit, ale beru to jako první vtrulník a na visení a třeba i osmy :-) to snad stačí. Mám plán se na tom naučit lítat co zvládnu a nerad bych to komplikoval tím že namontuju blbě nějaký táhlo :-) .

A teď to podstatný proč se vykecávám. Z Ústí jsem se potkal zatím jen s gamer007 (nabil mi baterku do rádia), ale určitě vás tu lítá víc, kdo by měl chuť se občas sejít, zalítat (já poskákám) a třeba to bude lepší než lítat o samotě :-) Ústí n/L, Teplice a tak někde okolo.

_________________
[b]Aurora 9[/b]T-REX 550E 3G (zatim v krabici)T-REX 450 ProBlade mSR(Walkera CB180D - ve skříni)PhoenixRC 3.0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2010 8:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
preco si sa nepytal Gamera007, ci ti odporuci nakup stroja podla tvojho vyberu?
Odpoved bude - nie.
Dobra volba = trexPRO super combo
Chces usetrit = drak PRo z HC + elektronika + kvalitne gyro.
Uspora bude podla tvojich kompromisov, ak by som to skladal ja tak velmi mala.

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2010 11:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.10.2008
Příspěvky: 1764
Bydliště: Ustí nad Labem
Však jsem mu to rozmlouval, ale nějak si to ty lidi nechtěj nechat vysvětlit a musej si tím projít sami. Doporučil jsem Tarota V3 plus lepší elektroniku z HC, ale to se musí stavět a to se moc nechce...

_________________
T-rex 600EFL, Prôtos 500, Miniprôtos, Solo Pro 180, Ansmann X2, Beatle110BS
Futaba T8FG,GT3C


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2010 12:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.12.2010
Příspěvky: 21
Bydliště: Ústí n/L (Chlumec), ale taky Praha, Brno, Litomyšl a Plzeň
Gamer mluvil o TAROTu 450, tuším, ale viděli jsme se jen jednou a to mi jen dotlouk baterku. Byla zima na povídání :-)
Každopádně můj argument, že první stroj na nácvik visení může být i griffin, snad odkejval. Vybíral jsem ne se snahou ušetřit koruny, to vím že nejde, ale chtěl jsem si ušetřit nervy s montáží a sháněním elektroniky, zalítání bych stejně neudělal sám. Prostě o dost víc práce a jen proto abych poskakoval s něčím řekněme ne zcela hloupým?
Zalítání mám domluvené stejně jako první skoky na kabelu a taky to něco bude stát.
Jsem trochu ukecanej, no ale jak to tu pročítám, nejsem sám, tak to dorazím. :-)

Neřeším první stroj s důrazem ušetřit, ale ani nechci zbytečně vyhazovat prachy za něco co nevyužiju. Určitě se mi líbí víc třeba T-REX 600 nebo 700, ale připadal bych si jako blbec kdybych se učil viset se 7-mi stovkou. Stejně si myslím že než se naučím alespoň základy, tak pár strojů pošlu do věčných lovišť :-) Tak proč ne griffina? Za ty prachy to fakt beru jako cvičný stroj.

Učit se na nevyhovujícím stroji je ale tady nesmysl, že? :-) Pokud je tu někdo koho vysloveně baví pomáhat nováčkům, klidně mi může napsat: postavím ti něco lepšího než griffin a bude to stát tolik korun. Budeš to mít do x dnů a třeba se domluvíme.
Další věc je, že bych neodmítnul ani zánovní, tedy jetý stroj, vše je věcí domluvy. Třeba doma někomu něco překáží :-)

No nic, je svátek a mizím k bráchovi, rodinná slezina :-) Román dopíšu jindy :-)

_________________
[b]Aurora 9[/b]T-REX 550E 3G (zatim v krabici)T-REX 450 ProBlade mSR(Walkera CB180D - ve skříni)PhoenixRC 3.0


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 363 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz