Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Trex 250 - nastavení a seřízení
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 21:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 1
Ahoj,

mám otázku, máte někdo vyzkoušený jiný regl než origo??

Občas se mi stane, že najednou poklesnou otáčky a za malinkou chvilku zase ok. Myslím, že to dělá regl. Máte někdo nějaký tip na jiný, případně s BEC.

Děkuji

T-Rex 250, T-Rex 550, Spirit, Dx6i, Phoenix

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 28.04.2016 19:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Zdravím,tak mám podobný problém....Praštil jsem z 250,vyměnil všechny díly,nastavil V bar a stále kmitá ocas a at dělám co dělám nejde to doladit.Měním zisk a žádná změna.Dal jsem i nový K bar,nové servo co bylo na vrtulce TGY 306 a nic....Jinak jsem měl asi 500 vzletu bez problému,nějake mírné kmitání jsem doladil na zisku,ale ted to kmita tak 5 cm na každou stranu a nemůžu to doladit ziskem...Už jsem z toho v pasti,pokud by měl někdo radu,budu rád.....

PříspěvekNapsal: čtv 28.04.2016 20:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 1
Ahoj,

jak dlouho máš 250? Máš 500 startů, tak to asi znáš. Malý vrtulník=problém ocas. Zkontroluj mechaniku. Musí chodit, už když se na ní jen podíváš. Kulák na servu co nejblíže servu, třeba udělat další dirku. V návodu je 5,5mm, mám to blíž. Jestli si neměnil vše, zkontroluj to 2x. Máš řemen, nebo kardan?

T-Rex 250, T-Rex 550, Spirit, Dx6i, Phoenix

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 28.04.2016 21:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Mám ji od prosince...Mám 30bat,tak jak je počasí,lítám pořád k večeru...Praštil jsem s ní 2x....Poprvé vše vyměnil,nastavil hodnoty V bar a lítal bez problému.Ted podruhe a pořád se třepe mocas.Mám řemínek....Vše jsem měnil a zisk nepomáhá.Mám ještě jeden,ten sedí perfektně,ale ten šetřím raději...Došel nový grip na vrtulku a vůle jak prase....Dal jsem dnes jemnou podložku a už není taková vůle a jde lehce,zítra to testnu.už jsem s ním v koncích,nevím čím to je...Do té doby jsem s ním lítal v pohodě,akrobaci někdy jak prase a v poho.Mám tam motor scorpion,orig jsou slabé a ty plastové listy jsou tak na mazání chleba...Už mě to štve,asi to bude nějaka hovadina,ale začínám byt v koncích,ocas se furt třepe tak 5cm na každou stranu.....

PříspěvekNapsal: čtv 28.04.2016 22:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Jinak jsem s 250 spokojený,je dost živý a ostrý ale dá se lítat i klidně,záleži na nastavení.Mám vše na 100% a v pohodě,jen se musí hlídat řemínek,tak cca 150 startu a měním,je roztřepený....Někde jsem tu četl o těch kevlarových,má někdo skušenost kolik vydrží a kde se da koupit a cena?Používám obyč.Taky jsem tu četl,že někdo lítá asi 15min na baterku,to bych chtěl vidět....Já max.4min na plny vykon a pak je na bat.tak 15% rezerva,takže jen ve visu na 80% počítám max.6min a pak jde k zemi...Ty 4 min stačí na 100%,mám 30 bat,takže si zalítám dost...Akorát ted dořešit ten kmitající ocas,to je jediny problém....Už mi nějak docházeji nápady,se to nezlepšuje..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7