Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1170 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 78  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Easy copter v4.5 xolibri profipack.
PříspěvekNapsal: stř 19.02.2014 14:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

chlapci z akého vrtulníka by pasovala RJ na Colibriho!

PříspěvekNapsal: stř 19.02.2014 15:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Jestli je RJ řídicí jednotka, tak Nine Eagles Solo Pro II (viděl jsem taky psáno arabskými číslicemi jako 2), také Revell Proto Max, Conrad Nano Arrow a možná i jiné "brandy". Jsou to všechno stejné vtulníky prodávané pod jinou značkou. Skoro se vsadím, že když se u svého Colibri koukneš na řídicí jednotku, tak na plošňáku bude napsáno Nine Eagles :)

Jelikož je to nejdražší díl z celé hračky a ceny jsou nehorázné (sic), tak doporučení viz výše => koupit havarovaný a kanibalizovat.

PříspěvekNapsal: stř 19.02.2014 22:16 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

ano je tam napísané Nine Eagles.RJ tu stojí 35€.veď práve preto pozerám po tých"čínakoch" ale nikde ho nemôžem objaviť. ale PELIKAN to musí odtiaľ voziť.dnes som písal na banggood.uvidím či mi odpíšu.počkám a potom budem ďalej riešiť.
Bozha-ďakujem za tvoju ochotu. :D

PříspěvekNapsal: čtv 20.02.2014 9:22 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

No, asi takto: Nine Eagles je firma která si asi dobře hlídá, aby se její zboží nedostávalo do prodeje nějakými šedými kanály, na rozdíl od jiných výrobců v Číně, kde se v horním patře fabriky vyrábí pro značku XXX a v dolním patře pro podomní prodejce :lol: . A holt minimálně do střední Evropy její věci vozí Pelikán, hotovo (stejně jako Astra vozí Spektrum věci). Takže šance, že narazíš na nějakého "extra levného" přeprodávače dílů na tuhle rodinku je dost malá. A ta drahá část na každé heli je právě elektronika :D

Zcela upřímně, ne-tak-úplně chápu proč vlastně řešíš Colibri, když máš už V911. Colibri není špatná hračka, ale zrovna z toho pohledu zásobování ND je V911 jednoznačně levnější, a obecně mít více typů heli je docela drahá legrace. Jinak jestli jsi aspoň trochu technický typ, tak můžeš zkusit jestli jsou alespoň mechanické díly jako drak, listí a podobně přenositelné z V911 na Colibriho.

PříspěvekNapsal: čtv 20.02.2014 21:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

no práve.bol to môj prvý vrtulníček.kúpil som si ho na radu chlapcov tu na fóru.trvalo dlhší čas kým som si naň zvykol.zlatý stroj.dovtedy som namal nič.neviem čo sa stalo,ale proste ma to chytlo a moc.
teraz ich mám päť,ale tento "krpec" mi prinášal veľkú radosť.až na ten podvozok.ale to mi prestalo vadiť.RJ mi odišla vlasthou chybou.určite je to tak ako hovoríš,lebo ho nikde niet-zatiaľ. :oops:

Předmět příspěvku: Re: Easycopter V4.5 COLIBRI
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2014 20:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Zdarec kolibříci.. po dlouhé době sem vytáhl kolibříka ze skříně, vyměnil vadný ocas s motorkem, koupil nové baterie. Po pár vzlétnutích a pádech z malé výšky se začalo z vrtulníčku kouřit a jiskřit, tak sem hned vyndal baterku, přitom si popálil prsty. Shořelo něco na řídící jednotce:( Podezřívám špatnou izolaci na drátkách co vedou přes ocas k zadnímu motorku protože byly pěkně rozpálené a opálené, že do o sebe při dopadu brnkly a šli do zkratu. Tak je teď zkusím přepájet ze starého ocasu.. Ale co je nejhorší musím sehnat novou řídíci jednotku.. Ale dávat 820 se mi teď moc nechce:( Ale zase nechci nechat nové baterky zahálet.. Poradíte něco :?: Měl sem chuť na to šlápnout! :lol:

PříspěvekNapsal: pát 11.07.2014 8:54 
Mazák
Mazák

Na Hobbykingu toho času byla řídící jednotka a prý byla i kompatibilníé s touhle vysílačkou, která nemá nálepku solo pro, ale colibri. Ale teď už ji tam nevidím :(.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: ned 13.07.2014 8:39 
Nováček serveru
Nováček serveru

To by I tak bylo za stejnou cenu si myslim..

PříspěvekNapsal: ned 13.07.2014 12:16 
Mazák
Mazák

Nebylo, sám jsem to kdysi řešil kdyby náhodou odešla, bylo to tak do pětistovky.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 22.10.2014 22:30 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
Tak jsem si taky přinesl kolibříka domů, verzi profi pack. No... Po několika baterkach a trimování skoro až nadoraz jsem musel upravit délku táhel. Je to normální, že z výroby je heli takto rozhozena? Po úpravě táhel už ve visu moc neutíká jen je nutné hodně trimovat vrtulku (skoro až nadoraz).

Můžete prosím popsat čím zmenšit vůle serv? Hodně se tu o tom píše, ale pořád nechápu jak na to

Potřeboval jsem nějakou hračku do kanceláře, ale možná jsem měl jít spíše do nějakého mcpx...

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 30.10.2014 10:41 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
Prosím, jsou díly na Hobbyking FP100 stejné jako na Colibri? Vzhledově mi přijde, že ano... https://www.hobbyking.com/hobbyking/sto ... _RTF_.html

Děkuji

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 30.10.2014 17:17 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Některé budou, některé ne, pokud mohu soudit. Ten na HK je myslím přebrandovaná V911. Za tu cenu si klidně jeden kup a uvidíš sám...

PříspěvekNapsal: pon 12.01.2015 7:52 
Mazák
Mazák

Zdravím borci,
tak jsem taky majitelem kolibříka-profipack. Je to dobrá zábava a tréning. Je zajímavé, že předtím mi létání s vrtulníky moc nešlo ale s tímto to jde v poho...

http://www.rckozmodrom.com/RCModely/colibri.htm

Ps: dole mám i letové video...
ZZ

PříspěvekNapsal: ned 25.01.2015 16:31 
Mazák
Mazák

Dobrý den, mám tento vrtulníček. Už jsem to řešil nedávno v jiném tématu. Koupil jsem ho starší a měl jednu ližinu ulomenou. Ale jen ten přední oblouček. A já jsem tomu trošku přidal. Chtěl bych koupit jiné ližiny nové, ale jsou prý dvě verze, co jsem tady četl. jaký je v nich prosím rozdíl? nevím právě kterou mám verzi.

PříspěvekNapsal: pon 26.01.2015 7:41 
Mazák
Mazák

Řekl bych, že záleží jen jestli má 1, nebo 2 kanálky pro aku v pouzdru s kontakty.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1170 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 78  Další