Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 529 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 29.09.2014 12:14 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
Nojo, je mi jasné, že mně čeká cvičení a cvičení letu. Zatím jsem si koupil plasťáky viz: http://www.rcm-modely.cz/plastove-listy ... 315mm-inno, ale zítra mně se vším dorazí 325mm listy, SW, dvoje lyžiny, které nejdříve uvařím, další červená baterka a hlavně tréningový kříž.

S těmi vložkami už to mám vymyšlené. Až nějaké listy zničím, oddělím čočkové části plastových uchytů listů a po srovnání jejich vah je použiju jako ty podložky.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 29.09.2014 13:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 270
I tak se dají listy upravit. Pozor na ty otáčky. Teď začne učení a laborování. Jen aby bylo dost dlouho dobré počasí, aby se dalo lítat. Máš kde? My máme asi 5 Km za městem louku se super horizontem, kde máme s majitelem dohodnuto jak parkování tak létání. Tady je pár pilotů s arzenálem strojů.
Příloha:
Letiste.jpg
Letiste.jpg
[ 31.54 KiB | Zobrazeno 4222 krát ]


_________________
Spektrum DX7 + Phoenix 4.0
T-REX450PRO, INNOVATOR EXP, MCPX 2, MCX, Blade 130X a pár letadel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 29.09.2014 16:27 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
Já bydlím na severním okraji Prahy a asi 5km ode mě je asfaltka pro modeláře. Ale v podstatě mohu zajet kamkoliv, kde nefouká vítr. Jen ti závidím vaši tlupu nadšenců. Já jsem zatím vlk samotář. Stejně bych jim byl pro srandu. :-)
Jsem docela vytočený, protože mně před chvílí volali, že beterie a lyžiny nebudou. Takže zase objednávám jinde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 29.09.2014 17:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 270
Tak to je smůla. U nás to funguje tak, že nikdo není pro smích, ale pomáháme mu. Jen něco k bezpečnosti, vrťas s dřevěnými nebo uhlíkovými listy je sekačka. Prosekne ruku či nohu až na kost. Nelítat v blízkosti lidí!

_________________
Spektrum DX7 + Phoenix 4.0
T-REX450PRO, INNOVATOR EXP, MCPX 2, MCX, Blade 130X a pár letadel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 29.09.2014 17:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
bastlir píše:
Jsem docela vytočený, protože mně před chvílí volali, že beterie a lyžiny nebudou. Takže zase objednávám jinde.

V klidu, obojí je řešitelné :-) baterie víšjak, ližiny (fakt se to píše s měkkým i :-)) zaimprovizuješ nebo zrekonstruuješ ty původní :-)


Naposledy upravil off dne úte 30.09.2014 16:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 29.09.2014 21:23 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
HAPINO píše:
Tak to je smůla. U nás to funguje tak, že nikdo není pro smích, ale pomáháme mu. Jen něco k bezpečnosti, vrťas s dřevěnými nebo uhlíkovými listy je sekačka. Prosekne ruku či nohu až na kost. Nelítat v blízkosti lidí!

Věřím tomu a fandím vám. Koneckonců když parta chlapů má společný zájem, vždy to stojí zato. To si pamatuji ještě ze Svazarmu.
O tom nebezpečí vím, viděl jsem na videu, jak maník T-Rexem prosekl vrata od garáže. :-)

off píše:
V klidu, obojí je řešitelné :-) baterie víšjak, ližiny (fakt se to píše s mělkým i :-)) zaimprovizuješ nebo zrekonstruuješ ty původní :-)

Musím se zítra zeptat moji úči-češtinářky, teď už chrápe. :-) Ale LxŽINY jsem v obchodech viděl s I i s Y. To mně však žíly nerve, hlavně abych je už zase měl. :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.09.2014 21:34 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
Tak vše opraveno. Dnes jsem snad volal po celé republice, ale červené baterie nikde nemají. Je ale úsměvné, když sami prodejci říkají, že jsou zlodějsky drahé.

Potřebuji ale poradit či pomoct. Koupil jsem si ten interface, ale na přiloženém CD nejsou aktuální ovladače pro kabel. Tak jsem si zde na fóru stáhnul soubor "PCS V3.25.exe", ale ani po jeho nainstalování mi kabel nekomunikuje. Chodí to někomu s Windows 7/64b ?
U Pelikána žádná podpora není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.09.2014 21:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 270
Dobrý důvod používat normální baterie. Mám ještě jeden modul, přes něj můžeš používat origo i normální baterie. Dá se vyrobit poměrně snadno, chce to ale vyjetou baterku. Na ovladač pro sedmičky se kouknu.

_________________
Spektrum DX7 + Phoenix 4.0
T-REX450PRO, INNOVATOR EXP, MCPX 2, MCX, Blade 130X a pár letadel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.09.2014 22:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2013
Příspěvky: 150
Bydliště: Teplice
Obrázky: 29
Ahoj bastlir delší dobu jsem tady nebyl .
K té přestavě :teď ho budu upravovat a dávat zpět do toho trupu tak udělám pár fotek.
Je ale docela těžký a při letu s tím musím počítat :-)

_________________
T-rex 500 DFC, innovator md530
L-39 Black Horse


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.09.2014 22:20 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
HAPINO píše:
Dobrý důvod používat normální baterie. Mám ještě jeden modul, přes něj můžeš používat origo i normální baterie. Dá se vyrobit poměrně snadno, chce to ale vyjetou baterku. Na ovladač pro sedmičky se kouknu.


Za ten ovladač předem díky ... netrpělivě na něj čekám. :-)

Dnes jsem mluvil s jedním chlápkem z Bakova a on mně řekl, že jsou schopni ten obal nadupat výkonnější baterií. Kdyby byl někdo ochotný mě obdarovat již nefunkční baterkou, potěšil by mě. :-)

Ve čtvrtek vyrážím na výstavu modelařiny a modelů na výstaviště do Letňan. Jde tam ještě někdo?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.09.2014 22:22 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
MisterJ píše:
Ahoj bastlir delší dobu jsem tady nebyl .
K té přestavě :teď ho budu upravovat a dávat zpět do toho trupu tak udělám pár fotek.
Je ale docela těžký a při letu s tím musím počítat :-)


Tak ono je to asi o použitém materiálu, ale výsledek se mně moc líbí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.09.2014 22:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 270
To je hezké, že by tam dali silnější baterii, ale to by bylo třeba vždy předělávat a možná by to udělali za stejný prachy, jako origo. Tak to předěláš jednou a máš vystaráno. Zvaž, co je pro tebe výhodnější. Prozalím zkoušej s tím co máš a ono se to vystříbří.

_________________
Spektrum DX7 + Phoenix 4.0
T-REX450PRO, INNOVATOR EXP, MCPX 2, MCX, Blade 130X a pár letadel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.09.2014 22:38 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
HAPINO píše:
To je hezké, že by tam dali silnější baterii, ale to by bylo třeba vždy předělávat a možná by to udělali za stejný prachy, jako origo. Tak to předěláš jednou a máš vystaráno. Zvaž, co je pro tebe výhodnější. Prozalím zkoušej s tím co máš a ono se to vystříbří.

No to je jasné. Našel jsi ten ovladač?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 01.10.2014 0:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 20.9.2014
Příspěvky: 91
Tak ovladač už nehledej. Chyba byla (bohužel !) mezi mou židlí a PC. Nevšiml jsem si totiž, že se ovladač nainstaloval na port com-21, což nefungovalo. Změnil jsem ho na com-1 a jde to jak z praku s verzí "PCS V3.25". Přikládám z vrtulníku stažené orig. nastavení a to, které jsem do něj nahrál. Můžeš na to prosím mrknout, zda jsem neudělal nějakou kravinu?
Příloha:
nastavení.zip [927 bajtů]
192 krát


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 01.10.2014 13:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2011
Příspěvky: 270
Už na to nastavení mrkám. Bylo by lepší, kdybys tu hodil svou e-mailovou adresu a řešili bychom to po mailech. To už je víceméně interní záležitost a nemělo by se to na fóru řešit.

_________________
Spektrum DX7 + Phoenix 4.0
T-REX450PRO, INNOVATOR EXP, MCPX 2, MCX, Blade 130X a pár letadel


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 529 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz