Switch to full style
Vrtulníky do velikosti 450
Odeslat odpověď

SJM-325 LE kit

sob 28.02.2009 22:36

Ahoj všichni,
nemáte někdo zkušenost stímto modelem?
https://www.rczona.cz/index.php?page=sh ... &Itemid=26
,je to dobrá firma?
Zajímalo by mne co vše je součástí stavebnice a na kolik by vyšlo zkompletování modelu aby byl připraven k letu.Myslím kolik stojí vysílač a jaký je třeba,baterie apod.
Také by mne zajímalo,jak by to bylo se servisováním a sháněním náhradních dílů.

P.S. omlouvám se za možná hloupé atázky,ale v helikoptérách jsem začátečník

sob 28.02.2009 22:41

precti si tohle http://www.heliforum.cz/index.php?name= ... cle&sid=35

sob 28.02.2009 22:44

moc díky

sob 28.02.2009 23:06

Nepsal ten článek náhodou Horst Fuchs?

Tenhle:
Obrázek

sob 28.02.2009 23:27

Výborně dílensky zpracovaný, velmi drahé náhradní díly. Pro začátečníky naprosto nevhodný.
Ostrá mrcha.

sob 28.02.2009 23:28

petrpetr píše:Nepsal ten článek náhodou Horst Fuchs?

Tenhle:
Obrázek


chlape z horsta si prdel nedělej jasný ? :lol:

sob 28.02.2009 23:51

Mikelo píše:Výborně dílensky zpracovaný, velmi drahé náhradní díly. Pro začátečníky naprosto nevhodný.
Ostrá mrcha.
souhlas :wink:

ned 01.03.2009 8:26

A navic je pekne skaredej :D

dily na sjm?

ned 01.03.2009 14:29

myslim ze se tu panove trochu dost pletete dily na SJM jsou dily odost levnejsi nez na jakoukoli jinou heli a to tak ze skoro opolovinu levnejsi...nez treba na t-rexe. lol... jinak vzhled je odlisny nez treba u t-rexe nebo minititana a to se muze nekomu libit,celkem fajn mechanicky zpracovana,mechanicke nastavovani je trochu jine nez u klasicke heli.da se nastavit aby byla hezky poslusna a hodna pokud se tak nenastavi je to dost divoky stroj...

Re: dily na sjm?

ned 01.03.2009 16:13

dj_krata píše:myslim ze se tu panove trochu dost pletete dily na SJM jsou dily odost levnejsi nez na jakoukoli jinou heli a to tak ze skoro opolovinu levnejsi...nez treba na t-rexe.


Kde si proboha sebral tenhle blábol. Když koukám například na cenu hlavní hřídele tak je to stejně jako na T-Rexe.

A kde ty super levné díly chceš jako koupit? Budeš pouze odkázán na jeden obchod, který si kdykoliv vzpomene a přestane to vozit jako to udělal s Kingem nebo Beltem a i když na netu má skladem všechno tak když jsem tam vypravil tak jsem nepořídil ani polovinu věcí.

to je vsechno?

pon 02.03.2009 18:19

bla bla bla kazdej druhej nakupuje na http://www.hobbycity.com http://www.flying-hobby.com atd je toho mraky a tam ty ceny mas( 64Kc za hlavni hridel).... a rc zona ma nahradni dily v cenovem rozmezi 40-150kc nejdrassi dily je ocas trubka a rotorove listy(tam okolo 150-300)..
Naposledy upravil dj_krata dne stř 04.03.2009 19:12, celkově upraveno 1

Re: to je vsechno?

pon 02.03.2009 20:16

dj_krata píše:... copak jsi mel z matiky me 173 a 100 moc stejne nepripada..


Víš za těch 173 korun mám ty hřídele 3, kolik jich je v balení na to SJM?

Na mojehobby.cz je vcelku obsáhlá diskuze na toto téma od lidí co stím létali. Přečti si jí a pak tady vykřikuj slepě do tmy.

Re: to je vsechno?

pon 02.03.2009 20:31

petrpetr píše:
dj_krata píše:... copak jsi mel z matiky me 173 a 100 moc stejne nepripada..


Víš za těch 173 korun mám ty hřídele 3, kolik jich je v balení na to SJM?

Na mojehobby.cz je vcelku obsáhlá diskuze na toto téma od lidí co stím létali. Přečti si jí a pak tady vykřikuj slepě do tmy.
Souhlas specielne u Trexe jsou dily po nekolika kusech. Hridel 3x pricna hridel taky 3x grypy 4x.......... u MT je to podobne. Navic mam moznost si vybrat i prodejce. Pokud bych si mel vybrat ponekud "exotictejsi" stroj na ktery dily v CR dovazi jen jeden prodejce pripadne nutnost objednavani jinde tak by to rozhodne nebyl tento stroj - ale nic ve zlem.

kecy

pon 02.03.2009 22:03

myslim ze jsem se davil o cene nahradnich dilu a ty mas na SJM odost levnejsi ... jinak rec je treba "ocasni tyc" ukaz my kde tady v CR koupis dve ocasni tyce na t-rexe za 130Kc kdyz tu davaj vice dilu...nebo jine dily ve vice kusech ....na tirexe je akorat 3x pricna hrihel,nebo hlavni a nebo 4x grypy...jinak nevim ze by dily davali ve vice kusech... smula chytraku
Naposledy upravil dj_krata dne stř 04.03.2009 19:17, celkově upraveno 1

úte 03.03.2009 0:10

Jeden by řekl že s tím chceš lítat a ne to jen kupovat po kouskách...
Odeslat odpověď