Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1499 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 100  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: T-rex 450 Pro - zkušenosti II.
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 13:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Co říkáte na možnost dát na první poskakování dřevěné listy ? Někde jsem četl že se sice čísnou na první kontakt, ale poberou víc energie přičemž pošetří převody a mechaniku heli .... ???

Když řeším to HK tak tady :
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=14011

Lze to pojmenovat takto ???

1/ stabilní - měkké = dřevěné ( visení a základní polítání, začátky )
2/ středně stabilní - středně tvrdé = laminát ( univerzální )
3/ tvrdší - akční hlavně na akrobacii = uhlík ( ideální nma 3D )


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 17:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
Relax píše:
Po těch 5 minulách se objeví totéž zboží s nižší cenou anebo něco dalšího ?
klepni na odkaze na tuto baterku:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... duct=11944
cena je 20,97
ked tu stranku nechas zo pet minut, otvori sa ti male okno vpravo dole s tymto textom:
ONE TIME ONLY OFFER!

Hello shopper!
We noticed you've been looking at this product for a while and we would like to offer you a discount. If you click on the add to cart button below we can offer you this product for $19.47.
This offer will only show once.
If you leave this page or close this window you will not see this offer again.

$19.47

klepnes na odkaz a mas to za nizsiu cenu v kosiku.

Pokial ti to bude kupovat znamy a ten uz ma dost nakupov na HC, tak je Gold alebo Platinum member na HC, a tie nizsie ceny uz priamo v ponuke ma.

Tie drevene listy - nic proti pre zaciatok na ucenie vyborne, ale asi bude problem ich vpratat do gripu. Mam devene copterX a nevojdu do gripov na PRO, jedine po nejakej uprave, do verzie V2 vojdu v pohode.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 18:08 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Díky - Tvé pokyny předám dál. Jak je na tom ten kupující s kartou nevím ale nemodelaří tuším moc dlouho, nevím taky jestli na HK už něco kupoval. Jenom si s tím ví rady a to co potřebuje tam koupí levněji než jinde ( 2,4GHz modul do Ty Hitec Flash5X a přijímač ). Něco to ale třeba hodí k dobru :-)

Dřevěné listí nechám tak, zkusím ty od lamínátové MSComposit co jsem dával link dnes dopo. Vzhledem k cenám vezmu na zkoušku něco i z HK.

Carbon :
http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... duct=10820
laminát, mají převážně dobré reference dole....
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=8517

a na ocas :
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=6606
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=8393

vyjdou levněji než cokoliv tady, origo listy si nechám až heli přečká ty první radovánky :-) Možná by se mohla hodit vyvažovačka listů :
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=11453
nebo jednodušší :
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=11452

Do konce týdne mám čas na rozmyšlenou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 18:24 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Jeden detail - kolega mi poslal odkaz z něhož se to bude objednávat : hobbyking.com ( odtamtud tahám z klobouku všechny odkazy co jsem sem dal....

Odkaz s návodem jak počkat 5 minut na lepší cenu je hobbycity.com....

Napřed jsem se tam dostal a bylo mi divné že tuhle baterku jsem v sekci 35C nenašel, pak jsem přišel na ten rozdíl ......

Co to znamená - hobbyking vs hobbycity ?

Když jsem chtěl jít z toho odkazu na hobbycity o krok výš a porovnat to, nepustí mě to nikam a to ani v jiném sortimentu. Teď už pro změnu ten odkaz nejde vůbec :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 18:47 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Zajímavý, když v tom odkazu od Kennyho přepíšu hobbycity na hobbyking, tak to konečně naběhne a baterka nano-tech 2200 35C 35-70 za tu cenu je tam. Vlevo dám vyhledat v sortimentu LiPo/35Cú3S a hle, nikde nic..... nano-tech pouze 2650 a 3300mAh......

takže v tom nějaký rozdíl bude a na hobbyking tuhle baterku ( zrovna se mi líbí ) nekoupí. No nic, je to nějaká pitomost nebo z toho blbnu já..... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 18:55 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Samozřejmě jsem pitomej já ..... ta baterka je v sekci 30C........ :-):-):-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 23:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
hobbycity a hobbyking je jeden a ten isty shop, len ma asi dva domeny s jednym presmerovanim. :wink:
S rovnakym prihlsovacim menom sa prihlasim do obidvoch.

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 23:14 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
OK. Dávám to dohromady, posudek na nano-techy ještě nedorazil ale času je dost. Díly na heli nechám plavat, kromě baterek jenom nějaké listy a vyvažování.

Na HK jsem asi přetáhl nějaký limit či co, po hoďce a půl už mě to tam nepouští. tak třeba zítra :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2011 23:52 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Někde jsem tady ohledně objednávek z HK zaregistroval upozornění brát jenom to co je dostatečně avizované skladem ( 10+ apod. ), jinak se objednávka pozdrží a čeká až až až bude ta poslední věc .....

Zpětně jsem prošel seznámek a hned třetina vypadla :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.02.2011 8:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
Relax píše:
Někde jsem tady ohledně objednávek z HK zaregistroval upozornění brát jenom to co je dostatečně avizované skladem ( 10+ apod. ), jinak se objednávka pozdrží a čeká až až až bude ta poslední věc .....

Zpětně jsem prošel seznámek a hned třetina vypadla :-)


Ono se to nedá obecně doporučit nebo ne, některé položky se naskladní do týdne až 14 dní, a někdy můžeš čekat i měsíce, ale třeba po týdnu čekání mi tam naskočila možnost tu položku vyndat z objednávky a peníze převést na kredit. obecně ale pro urychlení je vhodné brát skladové, ikdyž ani to ti nezaručí že než proteče platba a kontrola že něco na skladě nedojde, ten pohyb je tam značný.

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.02.2011 9:31 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 40
Co sa tyka nahradnych dielov tak najviac sa mi pozdava helipross.com. Vytvoril som si skusobne objednavku na hromadu nahradnych dieliov(listy, prevody, kola, hriadele, srobky, tiahla, podvozky.....) Aj s dopravou to je 130 €. U nas rovnaky nakup, najlacnejsie co som nasiel na Helifly.sk je za 250€. Najviac spravia listy u nas su origos len 320A-cka za 30€, na helipross su za 19€ a maju tiez origo align 320B a C za 10€. Neviem ako su na tom s kvalitou B a C, ale ked to dava priamo align asi to nebude hroza.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.02.2011 12:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2009
Příspěvky: 1156
Bydliště: Kadaň/Praha
Ty listy tam jsou opravdu za pekne ceny. Ty B a C jsou v podstate stejna cena jak listy z HC.
Problem ale je, ze uz asi mesic nejsou skladem :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.02.2011 15:50 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.8.2009
Příspěvky: 5078
Bydliště: Praha 6
Jak pořád laboruju s tím těžištěm a baterkama, tak to nechám jak zněla rada - sada nových nano-techů 2200 45-70C po 201gramech z HK. Regl zkusím přece jenom bod baterku dovnitř, silovýma kabelama dolů. Konektory od motoru tak zůstanou venku podél trupu a půjdou snadno rozpojit ( sichr při nastavování mechaniky, kdybych brnknul o něco na Tx ). Těžiště se dá rozpoznat asi jenom ve visu za rotor, tak tam našroubuju ten přípravek na měření úhlů hlavního rotoru a otvorem pro měrku - 2mm drát z pádlovky - provlíknu vlasec a za něj heli oběsím :-) Když to půje dopředu, můžu dát ač nerad regl na bok. S jakou vlastně můžu počítat tolerancí v náklonu, aniž bych musel heli ještě dovažovat ( v obou rovinách - klopení / klonění ) .... jeden stupeň ? nebo dva ? nebo nic ??? :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.02.2011 16:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
nebolo v tejto teme, ako skontrolovat vyvazenie? Tak to je niekde inde...

Vyvazenie do stran - klonenie - na malych vrtasoch nemusis nijak upravovat. Vlastne ani neviem, ci na velkych sa nejak dovazuje, ale najskor ani na nich.

Osobne kontrolujem pozdlzne vyvazenie takto: hlavny rotor mam dole /odmontovany/, tiez hlavny ozubeny nahon vybraty. Nasadim baterku. Tak nasadim KABINKU /dolezite nezabudnut/. Nasadim ciste iba hlavnu osku do jej lozisk v domcekoch heli. Prevratim heli na bok o 90 stupnov, drzim za hlavnu osku a bud sa skruti na nos alebo na chvost.
Skorigujem posunom baterky o kusok podla potreby dopredu/dozadu, az kym to nieje v poriadku.
Olovo som zatial nikde nedaval, ked sa mi to nepodarilo raz vyladit na copterovi, zamenil som miesto pre regl s prijmacom a bolo to OK...

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.02.2011 16:56 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Regl dej dovnitř, ale silovými kabely nahoru. Bude se ti to pak lépe zapojovat. Konektory k motoru skovej dovnitř. Nikdy už pak k nim nepolezeš. Při nastavování si stáhneš křivku plynu ve všech režimech na 0% a vesele nastavuješ. Křivky plynu si nastavíš pak jako poslední.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1499 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 100  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz