Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 20.09.2008 16:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Prachatice
:) to je mě jasný ;) jen jsem se chtěl podívat jak hezky fungujou serva...rotor jsem roztočil jen na krajíček :) teď je venku celkem hnusně tak se mi nikam nechce.....jediný na co jsem narazil byl nespárovaný vysílač a přijímač....jinak pohoda, cestu to přežilo bez problémů a za tu cenu....nesrovnatelný s cenou u nás


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.09.2008 12:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2008
Příspěvky: 19
Pánové poraďte prosím, Nastavuji DX6i přišel mi prázdný a pořád se mi nedaří rozpohybovat směrovky a nastavit gyro. Na knipl smerovky ani nehnou při změnách zisku gyra se poloha na servu mění ale to je tak vše. Jak máte nastavéné hodnoty na gyru. Popř. jak ho vůbec inicializovat svítí stále červená LeD ( jestli dobre cucim do manualu mela by ta dioda byt takhle OK a gyro by melo frcet) Za rady díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.10.2008 17:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2008
Příspěvky: 1959
Bydliště: Kralupy n.vlt
Obrázky: 0
Ahoj.Potřebuju radu.Po dvou minutách letu se sníží výkon tak,že musím hodě přidat plyn abych vůbec přistál.poprvé se to stalo včera,když jsem začal lítat na mod STUNT(nastavení vysílače-začátečník-podle vitocz.net).Moc jsem tomu nevěnoval pozornost.Soustředil jsem se na ovládání v novém modu.Baterie vydržela asi 2 min.Dal jsem druhou a přepnul na mod normal.Lítal jsem 6 min.Doma jsem obě nabil a dnes šel opět ven.Už jsem lítal rovnou na mod STUNT.Obě baterie vydržely okolo2 min. a výkon šel dolu a musel jsem přistát.Baterie jsem obě nabíjel celkem 30krát.Je mi divný,že by odešly obě najednou a po tak krátké době.Ještě zkusím zítra lítat na mod normal,jestli vyšší otáčky modu STUNT neberou víc energie.I když jasně,že berou ale 2minuty je hodně málo.Může být chyba i jinde nebo jen baterie?Výdrž šla dolu jakmile jsem poprvé přepnul na STUNT,ale možná je to jen náhoda.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.10.2008 17:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Řešení je snadné, ale nebude se Ti líbit.Předpokládám že máš všechno ze setu. Baterky vyhoď. Těch třicet cyklů není až tak nejhorší životnost.Na tu kvalitu. Kup si nové baterky, třeba Kokam, Flightpower nebo nějaké pořádné. Nejdéle by Ti měli vydržet Kokam.Ty vydrží stovky cyklů. Nabíječ vyhoď a kup si kvalitní. Třeba Cellpro 4. Baterky vybíjej na 70%, ne více. Výsledkem těchto investic bude dlouhá životnost akumulátoru a bezproblémové létání. Pokud nevyhodíš nabíječ a nekoupíš pořádný nabíječ a kvalitní baterky, za čas dopadneš velmi podobně jako teď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.10.2008 17:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2008
Příspěvky: 1959
Bydliště: Kralupy n.vlt
Obrázky: 0
Ano.vše je ze setu mimo druhé baterie.ta je X POWER DUAL SKY 2200mah.Asi taky nic moc.Nabíječka co doporučuješ je docela drahá.Nemůžeš neználkovi doporučit ještě jinou?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.10.2008 23:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
dagx píše:
Ano.vše je ze setu mimo druhé baterie.ta je X POWER DUAL SKY 2200mah.Asi taky nic moc.Nabíječka co doporučuješ je docela drahá.Nemůžeš neználkovi doporučit ještě jinou?


Pokud ti prijde 1600 za nabijecku moc... :-) Ver, ze ti tu neradime zadny blbosti. Kvalitni nabijecka nejaky peniz stoji. Bud si koupis kvalitni nabijecku, co se ti kvalitne postara o aku a nebo si kup sunta a znic jednu baterku za druhou. Je to tva volba ;-)

Lepsi nabijecka nemusi nutne nabijet jen aku do modelu, ale i treba autobaterii, nabijecky baterky do budiku atd atd.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.10.2008 6:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Bohužel neznám. Obávám se , že lepší nabíječ než Cellpro 4 za ty peníze koupit nejde a ty ostatní nabíječe za podobné peníze jsou mnohem horší. O těch levnějších ani nemluvím.Je to smůla , ale tenhle problém prostě nemá jiné řešení než investovat . A ty baterky. S Dualsky 2200 mám stejnou zkušenost já i pár mojich kamarádů. Po pár cyklech se nafoukla a bylo po ní.Ty nejnovější Dualsky jsou prý dobré, mně ale stačí jedna špatná zkušenost. Zato s Kokamy mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Jsou sice o trochu dražší, ale vydrží násobně více cyklů, takže je to vlastně to nejlevnější na trhu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.10.2008 15:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2008
Příspěvky: 1959
Bydliště: Kralupy n.vlt
Obrázky: 0
1600 není moc.Když jsem zadal cellpro 4 do google,našlo mi to tenhle nabíječ za 3500,proto jsem chttěl levnější.Asi jinej typ.Díky za pomoc.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.10.2008 15:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2008
Příspěvky: 174
Bydliště: Kladno
tady je lacinejsi cell pro

Kód:
http://vasilko.sk/modely/product_info.php?cPath=3&products_id=3779


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 11.10.2008 16:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
dagx píše:
1600 není moc.Když jsem zadal cellpro 4 do google,našlo mi to tenhle nabíječ za 3500,proto jsem chttěl levnější.Asi jinej typ.Díky za pomoc.

To jsi asi našel Cellpro 10. Ten je o hodně výkonnější.Já ho koupil za 3900Kč. Cellpro dováží Hořejší a prodává on i další obchody.Třeba Bída v Olomouci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: CZ manuál Blade 400
PříspěvekNapsal: pon 08.12.2008 22:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2007
Příspěvky: 363
Bydliště: Praha 4
Dnes jsem koupil tenhle vrťásek na inzerát a je tam jenom EN manuál
nemáte někdo CZ manuál,celkem v tom plavu
Je to muj první jednorotor a jsem z toho ňákej vykulenej.
Mam tři dvourotoráky a ty nejdou nenastavit tam je mi to celkem jasné,ale tady mam spoustu ???? Snad se to časem změní.
Budu moc rád pokud mi může někdo poslat CZ návod na Blade 400
adam70@seznam.cz díky díky díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 09.12.2008 10:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2008
Příspěvky: 394
Bydliště: Ostrava Poruba
odpoledne ho budeš mít na meilu :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 09.12.2008 18:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2007
Příspěvky: 363
Bydliště: Praha 4
Děkuji super :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.12.2008 17:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Kraków
Ahoj Cernos.

Kde konkretne si kupil tvoj vrtulnik?

cernos píše:
:) to je mě jasný ;) jen jsem se chtěl podívat jak hezky fungujou serva...rotor jsem roztočil jen na krajíček :) teď je venku celkem hnusně tak se mi nikam nechce.....jediný na co jsem narazil byl nespárovaný vysílač a přijímač....jinak pohoda, cestu to přežilo bez problémů a za tu cenu....nesrovnatelný s cenou u nás


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.12.2008 19:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Prachatice
ahoj, já koupil na inwoodmodels...perfektní přístup, komunikace a i rychlost, během týdne od zaplacení byl doma ;)

_________________
*****


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz