Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 7:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
helifish píše:
Vita_Valke píše:
podívej se na http://www.rczona.cz/index.php?page=sho ... 26&lang=cz
budu ho teď brát, teď je za super cenu, je to s vysílačkou se všim, prý je to obdoba Trexe ale za uplně jiný peníz. na seznámení s jednorotorem paráda
.... nevim nevim rotorovou hlavu ma jinou (rex ma padla dole) s toho plyne nakup specialnich dilu (aspon nekterych kamen hlavy je urcite jiny) 1600 mAh acu je zalostne málo pod 2000mA bych urcite nesel (pokud chces aby ti acu neco vydrzel tak by jsi po dolitani nemel byt na clanku pod 3.6 V idealni je neco okolo 3.8V. Na mem packu 2200 to znamena pohodovych 5 - 6minut letani dobijit tak 1000 mAh na 1600 nevim nevim. 25A regl bych rekl ze casem upeces navic tam neni napsano zda je programovatelny, ma - nema gover rezim, hlida lipol.... Co se tyka kopii Trexe tak za velicu povedenou povazuji CoptraX. Ovsem bez osazeni elektronikou, to je nejlepsi vybrat si osvedcene a vyzkousene veci.
já ho mám skoro měsíc,jediné,co jsem hned udělal;vyměnil obyč.gyro za gyro HL.regulátor stačí,hřeje se minimálně a baterka do začátku bohatě stačí.Vydrzí viset cca 10 min.Suma sumárum,zatím dobrý a za ty prachy suprový.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 9:44 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Ja bych se bal hlavne tech nahradnich dilu. Uz vime, ze to neni hlava T-Rex, cili budes zavisly pouze na tomhle jedinem prodejci. Klonil bych se spis k necemu osvedcenejsimu, kde nebude strach z vymeny nahradnich dilu (= kde je sehnat).

Vubec bych se nebal Mini Titana nebo T-Rexe, popr. nejaky KVALITNI klon T-Rexe (coz se ted zda CopterX-mohu potvrdit a take MY 710 dle lidi z fora).

V kazdem pripade bych ti doporucoval koupit draka (holy zaklad, max. s baterkou, reglem a motorem) a zbytek dokoupit, a hlavne osadit sam. Je to trosku fuska (pro zacatecnika), ale strasne se tim naucis. Pak je samozrejme nutne nechat si to skouknout nekym zkusenejsim ;-)

Pokud koupis helinu jiz osazenou, bude to urcite fajn, pokud bude dobre nastavena, tim lepe, ale... Staci jedna havarka (bude, vzdycky jsou, toho se nevyvarujes) a najednou budes koukat co kam patri, jak ze se to tam vlastne dava atd...

Vlastne jsem zapomnel jeste na jednu variantu - koupit stavebnici, to je fuska fuskovita, ale pokud to zvladnes, budes vedet uplne presne, kam patri ktery sroubek, jak se co steluje apod ;-)

Ted je uz na tobe jakou cestu zvolis.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 10:09 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Tak, tak.

Složenou helinu bych nekupoval. Udělal jsem to jednou (jinak se neprodávala) a stejně jsem ji napřed musel rozebrat, všechno překontrolovat a šrouby pozalepovat. Rozsekat to jen kvůli tom, že nějaký tydýt dal něco obráceně, nedotáhl, nezalepil je dost na houby. Stačí co člověk zruší kvůli vlastním chybám...

http://zd.wwwcity.cz/zd/ShuttlePlus.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 10:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 606
Bydliště: Most
zdzd píše:
Tak, tak.

Složenou helinu bych nekupoval. Udělal jsem to jednou (jinak se neprodávala) a stejně jsem ji napřed musel rozebrat, všechno překontrolovat a šrouby pozalepovat. Rozsekat to jen kvůli tom, že nějaký tydýt dal něco obráceně, nedotáhl, nezalepil je dost na houby. Stačí co člověk zruší kvůli vlastním chybám...

http://zd.wwwcity.cz/zd/ShuttlePlus.htm
Taky se priklanim k nazoru. A stavby se neboj pokud jsi si nekdy hral se stavebnicema typu Merkur tak je obdobne. Ve finale zjistis ze jsis tu stavbu neskutecne uzival a pochopil jsi hromadu souvislosti proc to tak vlastne je. Manualy u rexe ci titana jsou naproste prehledne udelany samy obrazek se sipkama :D . Dokonce jsem si stahoval i manualy od jinych helin treba i nitro a vzdy jsem tam nasel nejakou zajimavost ktera se pripadne hodila i na malou potvoru. Pak si to nechas zkontrolovat nastavit noooo a muzes vesele rozbijet :D Jinak takove male zamysleni " kluci vsimli jste si ze kopii trexe je xxxx ale kopii minititana ani jedna - pouze original :wink:

_________________
TRex500, letadla AMR - Ultimate,VA models - Trinity, Ultimate, FMS - MSX v2, rádio Horus X10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 10:23 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
helifish píše:
kluci vsimli jste si ze kopii trexe je xxxx ale kopii minititana ani jedna - pouze original :wink:


Zajimavy postreh, hned jsem googlil a vyslo mi, ze obe firmy jsou z Taiwanu, takze zadny rozdil. Napada me jen, ze na vsech soutezich maji stejne vsichni T-Rexe, ale zadne Mini-Titany. Jenze pak si zase kladu otazku - proc? :-) Je T-Rex oproti Titanovi o tolik lepsi? Tak sup sem vy vsichni, co jste litali na obojim :-)

Jo a nerad bych, aby z toho byl flame A vs B. Spis me zajima jestli je nekdo doopravdy porovnaval.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 10:48 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Nemám žádného z nich, ale ptal jsem se dost majitelů jednoho, druhého i obou. Výsledek je, že je to prašť jako uhoď.

Za větší rozšířeností T-Rexe bude nejspíš hlavně jeko starší věk.


BTW:
Pokud má někdo chuť se probírat manuály, tak má možnost:
http://www.modelhelicopters.co.uk/acata ... igator.htm
sekce Plans/Mauals


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 11:39 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2008
Příspěvky: 12
na staveni se strasne tesim(pred tim jsem myslel stavebnici se vsim a pak pouze dostavit ne dokupovat, ale jak ted vidim tak koupim stavebnici a dokoupim veci)

Jeste otazecka zacatecnika :D --nebude vadit kdyz si koupim stavebnici a postavim a pak az veci a dodelamto?

Dik za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 11:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 606
Bydliště: Most
Johnynekk píše:
na staveni se strasne tesim(pred tim jsem myslel stavebnici se vsim a pak pouze dostavit ne dokupovat, ale jak ted vidim tak koupim stavebnici a dokoupim veci)

Jeste otazecka zacatecnika :D --nebude vadit kdyz si koupim stavebnici a postavim a pak az veci a dodelamto?

Dik za odpoved
Nevim jak to presne myslis nicmene jestli mohu, tak si kup stavebnici s reglem a motorem. Tu muzes v klidu postavit a postupne dokoupis servatka, gyro a prijimac podle radia a acu ktere si vyberes. Serva,gyro a prijimac nejsou nutnou podminkou pro to aby jsi si nemohl postavit stavebnici a nasledne tuto palubni elektronku doinstalovat.

_________________
TRex500, letadla AMR - Ultimate,VA models - Trinity, Ultimate, FMS - MSX v2, rádio Horus X10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.07.2008 12:00 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2008
Příspěvky: 12
helifish píše:
Nevim jak to presne myslis nicmene jestli mohu, tak si kup stavebnici s reglem a motorem. Tu muzes v klidu postavit a postupne dokoupis servatka, gyro a prijimac podle radia a acu ktere si vyberes. Serva,gyro a prijimac nejsou nutnou podminkou pro to aby jsi si nemohl postavit stavebnici a nasledne tuto palubni elektronku doinstalovat.


Dík to jsem chtel slyset..jj pochopil jsi to dobře.Dik


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz