Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: E-SKY Blade-CP
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 10:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.7.2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Rožňava (Slovakia)
Nasiel som tento vrtulnik na nete, ale bohuzial so zahranicia za nieco okolo 189 dolarov, to je v prepocte 4300 SKK a u nas stoji 10 000 SKK. Je to dobry vrtulnik ? Oplati sa to kupit zo zahranicia, lebo tam su potom problemy so zarukou, posielat to az do USA ked sa pokazi, tak ked by som kupil z USA vrtulnik, chcel by som taky ktory je naozaj dobry (v cene okolo 5 000 SK)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: E-SKY Blade-CP
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 11:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2007
Příspěvky: 625
Bydliště: Brno
M4rek píše:
Nasiel som tento vrtulnik na nete, ale bohuzial so zahranicia za nieco okolo 189 dolarov, to je v prepocte 4300 SKK a u nas stoji 10 000 SKK. Je to dobry vrtulnik ? Oplati sa to kupit zo zahranicia, lebo tam su potom problemy so zarukou, posielat to az do USA ked sa pokazi, tak ked by som kupil z USA vrtulnik, chcel by som taky ktory je naozaj dobry (v cene okolo 5 000 SK)


Proc bys to mel posilat zpet do USA? Koupit nahradni dil v SK za par stovek te vyjde levneji, nemluve ani o rychlosti dodani. Nehlede na to, ze bez tohoo se stejne neobejde - s ovladanim vrtuzlniku budes mit zpocatku problemy, sem tam neco ulomis, takze bez dilu se neobejdes.

Pokud chces usetrit a prvne se naucit letat, a jsou pro tebe dulezite penize, kup si nejakiy jiny, napr. Safari H41 od Scorpia. Dily josu levne, coz je pro tebe asi dulezite a dokazes si je vymenit sam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 12:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.7.2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Rožňava (Slovakia)
pozeral som ze aj na Blade-CP su dostupne nahradne diely. A vymenit ich neni take jednoduche ? Este nad tym porozmyslam, ale je to dobry vrtulnik?

- predtym ako som zbadal na nete Blade_cp za taku dobru cenu som rozmyslal nad Walkerou 4#1, nebo nad Walkerou Hm22
ten od Scorpio sa dost podioba na tu walkeru - ktore je lepsie ta walkera alebo to od scorpio, nebo to je jedno ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 13:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2008
Příspěvky: 169
Bydliště: Ostrava, Hlučín
M4rek píše:
- predtym ako som zbadal na nete Blade_cp za taku dobru cenu som rozmyslal nad Walkerou 4#1, nebo nad Walkerou Hm22
ten od Scorpio sa dost podioba na tu walkeru - ktore je lepsie ta walkera alebo to od scorpio, nebo to je jedno ?


Walkera 4#1 a Scorpio Safari H41 je prakticky totéž.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 14:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2007
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha, Kunratice
Jseš si jistej tím názvem? E-sky Blade- CP nedělá.
Možná si koukal na: E - Flite Blade - CP
nebo: E- Sky Belt - CP.

Co se týče Esky tak co do kvality to žádná slava není, vše předělat, seřídit. Mám HBK II, druhý den po zakoupení se mi proseknul regulátor a měl bys vidět ten zásek ve stropě pokoje. U nás to dodává pouze RCzona a těm nedělá žádný problém řešit reklamaci dva měsíce (za to si můžu sám, měl jsem jim hned sebrat prachy a ještě na ně poštvat ČOI). Náhradní díly se u nich limitně blíží nule. Taky bych se divil, že to bude splňovat z Hong Kongu požadavky na CE certifikát , a až tě uvidí modelář co mu právě žuchlo éro za dlouhé peníze tak ti to asi zašlape do trávníku a tebe posléze taky.

Co se týče E- Flite tak nemám žádné info. Ale něco mi říká, že RTF set do 5000 bude leda tak k prdu.

_________________
T-Rex500HK-Rex 250T-Rex 600Minititan 325SERaptor 30V2DX7


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 16:37 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.7.2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Rožňava (Slovakia)
no sry, to som si pomylil nazov malo to byt ESKY Belt-CP
ale neviem, radsej z e-bay nejdem kupovat
ale dik za komenty


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2008 0:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2007
Příspěvky: 625
Bydliště: Brno
M4rek píše:
pozeral som ze aj na Blade-CP su dostupne nahradne diely. A vymenit ich neni take jednoduche ? Este nad tym porozmyslam, ale je to dobry vrtulnik?



Blade CP nestoji do 5000 SK, stoj 7000 ksč :lol: coz je tak tam 10 tisic SK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.04.2008 21:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Havířov a Čeladná
a.

_________________
lítám na:
A250 GROSSMAN DH cup bike - nad 5 metrů
E Sky Belt CP vrtulník - do 5 metrů

není to OK, ale doufám v převrat :D


Naposledy upravil Marek O dne sob 05.04.2008 21:18, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.04.2008 21:13 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Havířov a Čeladná
petrpetr píše:
U nás to dodává pouze RCzona a těm nedělá žádný problém řešit reklamaci dva měsíce (za to si můžu sám, měl jsem jim hned sebrat prachy a ještě na ně poštvat ČOI). Náhradní díly se u nich limitně blíží nule. Taky bych se divil, že to bude splňovat z Hong Kongu požadavky na CE certifikát , a až tě uvidí modelář co mu právě žuchlo éro za dlouhé peníze tak ti to asi zašlape do trávníku a tebe posléze taky.


O RCZONĚ radši ani nemluvit, je to neobvykle nekompetentní banda! V mém případě ani neodpevěděli na mail :?:

Já svůj belt koupil na německém EBAY.de kde také není problém sehnat kterékoliv náhradní díly, stejně jako tuningové záležitosti jako hliníkové součástky, karbonové a další komponenty. A hlavně, je to levněšjí než než RCZONA !!!!!! osobně bych za takovou firemní politiku vyhlásil bojkot takového podniku.

Jinak budu zase objednávat nějaké součástky, takže jestli máte někdo zájem, tak sem napište a můžem se domluvit ať nejsme závislí na tom neschopném spolku.

Jinak podle německých for které jsem přečetl (není jich málo) to s kvalitou prý není až tak špatné (jsem začátečník takže neuvádím můj subjektivná názor) , jinak značka CE a C E je rozdíl :lol: to druhé je totiž "China Export" a to prosáklo teprve nedávno protože, jek jinak to CE normu: nesplňuje :twisted: popravdě jsem ani první ani druhé na mojem modelu nehledal...

_________________
lítám na:
A250 GROSSMAN DH cup bike - nad 5 metrů
E Sky Belt CP vrtulník - do 5 metrů

není to OK, ale doufám v převrat :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz