Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: E Sky Honey Bee CP 2
PříspěvekNapsal: pon 11.02.2008 19:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2007
Příspěvky: 228
Bydliště: Rožňava,Slovakia
Nazdarek vsetkym, vcera sem nasiel tento paradny vrtulnicek od E Sky 6 kanalovy a neviem ci si ho mam kupit alebo nie, ma ho tu uz niekto z vas? ak ano ake mate s nim skusenosti ? ako sa s nim lieta? Čo myslíte môže to byť dobrý vrtulnik? A ake mate skusenosti s tymi malymi zadnymi motorcekmi ako dlho vydrzi asi tak jeden?( nie remienkovy) A povie mi niekto co vsetko znamenaju tie 6 kanaly? dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2008 7:35 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Banska Bystrica, SK
Ahoj. Ja mam od E-Sky - Honey Bee CP2, ale nedari sa mi. A to som simulator zvladol. Proste mi to furt ubieha do stran a uz som rozbil aj podvozok a jedny vrtule to odniesli. V obyvacke sa mi to neda vobec, strasne prudenie vzduchu, skusal som von, ale stale sa bojim to zdvihnut vyssie ako 0,5 metra. Som asi proste neschopny! Asi potrebujem priestor ako letisko. Potom mozno...

_________________
Ray


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2008 8:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2007
Příspěvky: 228
Bydliště: Rožňava,Slovakia
Ray_001 píše:
Ahoj. Ja mam od E-Sky - Honey Bee CP2, ale nedari sa mi. A to som simulator zvladol. Proste mi to furt ubieha do stran a uz som rozbil aj podvozok a jedny vrtule to odniesli. V obyvacke sa mi to neda vobec, strasne prudenie vzduchu, skusal som von, ale stale sa bojim to zdvihnut vyssie ako 0,5 metra. Som asi proste neschopny! Asi potrebujem priestor ako letisko. Potom mozno...




Tak mas pravdu z takymi jednorotorakmi nie je len tak lietat to je jasne a v obyvaku to uz asi vobec ale ked ano tak by si uz musel brutalne dobre vediet ovladat heli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2008 14:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2007
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha, Kunratice
E-sky a kvalita spolu nejdou moc dohromady (vlastní zkušenost). Vše si musíš dotvořit a doladit sám.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2008 16:48 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha/Ústí nad Labem
Souhlasim, ja jsem lamu od esky ladil asi dva tydny. Musel jsem zmenit delku tahel i postelovat oba potenciometry na prijimaci. Coz se dela spatne, kdyz s heli zacinate a nevite, jak to ma spravne letat. Rikal jsem si, ze mam smulu na kus, ale asi to bude spis pravidlo :-(.

EDIT: Prave jsem se vratil z telecvicny, kde mi po zkruba 12 min letu odesel motor. Je zadrenej, na vymenu. Celkove ma heli nalitano tak pul az trictvrte hodiny. Takze bych si priste rozmyslel, zda pujdu do e-sky :-(. Fakt se asi vyplati z hlediska kvality koupit spis nejakyho easycoptera..


Naposledy upravil l2k dne úte 12.02.2008 23:53, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2008 20:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.7.2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Rožňava (Slovakia)
co sa viac oplati podla vas kupit Honey bee CP2 alebo Walkera 4#1, ktora heli. je kvalitnejsia alebo lepsia ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.03.2008 7:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Banska Bystrica, SK
Potrebujem radu. Z nicoho nic sa mi prestala tocit hlavna vrtula. Najprv sa mi stalo, ze som stiahol paku plynu, vrtulnik sa zblaznil - vrtula sa roztocila strasne rychlo a potom uz nic. Ked vytiahnem paku plynu do polovicky, toci sa mi len zadna vrtulka a listy na prednej sa len naklanaju ale nerozbehnu. Kde moze byt problem? Neviem, nemyslim si, ze mi odisiel hlavny motor, pretoze som sa snazil namerat napatie na motorceku a nenameral som nic. Som z toho smutny. Diky za reakcie.

_________________
Ray


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.03.2008 14:44 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Ray_001 píše:
Potrebujem radu. Z nicoho nic sa mi prestala tocit hlavna vrtula. Najprv sa mi stalo, ze som stiahol paku plynu, vrtulnik sa zblaznil - vrtula sa roztocila strasne rychlo a potom uz nic. Ked vytiahnem paku plynu do polovicky, toci sa mi len zadna vrtulka a listy na prednej sa len naklanaju ale nerozbehnu. Kde moze byt problem? Neviem, nemyslim si, ze mi odisiel hlavny motor, pretoze som sa snazil namerat napatie na motorceku a nenameral som nic. Som z toho smutny. Diky za reakcie.


Na tohle ti tu asi jen tak nekdo neporadi, muze existovat trilion duvodu, proc to nejede. Vymontuj samotny motor a zkus jestli po pridani plynu vubec jede. Jestli ano, pokracuj dal - ozubene kolo atd...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.03.2008 15:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2008
Příspěvky: 169
Bydliště: Ostrava, Hlučín
Ray_001 píše:
Kde moze byt problem? Neviem, nemyslim si, ze mi odisiel hlavny motor, pretoze som sa snazil namerat napatie na motorceku a nenameral som nic. Som z toho smutny. Diky za reakcie.

Pokud na svorkách motoru není vůbec napětí, viděl bych to spíš na elektriku - elektroniku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.03.2008 17:06 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Jak pise midar, muze to byt treba regl. Mrkni jestli vubec nejak reaguje...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.03.2008 18:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2008
Příspěvky: 169
Bydliště: Ostrava, Hlučín
scarabeus píše:
Jak pise midar, muze to byt treba regl. Mrkni jestli vubec nejak reaguje...

v E-SKY RC HELIKOPTERA Honey bee CP 2 je podle webu bohužel :
kontroler 4 in 1: mixer, regulator, gyro, prijmac (EK2-0702A)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03.03.2008 18:48 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
midar píše:
v E-SKY RC HELIKOPTERA Honey bee CP 2 je podle webu bohužel : kontroler 4 in 1: mixer, regulator, gyro, prijmac (EK2-0702A)


No maucta, v tom pripade to urcite "potesi" :-(

Koukam, ze novy stoji 50 dolaru + postovne (cca 5 dolaru).


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz