Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.11.2007 12:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 26.6.2007
Příspěvky: 94
vsw píše:
Kalda píše:
vsw píše:
Ony "doporucene ceny" ktere uvadis jsou naprosta hovadina slouzi jen k tomu, aby se spousta lidi nachytalo na 'uzasne slevy'.. coz v tvem pripade, zda se, funguje.


Troška tolerance vůči různým názorům by neškodila , pane "vsw".
Každý z nás máme právo na svůj názor a není třeba používat ostrých reakcí , pokud mám názor jiný. :wink:


Presne tak pane "Kalda", souhlasim s vami. Muj nazor je, ze ony doporucene ceny jsou naprosta hovadina. Tolerujte jej prosim :-)


Z vaší první reakce vyplývalo, že kdo se nachytá na úžasnou slevu je hovado. To jsem samozřejmě nemohl nechat bez odpovědi. :?
Jinak z vašich odpovědí je patrné, že budete mít asi pokaždé poslední slovo a proto již na další vaši hysterickou reakci nebudu odpovídat, ať bude jakákoli. :D
Mějte se hezky a všem lidem ve vašem okolí přeji hodně tolerance a trpělivosti. 8)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.11.2007 15:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2006
Příspěvky: 81
Jestli z mych prispevku sla citit agrese, tak smerovala vyhradne vuci neserioznim obchodnikum, kteri umelyma slevama tahaji z lidi penize za nesmysly. Casto se jim to dari, protoze neznaly clovek nedokaze posoudit realnou hodnotu veci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.11.2007 17:38 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2007
Příspěvky: 4260
Bydliště: Praha-východ (Měšice)
vsw:
Presne tak, naprosto súhlasím. "Obchodník" dá veľkú upútavku zľava, teatrálne preškrtne cenu a napíše nižšiu. A dúfa, že niekto sa chytí. Niekto, kto nemá šajnu, že aj tá "zľava" je drahá. Začali s tým u nás Vietnamci na tržnici...

_________________
Truggy od TeamC - Torch E TR8Te
Moj RC web: www.mojefotogalerie.com/rc


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.11.2007 19:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
jo tak neco podobnýho jsem měl a lítá to ..... asi jako když si dáte dvacet piv a pak jdete lítat .... rychle a zběsile je zázrak když to udržíte ve vzduchu rovně .... :D :D :D

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 01.12.2007 19:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 26.6.2007
Příspěvky: 94
vsw píše:
Jestli z mych prispevku sla citit agrese, tak smerovala vyhradne vuci neserioznim obchodnikum, kteri umelyma slevama tahaji z lidi penize za nesmysly. Casto se jim to dari, protoze neznaly clovek nedokaze posoudit realnou hodnotu veci.


Tak to jsem vás špatně pochopil a omlouvám se. Nebylo zcela jasné, proti komu to bylo namířeno. S tímto souhlasím. 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: dragonfly vs syma
PříspěvekNapsal: pát 28.12.2007 21:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.10.2007
Příspěvky: 380
Bydliště: 50°16'40.119"N, 15°44'52.262"E
..no..taky jsem o tomhle stroji přemýšlel...na "dospělou" helinu mi nějak nezbývají fondy,nechci akrobatit ale jen se normálnš vyblbnout,klidný polítáníčko,takže pánové,naprosto bez emocí....poradí mi někdo seriozně jestli to nejsou vyhozený prachy?? 8) ..osobně se rozmýšlím mezi tímhle strojem a tímhle: http://www.supertoys.yc.cz/DragonFly.html...
ale pls,.viz 3.řádek,ok?? :D Dík.

_________________
Hitec Eclipse / Palík 2,4 GHz/MZK moje smečka: http://braun1.webgarden.cz/hangar


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz