Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.12.2006 21:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Jen tak si rejpnu do autora článku měl bys to přejmenovat neb se to jmenuje picooZ :D

Hodně tipů k tuningu lze najít na: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=554408

a taky na: http://www.piccoztoolbox.no-ip.com/ v sekci HOP UPS

Ty samolepky jsem nalepil všechny tři na sebe a jen polovinou na trup. Druhá polovina přesahuje trup směrem dopředu. Stejně se mi to ale zdá málo. Moc se mi ale nechce zvyšovat závaží a tak zkusím kombinaci téhle zátěže a malého křidélka z vizitky :wink: Napadlo mě taky odříznout kus EPP v zadní části trupu a tím posunout těžiště zároveň s odlehčením stroje.

Hlavní rotor mi taky mírně hází hlavně při malých otáčkách. Podle komentářů na disk. forech lze použitím ložiska zvýšit účinost a dobu letu až o dvě minuty. Osobně nehodlám montovat kuličkové ložisko, ale přemýšlím nad kluzným z plastu a to vlepeném v místě kde hřídelka vychází ven z trupu asi takhle: http://71.31.175.119:9996/plans/plate%20mod%202.jpg. Doporučují také namazat to stávající ložisko.

Nedoporučuji nakrucovat příliš intenzivně ocas neb mě vtom zapraskalo a myslím že jsem zlomil tu vedlejší ocasní vzpěru. Torzní tuhost tím zdá se neutrpěla tak počkám co bude a přinejhorším to zalepím vteřiňákem.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.12.2006 22:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.8.2006
Příspěvky: 1289
Bydliště: Mělník
S tím prasknutím jsem na tom stejně. Ale lítá pořád...

_________________
Spíš lítač než stavěč...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 23.12.2006 19:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Vigo píše:
Jen tak si rejpnu do autora článku měl bys to přejmenovat neb se to jmenuje picooZ :D


kazdej clovek,kterej prosel na ZŠ kurzem ceskeho jazyka vi, ze nazev,jmeno atd zacina velkym pismenem :wink: , to jen tak jako ze protiuder :) nic ve zlym..

HEZKE VANOCE 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 23.12.2006 19:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
ALIEN píše:
Vigo píše:
Jen tak si rejpnu do autora článku měl bys to přejmenovat neb se to jmenuje picooZ :D


kazdej clovek,kterej prosel na ZŠ kurzem ceskeho jazyka vi, ze nazev,jmeno atd zacina velkym pismenem :wink: , to jen tak jako ze protiuder :) nic ve zlym..

HEZKE VANOCE 8)


Jo to je fakt ja to pisu hlavne kvuli tomu, ze na webu je tahle chyba casta a to i u obchodniku


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 23.12.2006 23:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Jasna :) , Vanoce jsou svatky klidu a miru.... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 23.12.2006 23:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Tak mam nalomenou jednu tu packu u stabilizatoru. Normalni vterinak to nenaleptava (nelepi) nevite pls nekdo cim to lepit _


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.12.2006 12:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
presne to jsem mel ja,ale vterinak (LOCKTIDE za 15Kč) celkem pomoh,malinko to naleptal,ale opravdu malinko (zlomek milimetru),jeste nez uplne zaschnul,taxem to prelepil obycejnou izolepou (konce izolepy smerovuji dozadu,,na nabezce ty stabilizacni vrtulky tim padem neni zadny aerodinamicky ruseni) a drzi to suprove,lita stejne jako predtim,jen doporucuji..je to detail..ale v zajmu stejnyho rozlozeni ostredivejch sil,jsem stejnym kouskem izolepy pretahnul i druhou pulku ty vyrovnavacky.....
Letu zdar..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.12.2006 15:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
No to prave nevim ja lepenku zkousel, ale zda se mi ze to moc nepomaha :(


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.12.2006 16:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
mas to jen praskly,nebo uplne urazeny?....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.12.2006 20:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Jen praskly a podarilo se mi to provizo lepenkou zpevnit tak uvidime kolik to vydrzi :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Vysílač ztatil dosah
PříspěvekNapsal: úte 26.12.2006 23:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2006
Příspěvky: 2
Po prvním letu, nebo spíše ještě během něj vysílač ztratil dosah na pouhé 3cm. Do této vzdálenosti reaguje na otáčky, dále už ne. Křížovou zkouškou s kolegovým setem jsem zjistil, že jde s jistotou o vysílač. Zkusil jsem troje baterie, rozebral a orientačně bez schematu změřil napětí. Nic podezřelého. Kolegův vysílač jsem se neodvážil otevřít, je silnější než Já a alespoň jeden funguje. Než začnu martirium s reklamací v internetovém obchodě, zkuste prosím někdo poradit. DÍK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 26.12.2006 23:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
jedine reklamace


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zase létám
PříspěvekNapsal: stř 27.12.2006 23:32 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2006
Příspěvky: 2
Bezplatná výměna vysílače za nový, tomu říkám ochota. Prý je tento druh závady ojedinělý. Jednoduchá je i kontrola zda vysílač správně funguje. Vezmete mobilní telefon s fotoaparátem, aktivujete foťák a podíváte se přímo na diody vysílače. Uvidíte série záblesků. V mém případě to vypadalo jako dodoutnávající uhlíky. Děkuji za odpověď.
Díky též za odkazy na tuning i když něco jsou s prominutím kraviny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.12.2006 23:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
chlapi mi se muj ovladac pokazil, jako by se posunul neutral plynu, kdyz mam upe stahly plyn tak se rotor toci jak o zivot, ale kdyz posunu paku cca o 1 cm nahoru tak se zastavi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.12.2006 14:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.12.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Ostrava
hmm tak to asi rozebrat a ten potenciometr(nebo trimr) procistit..popr. promerit jestli to je fakt v nem..tak to je na pytel ze to tak odchazi :( ja zatim bez problemu..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz