Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MJX F27 (4ch, coax) za 38EUR
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2010 22:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2010
Příspěvky: 483
Bydliště: Bratislava
Ahojte mili priatelia.

V mojom zivote som mal rozne hobby, niektore vydrzali kratko, niektore az dodnes, avsak kazde hobby mi prinieslo nove zazitky a vzdy som sa dobre bavil. Nebudem vsak rozoberta moje sucasne konicky, ale nedalo mi nespravit si radost nejakou hrackou, vzdy som chcel helikopterku a vravel som si, ze mi bude stacit PicooZ najlacnejsia, ale ked som sa trosku rozhliadol, tak som neodolal a kupil som si MJX F27 coax 4 kanalovu hlinikovu helinu.

Takze, co je pointa, helinu som objednal pred par dnami z cinskeho shopu (vseobecne rad nakupujem z ciny, mam svoje shopy s free delivery no a ebay je tiez moje hobby) - shop sa vola FocalPrice.com a helina stala cca 49$ co je u nas asi 38EUR. Avsak podrobne info a fotografie su na stranke vyrobcu MJX, zial nahradne diely su tazsie dostupne a ich predaj je tu, otazne je, ci helina nie je kompatibilna s nejakou inou a tak by pasovali diely.

Skor ma zaujima ci cirou nahodou nenajdem niekoho s tymto modelo...co by bolo fajn. Jasne, ked mi tovar dorazi napisem malu recenziu a natocim aj nejake video. Dovtedy musim cakat a hladam rozne informacie.

Tak zatial sa majte, dikes, BrAtKo, SK

P.S. forum by sa mohlo zobrazovat sirsie na obrazovke a nie taky uzky pasik, ved je rok 2011 skoro uz tak mame vsetci poriadne rozlisenie


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2010 22:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Kurevsky těžký potvůrky, hlavně T23 a jejích 630g budí respekt, co až mi zbuchne někde na sídlišti na hlavu poté, co opustí 30m rádius vysílače...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2010 22:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2010
Příspěvky: 483
Bydliště: Bratislava
F27 predpokladam ze je skor hracka na doma cize nie velmi na von. Takze beriem to iba ako hracicku do interieru. Zial forum nebolo rozdelene na hracky a na seriozne masinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 0:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2010
Příspěvky: 435
corona píše:
Kurevsky těžký potvůrky, hlavně T23 a jejích 630g budí respekt, co až mi zbuchne někde na sídlišti na hlavu poté, co opustí 30m rádius vysílače...

To čangové asi jenom "ujeli" s popisem a bude to nejspíš váha celého balení včetně krabice a Tx, protože mít tu váhu jen ta samotná helina tak se buď neodlepí od země a nebo bude létat tak nízko, že bude vhodná leda tak na přízemní ometání listí na zahrádce. Takže pokud nejsi krtek tak se nemusíš bát, že by ti padla na hlavu. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 1:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Tak toto je ďalší marketingový extrém ako novoročné rušenie skladu s elektronikou.:D

Perfekt show
Two colours
3D flight
Proportonal servo control
Gyro!
Rechargeable batery
Dokonca sa dajú nastaviť aj reversy
LCD display


Ako sťahovateľné okná na fábií :D

PS. Hlavné je, že ti to lieta, budeš mať z toho radosť, zabaví ťa to a možno aj vďaka tomu postúpiš ďalej. Len mi proste nedá nereagovať na tie kecy od predajcov. (Ako keby si predával lietadlo a napísal tam: **POZOR! Dokonca lieta!***")


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 11:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
KarelSkala píše:
To čangové asi jenom "ujeli" s popisem a bude to nejspíš váha celého balení včetně krabice a Tx, protože mít tu váhu jen ta samotná helina tak se buď neodlepí od země a nebo bude létat tak nízko, že bude vhodná leda tak na přízemní ometání listí na zahrádce. Takže pokud nejsi krtek tak se nemusíš bát, že by ti padla na hlavu. :wink:
Při délce 68 cm a těžkým provedení bych ani neřekl, že se upsali. ostatně se podívej na další skvosty, co tam jsou - ty hmotnosti jsou opravdu "jako kráva".
Bláznivá LAMA 400 D má vzletovou 580 g a může bejt i životu nebezpečná. Její rádio ovšem (ač je to taky hračkošunt) má dosah nejmíň 200 metrů ve volným terénu, jak jsem zkoušel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 11:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2010
Příspěvky: 483
Bydliště: Bratislava
Tusim ale dost odbocujete od topicu, ten je o F27 a nie T-serii.

Video I z letu
Video II z letu

Videa nie su moje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 12:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Inak niečo podobné mali pred Vianocami v Metre/Makre. A stálo to určite menej ako 38 €.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 12:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.12.2010
Příspěvky: 483
Bydliště: Bratislava
Podobne auta su aj Dacia a Renault, maju 4 kolesa a podobne rozmery :) Rozdiely budu Alloy, 4 channel a TX s LCD, USB, 28 cm dlzka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 12:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
BrAtKo píše:
Podobne auta su aj Dacia a Renault, maju 4 kolesa a podobne rozmery :) Rozdiely budu Alloy, 4 channel a TX s LCD, USB, 28 cm dlzka.


no neviem, či si dal najlepší príklad, keďže Logan sa predáva napr. v Rusku ako Reanult Logan (niekde dokonca Nissan Aprio) :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz