Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 26.12.2010 23:34 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 58
Ahoj omlouvám se že zase otravuji ale chtěl bych se zeptat jestli někdo náhodou neví jaký je rozdíl mezy Walkera 5-10 a EasyCopter XS Metal. Co jsem se díval měly by být na chlup stejné pouze XS má již 2,4 Ghz ovládání. Chtěl bych se proto zeptat jestli jsou kompatibilní díly z Walkery na XSko? Zajímala by mne kabina. A jak je to s tuningem? Jsou tyto díly z walkery také použitelné pro XS? Snad mi někdo acpoň trošku poradí. Plánuji jeho koupi na polétání jen tak doma.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 0:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Keďže walkera nie je moc dôveryhodná značka, predáva svoje výrobky pod inými menami / alebo to je nejaký druh franchisu. Netuším. A aj keď tieto dva nepoznám (a nejdem to vzhľadom na nočnú hodinu skúmať), tak predpokladám, že budú rovnaké.

Za všetko hovorí napríklad Robbe Arrow Plus, ktorý je vlastne walkera C180D. (V mojom prípade mi ho predajca predal so slovami: "To je robbe, to predsa nemôže byť šmejd, však predáva aj T-rexy".) Dokonca sa ďalej predáva pod názvom Scorpio 1&21.

Ďalším príkladom je napr. vrtuľník Free Spirit Solo a Scorpio 1&10. Hlavne, že ceny sú rozdielne. Všakže.

Detto super novinka 3D RTR Griffin 450 a starý lacmý 1D T-Razor.


Naposledy upravil Fenius dne pon 27.12.2010 1:09, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.12.2010 0:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 58
Tak tak právě ta rozdílná cena mne mate. XS jsem našel i za 2700 Kč. Tedy je možné že díly z obou dvou jsou shodné? Tím pádem by to bylo velmi dobré protože na Walkeru se dají sehnat i tuningové díly... Navíc Walkera už je všude vyprodaná prodává se tedy XS. Snad někdo bude vědět co a jak...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz