Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.11.2010 20:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Gartik píše:
.. tak jsem prohodil na vysílači (wk 2402) a už jsem visel. ..

Jak to vypadá, když budeš během visu provádět točení kolem svislé osy vlevo/vpravo?
Stoupá/klesá?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.11.2010 20:29 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2010
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín a okolí :)
O tom ještě určitě poreferuju, jen musím počkat až mi dorazí nabíječka a nějaké ty nano tech baterečky. Momentálně jsem jen vyzkoušel na setovou baterku která měla v sobě ještě nějakou šťávu.. samosebou ji nechci vytahávat pod 30%.. což je asi momentální stav... Určitě to nebude jako s 3D stroji, ale na naučení páčkování např. kabinkou k sobě, polítání osmiček a hlavně zvyknutí na "velký" stroj je to super.. (nedokážu si představit že bych se teď učil T-rexem 500 lítat když stojí takové peníze, a to mam nekolik desítek hodin čistého času phoenixe za sebou.) Přitom BNF vychází za neskutečné peníze a to 159 dolarů.
Mají poslední 4 kousky.. kdo má wk vysilačku tak bych neváhal :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 21.10.2011 23:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Další detaily z provozu té hrůzy se již nedozvíme, majitel ji dal pryč. Z trhu ten složitý a drahý běs rychle zmizel poté, co cena klesla na 2/3 a stejně zájem nebyl.

V Rusku je ovšem nadšenec "Lordik51", který se s tou walkeráckou příšerností docela popral a vytvořil plnohodnotné ovládání obou rotorů:

http://www.youtube.com/user/Lordik51#p/u/0/9gmV5GSf-ss

.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz