Switch to full style
Coaxiální vrtulníky od hraček až po průzkumné prostředky.
Odeslat odpověď

čtv 17.06.2010 6:56

Ale to máš recht, když ti někdo stojí za zadkem, tak častěji se dostanu do krize. :idea:

čtv 17.06.2010 22:41

knedlifek píše:Nechci prodat belta, proto že se chci na něm něco naučit. A pak třeba neco Align

Taky jsem zacinal na belt cp v2 a nelituju toho, belt zvladne i nejaky ten loop. Gyro je na tom celem nejhorsi, nekdy ma tendenci pri vetsich klopenych zatackach a loopech pootocit. Ale na 3D se minimalne bez toho lepsiho gyra nehodi. Pokud muzu poradit, tak nekupuj telebee gyro, ktere sice neni spatne, ale ma problem s inicializaci.

pát 18.06.2010 8:47

A zkoušel si vzhůru nohama? Jde lehce udržet jako při normálním letu? Koukal jsem, že hoby king ma gyro podobné futabě, tuším za 400kila a vcelku ho chválej. Ale už je mi jasné, že 3D a Belt nejde dohromady, poze lehčí akrobacie.

pát 18.06.2010 9:16

knedlifek píše:A zkoušel si vzhůru nohama? Jde lehce udržet jako při normálním letu? Koukal jsem, že hoby king ma gyro podobné futabě, tuším za 400kila a vcelku ho chválej. Ale už je mi jasné, že 3D a Belt nejde dohromady, poze lehčí akrobacie.

Ja osobne kdyz jsem to zkousel tak mi spadl kvuli spatnemu nastaveni nabehu (nechtel se na zadech zvedat) ale urcite to jde, podivej se na youtube, tam je tech videi plno a obcas pisou i konfiguraci pokud to nejak vylepsili. Kdyz se naucis litat s tim, tak kazdy lepsi vrtulnik uz bude hracka. Ja mam ted HK 500 GT a je to docela rozdil, stoji to pekne na miste a leti tam kam chci

pát 18.06.2010 9:39

Tak to mě belt taky drží na místě cca. 15cm všemi směry. :lol: Taky si myslím, že pro začátek to neni špatný. Ale mnoho lidí si to nemyslí. Ale nechci to už rozvádět - na předeslích stránkach toho bylo už dost. :cry:
Odeslat odpověď