Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.06.2010 5:56 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
Ale to máš recht, když ti někdo stojí za zadkem, tak častěji se dostanu do krize. :idea:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.06.2010 21:41 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2009
Příspěvky: 1357
knedlifek píše:
Nechci prodat belta, proto že se chci na něm něco naučit. A pak třeba neco Align

Taky jsem zacinal na belt cp v2 a nelituju toho, belt zvladne i nejaky ten loop. Gyro je na tom celem nejhorsi, nekdy ma tendenci pri vetsich klopenych zatackach a loopech pootocit. Ale na 3D se minimalne bez toho lepsiho gyra nehodi. Pokud muzu poradit, tak nekupuj telebee gyro, ktere sice neni spatne, ale ma problem s inicializaci.

_________________
Spirit System


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18.06.2010 7:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
A zkoušel si vzhůru nohama? Jde lehce udržet jako při normálním letu? Koukal jsem, že hoby king ma gyro podobné futabě, tuším za 400kila a vcelku ho chválej. Ale už je mi jasné, že 3D a Belt nejde dohromady, poze lehčí akrobacie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18.06.2010 8:16 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2009
Příspěvky: 1357
knedlifek píše:
A zkoušel si vzhůru nohama? Jde lehce udržet jako při normálním letu? Koukal jsem, že hoby king ma gyro podobné futabě, tuším za 400kila a vcelku ho chválej. Ale už je mi jasné, že 3D a Belt nejde dohromady, poze lehčí akrobacie.

Ja osobne kdyz jsem to zkousel tak mi spadl kvuli spatnemu nastaveni nabehu (nechtel se na zadech zvedat) ale urcite to jde, podivej se na youtube, tam je tech videi plno a obcas pisou i konfiguraci pokud to nejak vylepsili. Kdyz se naucis litat s tim, tak kazdy lepsi vrtulnik uz bude hracka. Ja mam ted HK 500 GT a je to docela rozdil, stoji to pekne na miste a leti tam kam chci

_________________
Spirit System


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18.06.2010 8:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
Tak to mě belt taky drží na místě cca. 15cm všemi směry. :lol: Taky si myslím, že pro začátek to neni špatný. Ale mnoho lidí si to nemyslí. Ale nechci to už rozvádět - na předeslích stránkach toho bylo už dost. :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz