Switch to full style
Coaxiální vrtulníky od hraček až po průzkumné prostředky.
Odeslat odpověď

pon 17.05.2010 12:49

Pánové prosím používejte u tak dlouhých odkazů tag URL- díky :wink: [/url]

pon 17.05.2010 20:03

Oki hlavu sem koupil, meztim mi prijdou dily na origi plast, takze se pokusim to dat dohromady a konecne se pokusim trosku zaviset.... doufam.

pon 24.05.2010 11:51

Koupil jsi nakonec tu levnější, jak jsi našel ty a nebo tu dražší od pulce? Koukal jsem na ně a obě jsou až na barvu totožné a mají i čtvrtý pin na zablokování rotace cykliky. Trex ovšem tento pin nepotřebuje, protože ho má z přední strany ne jako belt zezadu. Jak jsi dopadl, já budu taky objednávat protože ND na belta by vyšly u nás hodně přes 1k,- :evil:

pon 24.05.2010 11:55

A zapomněl jsem napsat, že se rozhoduju mezi hlavou na belta a hlavou na T-rexe.

pon 24.05.2010 13:20

Vzal sem tu co psal Pulec... dnes mi prisla takze se podivam az se dostanu domu.
Jinak postrehy z vikendu kdy jsem se snazil letat na origialni hlavu belta pac ta cnc pro nej je fakt divna.

Ac sem se snazil sebevic, nedokazal jsem to seridit tak aby mi pokazde nesunul do leva. I pres max trim do prava stale se sunul do leva ikdyz sem koukal na natoceni cikliky vuci vrtulnicku atd... nevim nechapu.

Druhy problem mam s regulatorem ktery kdyz nevytrimuji plyn skoro na max mi zacina zabirat az temer v pulce.

Kadzopadne sem si znicil dve sady listu, dve hridelky, a pri padech jak se zastavil motor tak mam i nahlodany hlavni rozvodni kolecko. Proste bez zalitani nekym zkusenym asi nemam sanci a bude me to stat majlant. Uz tak sem investoval do dilu vcetne teto hlavy 4tisice, tedy temer cenu belta. A to sem ani poradne nevisel. Takze dam tak jeste jednu investici do opravy a vykaslu se na to nez najdu nekoho kdo mi bude ochotny pomoct. Pac by to byl nejdrazsi konicek co sem kdy mel a toho casu co me stoji "serizovani" ani nemluvim.

pon 24.05.2010 13:52

:idea: Pokud cyklika nikde nedře, tak mě napadá ještě kam ti vychází těžiště a nebo vzduchový pytel asi blbá připomínka, aspoň sem to zkusil.

pon 24.05.2010 14:19

A s pynem sem myslel naprogramat ESC jenže sem se nějak nedopátral manuálu. Bohužel nedokážu rozluštit co mi to vypisuje explorer páč sou tam rozpláclí komáři.

http://www.twf-sz.com/english/download.asp?LarCode=Charger%2FMotor%2FESC&MidCode=Charger%2FMotor%2FESC

Tak sem to zkusil po zpaměti ale nic tam o range check nepíšou. Nutno sjet trochu níže v .pdf

http://www.twf-sz.com/china/download/manual/000836Manual.pdf
Odeslat odpověď