Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.04.2010 11:50 
Mazák
Mazák

Na Beltu RTF je kompletně všechna elektrika shit. Tuto zkušenost udělalo celkem dost lidí. Proč napojovat kovovou hlavu na dementní serva je celkem případná otázka. Celkový upgrade takovou RTF sadu, vždy co jsem zažil, posune na, nebo i nad, cenu ověřených sestav, které nebyly prodány jako RTF.

Předmět příspěvku: máte už hotovo?
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 9:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Máte to někdo už namontováno a zkoušeli jste v letu??

:arrow: Mikelo - možná máš pravdu, v součtu za to člověk dal zhruba těch 8000,- (pseudo RTF s ar6200 a metal), přemyšlim za nich ted koupit nějaky (ve s rovnání s BCPV2) alternativní vrtas, můžeš doporučit něco srovnatelného, ale "osvědčeného" co v té relaci vyjde přibližně na stejné úrovni s beltovými "inzerovanými" vlastnostmi ve stejném stavu? tedy jakoby BNF když to posčtítáš?

Předmět příspěvku: Re: máte už hotovo?
PříspěvekNapsal: stř 12.05.2010 22:12 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Anthlon píše:
Máte to někdo už namontováno a zkoušeli jste v letu??

:arrow: Mikelo - možná máš pravdu, v součtu za to člověk dal zhruba těch 8000,- (pseudo RTF s ar6200 a metal), přemyšlim za nich ted koupit nějaky (ve s rovnání s BCPV2) alternativní vrtas, můžeš doporučit něco srovnatelného, ale "osvědčeného" co v té relaci vyjde přibližně na stejné úrovni s beltovými "inzerovanými" vlastnostmi ve stejném stavu? tedy jakoby BNF když to posčtítáš?

Doma mam taky Belt CP V2 a kdyz uz jsem dosel do stadia, kdy uz chci delat nejake to 3D, tak se bojim ze neco uleti, s nastavenim a dily ktere dostanete pri koupi to opravdu moc nejde - cele se to trepe, gyro je rado ze drzi pri viseni, atd. Kazdy den aby to clovek pred letanim nastavoval a dolazoval. I minimalni vanek jde poznat. Ted jdu do HK500GT, tak snad si zalitam trochu vic :)

Předmět příspěvku: 3D
PříspěvekNapsal: čtv 13.05.2010 2:45 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Tak myslim že pokud maš dost zkušeností na to abys lital 3d tak si umiš dat 5 dohromady že belt na to moc neni, u 3Dčka asi co ušetříš se ti vymstí že. A litat se stock beltem RTF tak jak přišel 3d to myslim taky neni dobry napad. Nevím jak HK, ale ja pro 3d pokud někdy pujdu vyloženě za tímhle učelem pujdu najisto do něčeho spíš kvalitního, než levnějšího.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.05.2010 8:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Mněl jsem Belta (prodal jsem ho komplet i s vysílačkou za 1000kč).Na vysení dobré ale na nějaké poletování není vhodný.Je fakt že tím jak je nestabilní a rozvrkočený se naučíš tak pákovat na tom šmejdu co má byt vysílačka že když jsem pak koupil Trex a Dx6ku tak sem si myslel že lítám z kolaxiálem.Taky jsem si říkal že to je zbytečně drahé a že bude létat vše stejně.Ale není tomu tak.

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13.05.2010 10:06 
Mazák
Mazák

Asi nejekonomičtější vyjde v ČR Minititan v plastu. Komplet se vším pouze bez přijímače jsem onehdá viděl i za 7.700,-. Z toho co je u nás na trhu nejlevnější díly. Bezproblémový provoz ii opravy. Nenech se zblbnout do 3S Li-Fe, jsou příliš zdechlé, ale vem 2x až 3x Li-pol Turnigy 25C.
HK taky lítá, ale nejvíc v dílně. A pokud se neočadí elektrovýbava, která dělá víc než 50% ceny tak se neušetří nic co by stálo za řeč a potíže navíc. A ušetřená výbava je téměř jistá smrt kvedlačky, jde jen o to kdy příjde.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2