Switch to full style
Coaxiální vrtulníky od hraček až po průzkumné prostředky.
Odeslat odpověď

NanoCopter 3G

pát 26.02.2010 14:12

Zdravím ;]

Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo s tímhle vrtulníkem zkušenosti.
Jestli se s tím dá lítat nebo je to jen "hračka" a jak by šlo lítání za bezvětří venku když to má ten infra... Předem díky.


http://www.rcm-pelikan.cz/index.php?sec ... t&id=40907

http://www.youtube.com/watch?v=vI_sHKjb-28

pát 26.02.2010 14:35

V interieri sa s tym da prijemne vylietat, pozor ale na silne ziarivkove (ale aj slnecne) svetlo, dokaze to zarusit prijmac a vrtulnicek potom udrziuje aktualny "kurz", ktory mal posledny prijaty...
To gyro na nom je poznat. Pekne drzi stopu (na rozdiel od podobnych lacnych kuskov bez gyra).

Vonku fakt len za uplneho bezvetria a najlepsie mimo priameho slnka.

Dosah je cca 10m.

Nanocopter

pát 26.02.2010 14:38

Bohuzel mam.Vrtulnik je moc tezky a trva mu nez se vznese.A kdyz uberete plyn,tak se to opakuje a nez se nadejete,tak baterie natolik zeslabne,ze uz lita jenom nad zemi.Vydrzi snad jenom 2minuty ve vyduchu a pak uz nema silu se vznest.Takze dobijite 40min a 2minuty letu,to neni spatne?Daleko lepe si zalitate v teto kategorii s vrtulnickem TracerTen sem mel a byl super.Vydrzel snad 1000narazu,mel velkou vydrz,fakt dobry.Nechal sem se zlakat a myslel,ze to bude s tim gyrem lepsi,ale tento vrtulnik se jim opravdu nepoved.Staci se podivat na videa a zadne netrva vice jak 2minuty!Kdyby stal tak 500kc to by jeste slo.Ja koupil na doma kolibri v4 a sem spokojeny..A jestli vas laka to gyro,tak je to na nic,protoze vrtulnik je az moc klidny a je to nuda.Tohle radim nekupovat!!!

pát 26.02.2010 14:58

jj uvazoval jsem prave nad timhle a V4.5 COLIBRI.Na tom nanocopteru me asi nejvic lakal vzhled te fialove,jinak nic.

diky za info :-)

Re: Nanocopter

pát 26.02.2010 16:01

martinit píše:...Vydrzi snad jenom 2minuty ve vyduchu a pak uz nema silu se vznest.Takze dobijite 40min a 2minuty letu,to neni spatne?...


To si mal nejaky zly kus, nie? My sme v kancelarii santili traja s takym a pod 5 minut lietania to neslo... 8O

Take "iba vznasanie sa" bolo po cca 6 az 7 minutach...

pát 26.02.2010 17:26

Zlikvidoval Lipolku opakovaným přílišným vybíjením!Normální letový čas se u těchto vrtulíčků standartně pohybuje kolem 5 min. :!:

sob 27.02.2010 18:01

Ja som pri jednom takom skusal tu lipolku zlikvidovat a nepodarilo sa mi to...
Mozno mal zly kus.
Alebo, co je caste - je to v prstoch.... :wink:

sob 27.02.2010 21:28

olisoft píše:Ja som pri jednom takom skusal tu lipolku zlikvidovat a nepodarilo sa mi to...
Mozno mal zly kus.
Alebo, co je caste - je to v prstoch.... :wink:
jj,to je nejčastejší příčina nezdaru :D

sob 27.02.2010 21:38

Nejsem zadny hnup,lipolku sem nezlikvidoval-Proste je to sunt!Uz pri predvadeni tohoto vrtase jim tam jiny kus letal podobne.To znamena tezky start a za malou chvili uz letal jenom 20cm nad zemi.Melo to byt pro me varovani abych to nekupoval.A muj novy se proste choval stejne_tohle je moje osobni zkusenost!!!Takze tu nespekulujte co kdo znicil,prijde mi ze tu nekdo dela tomuhle suntu az prilisnou reklamu.Tak si to kupte a uvidite sami.Vrtulnik ma strasnou spotrebu a pri jakemkoliv manevru,hlavne otaceni ihned ztraci vysku,proste to nemaj doladeny.

sob 27.02.2010 21:58

Kde jsi to kupoval?To co tu píšeš je divné,v žáném případě to není žádný šunt :!:

sob 27.02.2010 22:33

Kupoval sem v Hradci,v takovem malem kramku.Vrtulnik se menoval trochu jinak,ale rekl bych,ze ja mel ten original a pelikan to bere od cinanu a prejmenovava.Stejne jako tracer je ve skutecnosti Quick Thander.Mam dost velke zkusenosti s temito vrtulnicky a nevim proc zde nenapsat pravdu a varovat vsechny ostatni.Chapu,ze to je novinka,ale to me nezajima,kdyz ze me nekdo vytahne penize za vec,ktera moc nefunguje.Ten tracer je starsi model,ale byl super.S tim se clovek vyblbnul.Ted,jak se zda tohle je nastupce a nic moc.

ned 28.02.2010 8:11

Všechno je od Čínanů,na to si budeš muset zvyknout.Každopádně,prezentuješ tady jen subjektivní dojmy.Z toho nelze dělat žádné závěry.Moje zkušenosti s těmito 3 kanály s gyrem jsou naopak pozitivní,prošlo mě jich rukama už dost,pravda je,že doba letu je max.5 min.ale je třeba brát v úvahu,že je malinko těžší - větší spotřeba energie.
Letové vlastnosti jsou excelentní a to,že létá 5 min.no a co :!: Dá se nabít a letí se dál :P
S 600 rexem el. létám 6 minut a musí mě to stačit :P sorry za OT.

úte 02.03.2010 21:07

Souhlas s Martinit - taky jsem ho měl a musím souhlasit s jeho poznatky.

Vrtulníček je krásně zpracovaný, ale kvůli hliníkovým dílům moc těžký a vydrží sotva 2-3 minuty ve vzduchu - pak už jen levituje nad zemí díky vzduchu co vhání pod sebe.

A ocasní vrtulku máte v balení sice jednu náhradní, ale je z dost tvrdého plastu a snadno se zláme - jako náhradní díl jsem ji nenašel.

Nakonec jsem ho rozebral kvůli šroubkům.

Ale dle mého za ty peníze 799,- je to OK sranda :wink:

Radekk

Gyro

stř 07.04.2010 10:46

Ahoj. Prosím vás, nemohl by mi majitel tohoto vrtulníčku poslat foto jeho útrob? potřeboval jsem ho opravit, ale nějak jsem zapomněl, kde má být připevněné gyro. Díky za odpově'd.

pon 04.07.2011 15:20

okboss, napíš mi mail na mkr@atlas.sk a pošlem Ti fotky útrob. Ešte som na dovolenke, ale keď sa vrátim, pošlem Ti to.

No a čo sa mojich skúseností týka, je to super vrtulníček na interiér. V exteriéri bol s ním iba problém (slnko / slabý vánok). Dá sa s ním krásne zabaviť a môžem ho iba odporučiť.
Odeslat odpověď