Switch to full style
Coaxiální vrtulníky od hraček až po průzkumné prostředky.
Odeslat odpověď

Re: Easycopter V4 COLIBRI

čtv 03.01.2013 18:03

Děkuju za odpověď :-) Mne se ten sheriff líbil vzhledově moc.A ta svítící diodka vypadá efektně :-D Že se víc hřeje mi nenapadlo..Ten Draco bude asi to samé,že?

Re: Easycopter V4 COLIBRI

čtv 03.01.2013 18:53

Zbyndas píše:...Ten Draco bude asi to samé,že?
V ruce jsem ho neměl, ale je to nejspíš jen V4 s kapotovanou zádí.
Sheriff se mi jeví vzhlednější.

Re: Easycopter V4 COLIBRI

čtv 03.01.2013 20:48

Vzhlednější je rozhodně Sheriff. Draco zítra dorazí do modelcentra kam chodím nakupovat, takže bych ho mohl mít nejdříve.Pelikán ho měl jako jediného skladem... Ale samozřejmě si nechám poradit a raději počkám než abych dopadl jako se Silverlitem ;-). Takže bys tedy raději počkal na V4? Ještě jednou ti moc děkuju za rady..

Re: Easycopter V4 COLIBRI

sob 12.01.2013 12:55

Ahoj, mam takovy problem. Nekde se mi ztratila plastova objimka ze serva a ozubene kolecko mi sjizdi dolu a bzuci. Nahradil sem ho gumickou (2x prelozenou) z kapoty, ale je to jen provizorni reseni do prvniho padu. Da se nekde to plastove koupit? Vsude maji jen ty gumove.

Re: Easycopter V4 COLIBRI

sob 12.01.2013 13:35

Bojkas píše:Ahoj, mam takovy problem. Nekde se mi ztratila plastova objimka ze serva a ozubene kolecko mi sjizdi dolu a bzuci. Nahradil sem ho gumickou (2x prelozenou) z kapoty, ale je to jen provizorni reseni do prvniho padu. Da se nekde to plastove koupit? Vsude maji jen ty gumove.

Najdi a opraccuj vhodný kousek plastu a dírku vypíchni nahřátým špendlíkem.

Re: Easycopter V4 COLIBRI

sob 12.01.2013 13:41

Hledal sem a hledal a sel na to jak drevorubec. ;-) Ustrihl sem roh z karticky, ve ktere byla simka a udelal tam dirku spickou maleho hrebiku z obou stran. No, zatim to drzi, ale vic by se mi libil original.

Nevi nekdo, jestli se dapouzit vysilac i na V4.5?

Re: Easycopter V4 COLIBRI

sob 12.01.2013 14:24

Bojkas píše:Nevi nekdo, jestli se dapouzit vysilac i na V4.5?

Dá.
Stačí koupi za 1300 jen vrtulník a spárovat.

Re: Easycopter V4 COLIBRI

sob 12.01.2013 14:39

A existuje nejaky vetsi od RC systemu, ktery bude taky fungovat?

Re: Easycopter V4 COLIBRI

ned 06.04.2014 11:30

Prosím o radu, syn (5-let) fascinován pozorováním mého Blade mSR dostal Colibri-ka, docela si lítal, pár nehod bylo, takže jsem vyměnil podvozek a jednou tyčku stabilizátoru. Při posledním pádu, ale praskl T-držák (pro dolní rotory). Po jeho výměně, nejsem schopen vrťas zvednout do vzduchu, pořád se jenom velmi nestabilně točí do jedné strany (trimování nemá žádný efekt). Když ho startuji z ruky, tak mám pocit že se chce kromě rotace navíc "překlopit dopředu".

Již jsem ho znovu rozebral a složil, jest-li jsem něco špatně nesložil .. bez efektu.

Mohl by prosím někdo vyfotit detaily odplášťovaného vrťasa. Jest-li jsem něco nesložil špatně.
Hlavně detail ozubených kol, cykliky a T držák.

Malý je smutný a s mSR může lítat jenom se mnou (ja mám throttle a on levou páčku - na mode 1). Předem děkuji za rady a nápady.
Odeslat odpověď