Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2010 17:04 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.1.2010
Příspěvky: 33
Bydliště: Ostrava
jj chci si právě koupit profipack :-), tak díky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2010 17:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.1.2010
Příspěvky: 33
Bydliště: Ostrava
jo na tohle jsem ještě zapomněl, jak dlouho se to nabíjí? :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2010 17:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
tou síťovou nabíječkou zhruba 20min. Záleží jak moc ji vybiješ. Návod uvádí 20-50min. Ale přes rádio se nabíjí mnohem dýl,ale to nevím jak dlouho,to jsem nezkoušel. Profipack je jasná volba :D je lepší si za něj rozhodně připlatit.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2010 20:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.1.2010
Příspěvky: 33
Bydliště: Ostrava
jj :-) měl jsem narozeniny takže peníze nejsou problém :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Easy Copter V4 Colibri
PříspěvekNapsal: ned 03.01.2010 18:00 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2010
Příspěvky: 1
Dawyx píše:
jj :-) měl jsem narozeniny takže peníze nejsou problém :-)


Zdravim, jednoto skoro noveho Colibriho v profi packu mam na prodej. Necham ho za 2tis s jednou lehce prasklou kabinkou navic. Kupovan na vanoce. 607779579 PRODANO......


Naposledy upravil misanekx dne pon 04.01.2010 23:01, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.01.2010 20:43 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2010
Příspěvky: 9
Může mi poradit někdo zkušenější,pořád se mi Colibřík otáčí kolem osy do prava,vytrimováno mám úplně vlevo,zkoušel jsem namixovat ostatní trimi,ale otáčení,i když nic extra rychlého,tam pořád je.Mam to tak už od koupě heliny,cca měsíc.Díky za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.01.2010 13:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 40
tak ja by som to typoval na jeden vadny motorcek. Aj ked moze to sposobovat aj chybne gyro ale motorcek je pravdepodobnejsi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.01.2010 12:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2009
Příspěvky: 124
Pro facko> pravděpodobně to bude vadný jeden z motorů. Já mám Scorpio 2-10, (což je to samé jako Colibri) a dělal to samé. Jeden z motorků (ten vadný) byl evidentně víc teplý než ten druhý. Po výměně obou motorů (prodávají se jen v páru) je vše OK.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.02.2010 22:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2009
Příspěvky: 112
Bydliště: Plzeň
Své vrtulníky si dává vyrábět v Šanghaji u
Nine Eagles vedle
Pelikána a
Scorpia také
Revell.
.

_________________
Přehled vrtulníků: http://www.ajgl.cz/vrtulniky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 20.02.2010 18:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Tak jsem koupil tento vrtulnicek a musim jenom chvalit.Mam opravdu malou mistnost a posloucha na slovo.Presto uz dostal par ran a nevim jak prvni kusy,ale ten stabilizator me prijde dost pevny.Jednou mi vypadnul z ulozeni,ale je opravdu tuhy!Mozna ze ho u novych kusu zpevnili.Jinak sem lital i v praci v hale a spadnul mi snad ze 4metru a nic.Mel jsem v4.5 a ten tak klidny nebyl a hlavne neustale odchazel zadni motorek.Ono to omrzi kupovat kazdy treti den novy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 11.03.2010 16:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2010
Příspěvky: 4
Zdravím ve spolek (a omlouvám se za nadšení totálního začátečníka).

Nejdříve jsem si (samozřejmě) předem nikde nic nezjišťoval:-(:
Minulý pátek jsem si šel koupit žvýkačky a odcházel jsem v podpaždí s APACHE AH64 9088 za 1200,- - což byla dobrá cena, jak jsem později zjišťoval.
V pátek jsem s ním lítal doma a to bez újmy na jeho zdraví, ale hned první let v sobotu->zeď->vahadlo v háji. Tak jsem se vydal ke stánku prodejce s tím, že bych mu to vrátil a doplatil si na něco lepšího, jelikož po dni lítání mne štvala malinká výdrž na baterku. No, byl mi doporuček Craft 9074, i ukázán (měl jsem svoji představu, že víc jak 2000,- ale za to nedám) za právě přesně cenu 2000,- - což už tak dobrá cena nebyla, jak jsem později zjistil.No, ale bylo to formou doplatku za poničený výrobek, takže to zase tak neřeším a po těch mnoha pádech toho Craftík vydržel celkem dost. Ale ta výdrž baterky taky není ono a už je mi to i nějak málo :-)

No, během týdne jsem lítal, četl na netu a i na tomto fóru a i v tomto vlákně:-):
a dostal jsem chuť si vyzkoušet nějaký 4kanál na doma = přemýšlel jsem mezi jednorotorovým (Blade mSR nebo Colibri V4.5) a dvourotorovým = jelikož nemáme zase moc velký byt a místnosti, tak z jednorotorovýho mám celkem strach, že bych spíš kupoval náhradní díly než lítal. Takže moje volba nakonec padla na dvourotorový Easycopter V4 COLIBRI, ve verzi profipack (zamlouvá se mi kufřík, nabíječka a hlavně dvě baterky).

Dnes jsem objednal a zítra by mi měl přistát na stole v práci :-). Tak snad jsem udělal dobře, ne? ;-)
A rovnou jsem objednal i nějaký základní díly pro Craftíka, kterýho přenechám synovy, aby si to taky zkusil.

Ještě se chci pro jistotu jen optat, pokud jsem to tu dobře pochopil. Když bych se někdy časem rozhodl si pořídit Blade mSR nebo Colibri V4.5, tak ho budu moct ovládat i tou vysílačkou od tohoto Colibri V4 = takže pak budu moct koupit vrtulníček o něco levněji a bez vysílačky?

předem díky za reakce a až si s ním o víkendu trochu pohraji, tak určitě sem hodím nějaké info :-)
Jen doufám, že nebudu muset řešit nějaké technické problémy, kterých jsem zde taky zrovna ne málo četl ...

_________________
http://www.robertruzicka.net


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.03.2010 21:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Snad budes spokojeny.Ja urcite jsem.Vydrzi fakt dlouho na 1 baterku a je dost stabilni.Ja mam taky malou mistnost.A k tem zamenam vysilace-muzes koupit colibri v4.5,ale ne msr.Ja to mel trochu jinak,nejdrive sem koupil colibri v4.5 a v me male mistnosti,jsem nebyl schopny ho uridit a byl velmi rychle zniceny.(to nepocitam zadni motorek,ktery shorel po par baterkach)A tak mi doslo,ze tohle neni vrtulnik do male mistnosti.Zkousel sem i venku a katastrofa,protoze i sebemensi vanek ho odfoukne.Tenhle dvourotor je ale fakt dobry,uz mam hodne odlitano a stale funguje.I motory zatim drzi,ikdyz ted uz bych jim odpustil,kdyby odesli.Tak napis,jak si dopad a jaka je spokojenost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12.03.2010 15:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2010
Příspěvky: 4
no tak uz ho mam - stihnul jsem cca uz 6 letu a celkem mi to i slo, ale porad se seznamuji a je to urcite neco jinyho, nez ten 3 kanalovy:-) - ale pak jsem ho na jeden let vzal do VELKY haly, kde jsem si hooodne hral, ale pri klopeni vlevo plus k tomu i zataceni vzal takovou rychlost, ze uz to neslo vubec uridit a PRASK jsem s nim o zaluzie = zlomeny podvozek :-( :-( :-( ( (no, to brzo)

Nevite, kde ho sehnat (jde tam treba i z jineho modelu?) - koukal jsem tady http://www.rcm-pelikan.cz/index.php?sec ... 39695&rt=2 , ale nemaji ho :-( . Zatim tam mam takovy provizorni z dratku, ale je to nevyvazeny a neni to vubec ono
NEBO KDYBY NEKDO MEL TIP NA NEJAKOU PRODEJNU S ND PRIMO V PRAZE, TAK BY TO BYLO NAPROSTO SUPER

Pak mne tedy pekne jeste stve, ze po sebemensim padu skoro pokazde vyskakuje vahadlo = je to normalni?

Pokud bych objednaval nekde ten podvozek, mam rovnou objednat i neco dalsiho, co se rado nici (kdyz uz budu platit za dopravu)? Asi radeji vezmu i vahadlo a mozna i treti baterku, ze bych pak mohl litat uplne bez prestani :-D

Jeste se chci optat, je asi normalni, ze naklon do leva plus mirna zatacka do leva celkem dooost zrychluje a naopak je to nic moc?

UPDATE: jo, jinak jsem fakt necekal, ze v realu to bude az takhle titerny :-)

_________________
http://www.robertruzicka.net


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 12.03.2010 23:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
A jejda,tak to bud rad,zes nekoupil zadny jednorotor.Pokud padas i s timhle,tak na jednorotor rovnou zapomen.Jinak ta rychlost to je normalni,dela to i me a kdyz to prezenes,tak se stane neriditelny a nasleduje pad.Ale tohle si myslim,ze je prave o tom,jak se to naucis a odhadnes,kazdopadne je to chyba pilota.Bohuzel tento vrtulnik nema rad rychle pohyby,resp.obraty a stalo se mi,ze si vahadlo skrtne o spodni list a vrtas spadne.Tohle je ale obrovska neduha vsech koaxialu!!!Staci u kazdeho koaxu vzit vahadlo a zkusit ho naklonit ke spodnimu rotoru(listu)a vetsinou jde az tesne k nemu.To je potom jasne,ze si pri ostrem obratu skrtne!!!Mel sem lamu a u ni prodlouzenou hridel horniho rotoru(tuningovy prvek) a tam uz byla dost velka mezera a dalo se sni delat o pravdu vsechno.U tohoto modelu proste musis odhadnout jeho moznosti a podle toho pilotovat.Tohle je vrtas do bytu a mala mistnost je pro nej idealni.Ja ho mel v praci ve velke hale a tam se najednou zdal byt velmi pomaly,ale letam v byte a tam je idealni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 13.03.2010 16:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2010
Příspěvky: 3
Bydliště: KA
Jo, jo. Mohu potvrdit. Dal jsem se taky na pilotní domácí pohodu a tento stroj je pro panelákový pokoj z nábytkem zcela super.
Já osobně mám nalétáno pouze "8 baterek", ale u druhé už byla docela dlouhá výdrž stroje ve vzduchu. V té osmé, je již ve vzduchu od začátku až do konce vybití baterie. Prostě pohodička.
Jen teď laboruji ohledně zkrácení táhla na řízení od serva vpřed-zad, jelikož trim je docela u krajní polohy vzad a přesto vrtulníček letí ještě lehce vpřed. Vyhákl jsem táhlo z kloubu otočil páku kloubu o 1 otáčku doprava a není to ono. Změnila se cyklika více, než jsem předpokládal. Deska cykliky by měla být vodorovná ve střední poloze trimů (mimo plynu a točení), tak budu muset přijít na metodu, jak cykliku seřídit, abych měl všechny trimy cca kolem středu. Takže taky zábava :-)

_________________
Pohodový let přeji :-) MK
EasyCopter V4 Colibri, Easy XS Copter Metal


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz