Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.04.2008 18:48 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Originální pohon z belta je tak akorát na nějaké základní akro, na nějaké ostřejší obraty se musí uvažovat hodně dopředu a nechávat motor nadechnout. Velmi snadno se udusí. Navíc v originále je hlava extrémně měká a velmi pruží. Proto se musí dát k gumovým o-kroužkům ještě podložky kterými se celá hlava utvrdí, jinak dojde k seknutí ocasní trubky. Bohužel origo regulátor má extrémně slabý BEC a při použití kvalitních digi serv a gyra se již velmi hřeje i bez zapnutého motoru.
Proto jsem osadil regl z MiniTitana který mám doma včetně motoru.
Originální pádla jsou také těžká, vrtulník s nimi není tak obratný, ale zas s nimi létá krásně hladce. S lehkými pádly je skoro nemožné zelétnout čistou zatáčku, ale zas je vrtulník neuvěřitelně obratný.

_________________
Raptor E700 (MSH Brain)
MiniProtos (miniVbar 5.2)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.04.2008 19:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11190
Bydliště: Břeclav, ČR
Ono se to podaří i s MinitiTanem. Kámoš v neděli odtlačil při letu na zádech, MT se podélně rozkýval tak o 30% a do pěti kyvů byl na maděru. Useknul si trubku.

http://zd.wwwcity.cz/Breclav080413/ipage00002.htm

Hlavní listy to kupodivu přežily. Na vrtulce jeden odešel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.04.2008 19:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.4.2008
Příspěvky: 828
Bydliště: Červený Kostelec
A mohl bych do Belt CP dát motor z T-rexe nebo to nejde a nbo kde bych sehnam motor z Mini titana a regulátor?????? :?:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.04.2008 19:53 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Tyjo tak to je pro mne celkem šok. S MT jsem zkoušel všechno možný a musím říct že se mi nikdy nic nestalo. Jde o to kolik točil na rotoru.

_________________
Raptor E700 (MSH Brain)
MiniProtos (miniVbar 5.2)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.04.2008 22:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11190
Bydliště: Břeclav, ČR
To nevím Ale málo to nebylo. Příležitostně se zeptám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2008 14:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.4.2008
Příspěvky: 828
Bydliště: Červený Kostelec
Chci se zeptat je tento vrtulník na této adrese kompatibylní s T-rex náhradní díly Dík... http://www.bananahobby.com/1634.html


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2008 15:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2007
Příspěvky: 606
Bydliště: Most
ËWRYBADY píše:
Chci se zeptat je tento vrtulník na této adrese kompatibylní s T-rex náhradní díly Dík... http://www.bananahobby.com/1634.html
Podle fotek se zda ze je to 100% kopie Trexe, ovsem otazkou zustava kvalita a presnost zpracovani.

_________________
TRex500, letadla AMR - Ultimate,VA models - Trinity, Ultimate, FMS - MSX v2, rádio Horus X10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2008 20:42 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11190
Bydliště: Břeclav, ČR
Mad_Box píše:
Tyjo tak to je pro mne celkem šok. S MT jsem zkoušel všechno možný a musím říct že se mi nikdy nic nestalo. Jde o to kolik točil na rotoru.


Už to vím: 2800.

Ale pitva odhalila vyžvýknutý šroub hlavy. Otázka je, jestli to bylo tou řachou, nebo byl povolený už před tím a hlava byla volná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.04.2008 20:54 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
No podle toho jak píšeš že se vrťas rozkejval, bych to opravdu tipl na to že se to stalo za letu

_________________
Raptor E700 (MSH Brain)
MiniProtos (miniVbar 5.2)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2008 17:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.4.2008
Příspěvky: 828
Bydliště: Červený Kostelec
Tak to vypadá že si nakonec stejně přídim T-rex 450s z tohohle obchodu
http://www.himodel.com/sort.php?sub1=B5 je to Kit s motorem a regulátorem za 3119kč nemáte s ním někdo zkušenosti ?? Jestli je dobrý pro začátečníka...........?? Dík....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2008 17:44 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
ËWRYBADY píše:
Tak to vypadá že si nakonec stejně přídim T-rex 450s z tohohle obchodu
http://www.himodel.com/sort.php?sub1=B5 je to Kit s motorem a regulátorem za 3119kč nemáte s ním někdo zkušenosti ?? Jestli je dobrý pro začátečníka...........?? Dík....


Mne to vychazi na 5000 korun. Pocital jsi postovny 85 dolaru (EMS) a 19% DPH? Nerikam, ze DPH ti naparej na 100%, ale ta moznost tu furt je.

Ohledne vhodnosti pro zacatecnika - kdybys trochu hledal, vedel bys, ze je to pro zacatecnika naprosto BOHATY.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2008 18:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2007
Příspěvky: 4260
Bydliště: Praha-východ (Měšice)
Mne to vychádza skoro na 5.500 KČ, DPH sa platí aj z poštovného. V tom prípade je lepšie kúpiť ho na Helimanii, cena toho istého kitu naviac s aku 2100mAh je 6 tisíc.

_________________
Truggy od TeamC - Torch E TR8Te
Moj RC web: www.mojefotogalerie.com/rc


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.04.2008 18:09 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Marek71 píše:
Mne to vychádza skoro na 5.500 KČ, DPH sa platí aj z poštovného. V tom prípade je lepšie kúpiť ho na Helimanii, cena toho istého kitu naviac s aku 2100mAh je 6 tisíc.


Jojo, ja to logicky taky pocital DPH z cely castky. At uz jsme to pocitali kazdej jakkoliv, je to mnohem vetsi castka nez ta puvodni. A je fakt, ze to se pak uz vyplati koupit tady. Ten kit minimalne. Na zbytku se da v zahranici usetrit dost - gyro, 4 serva...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 21.04.2008 9:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.3.2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Hradec Králové
Muze mi nekdo s majitelu Belta poradit? Jak dlouho nabíjíte aku na Belt CP (1800mAh) s nabíjeckou dodavanou v setu?? Me ta nabijecka ani po trech hodinach nehlasila ze by bylo nabito..(je to vubec mozny tak dlouho?). AKU mi kolega v praci "premeroval" a vypada to ze je ok. Asi to bude chtit poridit kvalitnejsi nabijecku co? ...

btw. zkousel jsem ted o vikendu poprve trosku poletovat...no..spis poskakovat :D . V sobotu to bylo OK, nicmene v nedeli jsem se trosku osmelil a nechal jsem to tak v metru a pul trosku "proletet" :D . No dopadlo to jak muselo :D . Ale nastesti skody male...jen listy a jedna vyztuha nosniku...takova ta zadny tycka co vede k ocasu....takze to jeste jde, ale alespon me to vratilo zpatky do reality :D :D

_________________
E-SKY Belt-CP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 21.04.2008 10:01 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2008
Příspěvky: 95
Ja som s tou povodnou nabijackou skusal nabit len raz a tiez po troch hodinach nic. Tak som ju odlozil prec a nabijam na normalnej nabijacke s balancerom. Doporucujem ti to rozhodne riesit takto, niekde som na forach cital ze ludom to nabije dokonca az po osmich hodinach... Proste je to zmetek.

Inak listy bud raz ze si dolamal, hod ich do kosa a daj tam Align 315 alebo 523 pro, je to "nebe a dudy" oproti tym povodnym. Len musis obrusit tie listy na "koreni" aby sa ti zmestili do drziakov...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz