Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 14:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Opět jsem se trefil! :D :D :D

To niky79: Kdyby jsi si všechno pořádně přečetl nikde by jsi nenašel ani zmínku o tom, co si nemá koupit, ani co si má koupit. Ani o tom, zda jsem nebo nejsem profesionál. Nejsem.

Říkám jen jediné a budu to vždy opakovat: "Pokud se chce někdo dopracovat k pořádné helině a létání venku, pak nejlevnější cesta nevede přes indoor hračky, ale přes simulátor."

Ať si s tím každý naloží jak umí.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 14:53 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.1.2008
Příspěvky: 17
Jasnacka ze treba simulator. Ja som si najskor zohnal realflight 3.5, nebudem klamat, mal som ho stiahnuty z webu a k tomu som kupil za tisicku ovladac. Tak som skusal a zistil som ze ma to bavi, tak som kupil t-rex 450. Potom som zistil, ze RF nie je az taky realisticky, ako by som pozadoval, tak som si kupil Phoenix a som spokojny. Nebanujem ani jednu korunu, ktoru som za Phoenix dal, pretoze mi usetril uz minimalne 10 nasobne viac, ako su tie 4 tisicky zan. Ak clovek zisti uz na sime, ze ho to nebavi, alebo ze na to proste nema, moze ho predat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 14:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
A vůbec kolik lidí si tím prošlo?tedy do počátku nákup dreku a pak vše znova a lepší? Já u letadel ne(páč jsem kdysi modelařil -kdyby ne asi bych taky začínal s nějakou skylady-to říkám zcela na rovinu) ale u jiných věcí mnohokrát....a mnohokrát se to ještě stane-jsem prostě asi nepoučitelnej( a to je dobře)-každý si svou cestičku musí prošlapat sám a mockrát se spálit-teprve pak se člověk jak se říká"vyučí"-stojí to čas stojí to peníze ale není nad vlastní zkušenost. Kolikrát mi táta říkal při pohledu na zásuvku -tam nestrkat prstíky tam je čertík a kopne tě-no co to bylo platný-až jsem jednou dostal takovou prdu že jsem pozadu přelítl otoman -prst s hřebíkem přiškvařený -z vlasů se mi kouřilo a týden jsem koktal-pak jsem se teprve naučil obcházet zásuvky veeelikým obloukem. A tak je to asi se vším-kouření-viržinko co kámoš čajzl dědovi a dva dny jsem blil jako amina--alkohol-tuzexový keyrum co zase druhej lapl máti ze sekretáře a pomalu otrava--a tak je to v životě se vším. :wink:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 15:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
toto je fakt věčné téma,jeden hájí toto,druhý zase tohle,bůh ví,kde je pravda,možná někde uprostřed,jsme tu na fóru,ať si každý plká co chce,ale faktem je,když já jsem začínal,není to tak dlouho,chodil jsem na toto fórum,jako asi každý,abych o rc vrtulnících získal nějaké informace.Když jsem ale občas narazil na příspěvky zdzd(samozřejmě ne všechny)tak mě ,bez urážky,naskakovala husí kůže.Ale, to bylo tehdy.Tož tak na světě 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 15:22 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Husí kůže? Pročpak? To mě zajímá. Taky bez urážky. Nejsem si si vědom, že bych nekoho urážel nebo byl třeba vulgární. Možná někdy příliš otevřený až netaktní, ale jak praví klasik (Kdo uhodne který?): "Taktnost je skrývání chyb místo toho abychom se stávali lepšími."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 15:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.1.2008
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha 9 - Prosek
zdzd píše:
Možná někdy příliš otevřený až netaktní, ale ...
No, kdyz si na to clovek zvykne, tak je to mozna i lepsi :-).

_________________
[i]MiniTitan[/i]
[i]Futaba T7C[/i]
[url=xmpp://kmarty@jabber.bluetone.cz][img]http://jabber.bluetone.cz/status/kmarty-phpbb.gif[/img][/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 15:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
zdzd:to už sem nepatří,necháme to na tu Kroměříž a můžeme si u pivka i v pohodě zafilozofovat :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 16:22 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
jj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.05.2008 16:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2007
Příspěvky: 625
Bydliště: Brno
zdzd píše:
Opět jsem se trefil! :D :D :D

Říkám jen jediné a budu to vždy opakovat: "Pokud se chce někdo dopracovat k pořádné helině a létání venku, pak nejlevnější cesta nevede přes indoor hračky, ale přes simulátor."

Ať si s tím každý naloží jak umí.


To je zcela poradku. Ale proc to rikas napriklad v tomto konkretnim threadu, kde puvodniho tazatele neco takoveho vubec nezajima, protoze chce poradit s vyberem ze trech konkretnich vrtulniků? Kdybys byl co k cemu, napsal bys neco ve smyslu, "pokud si mam vybrat z tech tri modelu, volim model X" a napsal bys proc, a vsichni by to od tebe respektovali. Pokud je ti zatezko vynalozit par minut na to, aby ses na ty vrtulniky podival, tak radeji nic nepis :lol:

Ovsem kdyz porad pises tu svou stejnou veticku, v ruznych obmenach, do diskusi, ktere se tykaji uplne neceho jineho, nediv se, ze lidem z tebe naskakuje husi kuze, a ze te obcas neberou vazne (coz by asi meli).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz