Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Má cenu začít
PříspěvekNapsal: stř 28.12.2016 20:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
:oops: Já ten poslední odkaz tak nějak neprocházel. Teď jsem se kouknul a žádná hitparáda, tak se omlouvám. Mně po prodeji vrťasů zbyla na mlácení o zem jen 450 od HK, jsem nenáročný, takže mi to stačí.
Dílů od Tarotu se neboj, rozhodně to není aušus. Jinak Ti ovšem ani nic jiného nezbývá, pokud už origo díly nebudou a nechceš přejít na jiný typ.
Edit: ještě abych se vrátil k výběru koptéry - na Rotoramě je ke koupi komplet sestava pro létání (snad kromě nabíječky a dalších drobností) a pod těch 10 litrů se člověk moc nedostane. Jedině že by ještě hodně šetřil na dílech a skládal si to sám.
Akorát nevím, jestli to tazatele a zakladatele vlákna moc neodradilo, ta finanční stránka. Jistě, dá se na zkoušku (jestli ho to chytne) pořídit na pár stovek malinká koptérka bez FPV. To je taky možnost.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Má cenu začít
PříspěvekNapsal: pát 30.12.2016 16:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2009
Příspěvky: 334
Bydliště: Praha 9
Marek_Km píše:
:oops: Já ten poslední odkaz tak nějak neprocházel. Teď jsem se kouknul a žádná hitparáda, tak se omlouvám. Mně po prodeji vrťasů zbyla na mlácení o zem jen 450 od HK, jsem nenáročný, takže mi to stačí.
Dílů od Tarotu se neboj, rozhodně to není aušus. Jinak Ti ovšem ani nic jiného nezbývá, pokud už origo díly nebudou a nechceš přejít na jiný typ.
Edit: ještě abych se vrátil k výběru koptéry - na Rotoramě je ke koupi komplet sestava pro létání (snad kromě nabíječky a dalších drobností) a pod těch 10 litrů se člověk moc nedostane. Jedině že by ještě hodně šetřil na dílech a skládal si to sám.
Akorát nevím, jestli to tazatele a zakladatele vlákna moc neodradilo, ta finanční stránka. Jistě, dá se na zkoušku (jestli ho to chytne) pořídit na pár stovek malinká koptérka bez FPV. To je taky možnost.


Finanční stránka takový problém není.Taky už sem přemýšlel o koptérách,ale mě baví ty heliny.
Asi 450ku dolétám,dokud to půjde,pak nové díly co mi zbydou a použitelné použité prodám někomu komu určitě udělají radost a ze zbytku udělám pracholap. Až se nachylý čas na koupi něčeho nového, vyberu nějakou 550ku, nebo ekvivalent. Pokud to nepůjde,přišetřím na Rigida. Tam se nedostupnosti dílů nebojím.

_________________
Aurora 9T-Rex 550X DominatorT-Rex450sportT-Rex250Phoenix simICharger 208BReaktor 300W 20A


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Má cenu začít
PříspěvekNapsal: úte 03.01.2017 0:17 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2010
Příspěvky: 34
mamoulian píše:

Seznam origo dílů v odkazu je pěknej,ale když je vše Out of stock,je mi to platné jako mrtvému zimník.


Ahoj,

aktualne opravuju svyho rexe 450 a dily kupuju na http://rcoutlet.ch/ (jo, je to sice CH, ale pochybuju, ze by ty dily mely jen v CH a jinde ne) a zatim jsem nasel vse, co jsem shanel, maji ihned na sklade, po zaplaceni to prijde tak behem 2-3 dnu. Muzete se podivat tam, jestli tam taky najdete ty dily, ktere jsou "out of stock"?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Má cenu začít
PříspěvekNapsal: úte 03.01.2017 22:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2009
Příspěvky: 334
Bydliště: Praha 9
rowos píše:

Ahoj,

aktualne opravuju svyho rexe 450 a dily kupuju na http://rcoutlet.ch/ (jo, je to sice CH, ale pochybuju, ze by ty dily mely jen v CH a jinde ne) a zatim jsem nasel vse, co jsem shanel, maji ihned na sklade, po zaplaceni to prijde tak behem 2-3 dnu. Muzete se podivat tam, jestli tam taky najdete ty dily, ktere jsou "out of stock"?


Hlavně: Tam není žádná rotorová hlava na Sport ani na Pro (pádlové) a taky T-Rex 450 PRO Hauptrotorblatthalter Metall blau
[Align: H45079]

_________________
Aurora 9T-Rex 550X DominatorT-Rex450sportT-Rex250Phoenix simICharger 208BReaktor 300W 20A


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Má cenu začít
PříspěvekNapsal: úte 03.01.2017 23:46 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2010
Příspěvky: 34
mamoulian píše:
Hlavně: Tam není žádná rotorová hlava na Sport ani na Pro (pádlové) a taky T-Rex 450 PRO Hauptrotorblatthalter Metall blau
[Align: H45079]


Hmmm, tak snad nepadnu tak, abych rozmlatil dily, ktery tam pro plus dfc nejsou dostupny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Má cenu začít
PříspěvekNapsal: stř 04.01.2017 11:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Fakt nechápu, proč panikaříte. To tomu Tarotu tak nedůvěřujete? Je fakt, že pádlovou hlavu už možná ani on nevyrábí, ale DFC měl podle ohlasů kvalitní. Já mám už jen pádlovku z HK a stačí mi to, ale pokud bych šel do bezpádla, tak není co řešit.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Má cenu začít
PříspěvekNapsal: stř 04.01.2017 12:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2009
Příspěvky: 543
Bydliště: Blízko D1 exit 66
Kdysi sem taky létal 4CH vrťas Blade MSR. Teď lítám malý koptéry přes FPV, letadlo na oči a i přes FPV. 6CH heli znám jen ze simulátoru.
Kdybych to měl seřadit podle obtížnosti pilotáže, tak bych to asi podle sebe hodnotil takto.
1. Koptéra FPV se stabilizací
2. Letadlo FPV
3. Koptéra na oči se stabilizací
4. Letadlo na oči
5. Koptéra FPV v acro režimu
6. Vrťas na oči
7. Koptéra v acro režimu na oči.

Pokud nevíš co, kup si nejdřív nějakou slušnější vysílačku a vyzkoušej si všechny možný modely na simulátoru.

Pro mě osobně je hodně zábavný FPV létání s malou koptérou, pak s letadlem jen tak na oči a když je nálada, tak s letadlem na FPV.
Na vrťasy sem nějak neměl buňky a příde mi daleko snažší létat s nějakým EPP modelem ala Beta 1400 než třeba s 6ch heli 450.
Když s tím práskneš o zem, tak stačí v kapse sekunďák a letí se dál. V prípadě větší destrukce jsou dostupné všechny EPP díly od křídel až po celý trup.
Pokud bys chtěl koptéry, tak jedině lítat malé přes FPV. Létat na oči bez stabilizace je hodně těžký a ve stabilizovaném módu je to zase hodně těžká nuda.

_________________
Lítám letadla a malé koptéry, občas přes FPV. Zatím jen bubliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Má cenu začít
PříspěvekNapsal: čtv 26.01.2017 18:11 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 1.2.2016
Příspěvky: 37
S dostupností vrtulníků je to v poslední době trochu problém. Spousta firem, které vyráběly vrtulníky, se přeoriontovala na coptery. Jde především o ty výrobce, kteří dělali jednodušší, levnější vrtulníky. Je to od nich ale celkem logický krok, protože poptávka v posledních 2 letech je zaměřená primárně na coptery a vrtulníky už tolik netáhnout. Vidím to i u nás. Na jeden vrtulník se prodá 10 copterů... takže výrobci by byli sami proti sobě, kdyby s tímto trendem nešli.

Každopádně v druhé půlce loňského roku jsme evidovali výrazně vyšší poptávku po vrtulnících než v předchozím roce, takže se možná blýská na lepší časy. Snad na to výrobci zareagují.

https://www.rcprofi.cz/rc-vrtulniky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz