Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s vrtulníkem.
Odeslat odpověď

Re: Vrtulník nevzlétne

stř 01.06.2016 15:18

sidi píše:Když bych nevěděl co je pastorek, tak bych si místo vrtulníčku koupil formičky na piskoviště, kde bych si hrál.

Uz nemusis robit ramena ked ti to zdzd vyguglil :mrgreen:

Re: Vrtulník nevzlétne

stř 01.06.2016 18:16

Klasika.... tento web už dávno neplní své poslání.... POMÁHAT SI.

Re: Vrtulník nevzlétne

stř 01.06.2016 18:50

milode píše:Klasika.... tento web už dávno neplní své poslání.... POMÁHAT SI.

Ak si pod pomahanim predstavujes komplet starostlivovt kde pytajuci sa nejavi snahu pohnut prstom a zistit si aspon zakladne info ktoreho je dnes na nete mraky tak potom neviem ci toto forum malo niekedy plnit tento ucel.
Clovek aspon s trochou chochmesu si nastuduje co-to aby aspon vedel o com je rec a potom sa pyta.
Klasika ako na autickarskych forach : "Ahoj som tu novy. Kupil som si jednasestku bmw a chcem tam dat turbo, co by ste mi poradili""

Re: Vrtulník nevzlétne

stř 01.06.2016 18:53

Marek_Km píše:Nevím no, spíš mi to připadá smutné. Prostě si koupil vrtulníčka ten mu nelítá, tak se v dobré víře sem přišel zeptat. Každý nemusí být technický typ.


Smutné je to, na co se ptá.

Kdyby se ptal na něco, co mu speciálně poradí modeláři, nic proti. Určitě by se někdo našel.

Ale opakovaně se dožadovat odpovědí na naprosto základní věci, které si může zjistit sám a za kratší dobu než napsat další dotaz je je ostudné.

Proč by mu cizí lidi měli obětovat svůj volný čas, když jej on sám není ochoten ochoten cokoli věnovat do vlastního poučení?

http://www.mojehobby.cz/magazin/detail.php?idclanku=12

A to už vůbec nemluvím o tom, že jeho dotaz skoro vypadá jako nějaká provokace a utahování si z těch, co měli snahu mu nějak poradit.

Re: Vrtulník nevzlétne

stř 01.06.2016 19:36

Tak je pravda, že mohl zagooglit, ale jak můžeme vědět, jestli to předtím nezkusil. To je těžko, Švejk sice zkoušel poradit, ale nějak to nevyšlo.
flaxz píše:Ale stím vrtulníkem se vůbec nelítalo, možna jednou 5 minut toď vše

A podle typu je možné, že jde doslova o "pětiminutový" hračkovrtulník. To je asi pak každá rada drahá...

Re: Vrtulník nevzlétne

stř 01.06.2016 19:42

tak nevím on se snad ptal proč to nevzlétne když použil díl dle původního....... nesměruje se to jaksi někam jinam?
původní odpovědi hned pod dotazem jsou rozumné další pak už začínají vnášet zmatek a ted už to je uplně v .....no však vidíme kde.
ale né díky původnímu dotazu spíše díky aroganci některých odpovídajících že .......

osobní zkušenost mám s plastovými pastorky v servech na stejných hřídelkách rádi praskají a to není vidět pouhým okem psal jsem o tom i v RCR.
prokluzující unášeč rotoru jsem také už několikráte řešil, obvykle se strhla hmota kolem pojistného šroubku v hlavách rotorů a šroubek se sám povoloval tam stačilo dáný šroubek po citlivém dotažení pojistit kroužkem ze smrštovací bužírky.

Re: Vrtulník nevzlétne

čtv 02.06.2016 12:13

Samozřejmě že vím co je to pastorek, ale zrovna o takových vrtulnickach nevím nic, ozubených koleček vidím 4 a jak mám vědět který podržet, děkuji všem co se mi snažili pomoct,

Re: Vrtulník nevzlétne

čtv 02.06.2016 19:36

Odkud jsi. :)

Re: Vrtulník nevzlétne

čtv 02.06.2016 20:23

flaxz píše:Samozřejmě že vím co je to pastorek, ale zrovna o takových vrtulnickach nevím nic, ozubených koleček vidím 4 a jak mám vědět který podržet, ,


To je jedno, protáčet se (na hřídeli) nesmí žádný.
Odeslat odpověď