Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s vrtulníkem.
Odeslat odpověď

Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 9:09

Koupil jsem kit vrtulníku, mám motor, regulátor, serva, přijímač, vysílač, ale nevím jak to vše zprovoznit. Může mi někdo poradit?

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 9:46

Doporučuju zkusit návod, dost to pomůže.

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 9:52

Děláš si prde... Napiš si do profilu bydliště, třeba někdo z okolí pomůže. Ale tenhle stav-něco si koupit a pak nevědět jak to složit fakt nepobírám.

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 9:57

Nevíme nic ani o modelu, ani o tobě - jaké máš znalosti, jestli máš nějakou zkušenost se stavbou modelů, s elektronikou. A korunu jsi tomu dal tím předmětem vlákna. Tak by se tady mohlo nazvat 90% všech témat.

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 11:30

fido01 píše:Koupil jsem kit vrtulníku, mám motor, regulátor, serva, přijímač, vysílač, ale nevím jak to vše zprovoznit. Může mi někdo poradit?

A co takhle použít hlavu, oči a své schopnosti a začít na tom makat.
Sehnat si informace v návodu, na netu i u kamarárádů.
No a když se někde kousneš tak se třeba zeptat na něco tady.
Nicméně o helinách už bylo napsáno vše, takže se snaž a nebuď línej !!!

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 12:26

Fajn tak dík.

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 12:48

fido01 píše:Koupil jsem kit vrtulníku, mám motor, regulátor, serva, přijímač, vysílač, ale nevím jak to vše zprovoznit. Může mi někdo poradit?


Ja koupil hromadu snehu .mrkev a pytlik uhli. Jak postavim snehuláka?

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 13:14

fido01 píše:Fajn tak dík.

Klidně si buď nasran.., ale zkus se nad tou svojí otázkou zamyslet. Jak by sis odpověděl? Mohl bys dostat řadu rad i odpovědí, ale v tomto případě není možno blíže co k tomu říci. Takže jaký kit, jaký serva, jaký regl...??? Chápeš?

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 20:25

chápu napsal jsem to blbě,ale chtěl jsem jen el.schéma zapojení.Mám Protos 500 bezpádlo.

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 20:32

Chybí ti ještě FBL řídící jednotka. Až si ji koupíš, bude u ní schéma zapojení. Podle toho to zapojíš a frrrrrrrrr. :wink:

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 20:56

Takže koupením FBL Spirit nebo Brain vyřeší kopletní zapojení heli?

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 21:01

fido01 píše:Takže koupením FBL Spirit nebo Brain vyřeší kopletní zapojení heli?


no to asi těžko, ona i ta jednotka se musí správně nastavit :)
je fajn sledovat kam se ta modelařina posunula :evil:

nechtěl bych se účastnit záletu..... :lol:

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 21:08

malcomx píše:
no to asi těžko, ona i ta jednotka se musí správně nastavit :)
je fajn sledovat kam se ta modelařina posunula :evil:

nechtěl bych se účastnit záletu..... :lol:



však tě nikdo nezve :roll:

Re: Potřebuji poradit.

ned 06.03.2016 21:23

Jo vyřeší, bude tam návod co kam zapojit i jak to nastavit pro začátek. Pokud už si s heli létal a budeš postupovat podle návodu, není se čeho bát. Chce to pečlivost.

Re: Potřebuji poradit.

pon 07.03.2016 15:24

@ fido01: Odkud jsi, aspoň oblast? Protosů lítá v ČR docela dost kousků, takže je šance že poblíž bude někdo kdo ti poradí. Ono i to prosté elektrické zapojení baterka-regulátor-motor-FBL jednotka-serva dá zabrat, pokud jsi neměl s RC modely dosud tu čest. Jinak Protos 500 tu má svoje vlákno: viewtopic.php?f=105&t=52346

A prosím uprav Předmět u svého prvního příspěvku, aktuální název je skutečně nicneříkající.
Odeslat odpověď