Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s vrtulníkem.
Odeslat odpověď

Re: Vyvážení heli

pon 28.12.2015 14:27

někdo lítá dvojku, někdo 1.
Já 1 . Taky jde o to, kdyby ti s tím někdo pomáhal, tak co lítá on.
Je to o tom, co ti vyhovuje a na co si zvykneš.

Re: Vyvážení heli

pon 28.12.2015 14:33

dudaj píše:někdo lítá dvojku, někdo 1.
Já 1 . Taky jde o to, kdyby ti s tím někdo pomáhal, tak co lítá on.
Je to o tom, co ti vyhovuje a na co si zvykneš.


Tak na tom prckovy co mám je mod2,takže u toho asi zůstanu.

Re: Vyvážení heli

stř 30.12.2015 18:22

Dovolím si přidám i mojí malou zkušenost zelenáče. Létám od nuly cca měsíc. Mám Blade 200 SRX RTF (4.k jednorotor). Začal jsem na modu 1, protože jsem to takhle tak nějak podědil (techniku) cca 3 dny dozadu jsem si překopal vysílačku na mod 2 a začal úplně od začátku. A pro mě je zásadním poznatkem to, že sice v modu 2 neumím létat ještě to, co si dovolím v modu 1, ale je to pro mě přirozenější, pohodlnější. Hodně to dělá to, že si nastavím nějaký plyn a pro visení používám pravou ruku. Mám pocit, že ten model víc cítím, protože si tam nevnáším chyby plynu. A současně cítím, jak model reaguje na změnu čehokoliv, setrvačnost, zatížení, prodlevy,prosedávání apod. Prostě to co psali zkušení matadoři. Kup si na učení slušnou +- 450ku 6k. Na tom Bladu 200 teď cítím při letu každou vůli v cyklice a prodlevy. Teď vím, že s tímhle perfektně vyset třeba minutu +-5 cm, snad ani nejde. Tím nechci hanit Blade 200 ani mod 1. Věřím, že mod 1 může být pro určité prvky třeba v 3D asi lepší. Ale tam já se asi nikdy nedostanu :-)
PS: sim si určitě pořiď, já si ho taky chci koupit. Po novém roce. :-) A na první „skoky“ visení si pořiď cvičný kříž.
Odeslat odpověď