Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 15.10.2014 19:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.10.2012
Příspěvky: 1539
Bydliště: Kladno
petrct píše:
Takže jenom stabilizaci do jedné roviny.... záchrana je že srovná heli z jakékoliv polohy do nejbližší vodorovné polohy a stoupá heli... a co vím toto má BDemon nebo HC3SX a Spirit momentálně o ničem jiném nevím


myslím, že to má iKON a nová verze beastu 6axis, obě tyty jednotky jsou na základě akcelerometru, ty předchozí si to počítájí inerciálně a BD3SX může "klouznout"


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 15.10.2014 19:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
pheek píše:
Takze zachrana je srovnani heli do polohy kdy muze stoupat.Rekl bych ze dela to same,pri invertu trosku delsi cestou ktera muze byt rozhodujici ;-)

Ne dělá to vždy nejkratší cestou :P

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 15.10.2014 20:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
O delsi ceste jsem psal u Braina a ne u Spiritu ;-)

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 11:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.9.2014
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno
Tak supr. A k těm helinám by dokázal někdo něco?

_________________
DX6i, Blade mCP x BL, Phoenix simulator


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 12:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
Za me osobne MP 6s. V kombinaci se Spiritem parada. Jednoducha stavba, serizeni, padum odolava velmi. Sem-tam se objevuji i jete za dobrou cenu. Dominator neznam.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 13:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 1682
Obrázky: 0
450l 6s


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 13:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.9.2014
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno
Elfew píše:
450l 6s


Klidně to rozveď. Jak je na tom ta setová výbava ze super comba - elektronika, vůle na servech...

PS: Myslím po nějakém čase samozřejmě

_________________
DX6i, Blade mCP x BL, Phoenix simulator


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 15:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
450L 6S - Serva o ho...ne, bezpadlo je grc a regulator nevie ani governor. Kit s motorom celkom v pohode a relativne lacne a dostupne diely.
MiniProtos 6S - Dobre letove vlastnosti ked to slusne osadis, dostupnost dielov odkedy je Filip D. vyhradny distributor pre CZ/SK je OK.

Ja by som nesiel ani do jedneho lebo Rexa uz nechcem a MiniProtos je technologicky stary. Ja som kupil KDS Chase 360, letove vlastnosti perfektne, cena dielov je uplne komicka a podpora od predajcu je perfektna.
Ale ked chces silou mocou Rex alebo MP tak skor Rex.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 15:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 1682
Obrázky: 0
Protos zastaralej technologicky.

U trexe pouzivam jen serva z kombo setu a spokojenost. Regl a bezpadlo mam jine z predesle heliny


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 16:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2012
Příspěvky: 793
Bydliště: Praha 4/12
@ kokosman: tady vidíš v reálu proč otázky tohoto typu většinou nikam nevedou, respektive tazatel si zvolí třetí cestu :D

Každá heli má svoje mouchy - některé vyplavou rychle (jako třeba konstrukční nedostatky), jiné se objevují až časem (dočasný výpadek dodávek, vadné díly po změně dodavatele), jiné až třeba po letech (překonaná konstrukce, konec výroby ND). Ceny ND se taky můžou rychle, v horizontu třeba několika měsíců, změnit, nahoru nebo dolů.

Dumat nad setovou výbavou IMHO nemá moc cenu. Stejně časem nahradíš komponenty za jiné, podobně jako u stolního PC. Stejně s tím časem flákneš.

Nemohu než doporučit frekventovanou radu: nespěchej, najdi v okolí nějakého helináře (na typu nezáleží), poptej se, koukej se. A hlídej si modelbazar.cz :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 16:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
protose jsem nemněl ale 450pro a pak po přestavbe na 360kové lisy a 6s supr helina, nejlepší co jsem kdy mněl . levné díly perfektní letový projev ale bylo tam dost tuningu. dominátora bych vzal max holý kit a motor , jinak je to na h...o. A ted jsem mého vytuněného miláčka pustil kolegovi a koupil Chase 360, je to heli uplně jiné generace ale ještě se objevují muchy, ale ty jsou u všech novinek. Tak si vyber . díly na chase jsou asi lesvnější než na Aligna.

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 16.10.2014 18:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 21.7.2013
Příspěvky: 84
Dominátor 6S lítá suprově, co mi vadí je tragická výměna převodů náhonu kardanu. Ty jsou velmi jemné. Je potřeba uvolnit cca 25 šroubků. :oops: :oops: :oops: :oops: To zase nenažraný kapitalisti nechtěj aby se kopírovaly bočnice, tak tam natavili na CF bočnice nesmyslně plastové zámky . Na h---vno práce. MP nemuhu soudit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17.10.2014 8:20 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.9.2014
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno
Už jsem si začal říkat že byla chyba rozjíždět tohle vlákno protože jsem se prakticky nic nedověděl, ale poslední čtyři, pět příspěvků mi hodně napovědělo. Asi si nakonec vezmu od každého něco:
1) Nebudu brát úplný set, na netu je spousta setupů, které jsou odzkoušené a fungují takže s výběrem vnitřností to zase tak horké nebude.
2) Protože je po sezoně, v klidu si počkám co se bude dít a budu študovat. Po večerech Phoenix, na víkendy mCPx BL. Nejdřív koupím nabíječku na 6S, kterou stejně budu potřebovat.
3) Musím říct, že ten Chase 360 mě dostal. Jak designově tak uspořádáním. Budu sledovat vlákno o něm, ale zatím co jsem viděl ty průměry hřídelí a ceny dílů...

I když to ze startu vypadalo trochu mdle tak jste mi, musím říct, helfli. Takže díky moc za váš čas a kdyby jste k tomu ještě něco měli tak směle do toho. Vlákno sleduju dál. Honza

_________________
DX6i, Blade mCP x BL, Phoenix simulator


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17.10.2014 9:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2009
Příspěvky: 845
Bydliště: Ostrava (Schönau-Šenov)
Souhlasím, hezky jsi to vymyslel.
Já jsem v prvním momentě rozhodnutý, jak to udělat. (dobrá cena rozhodla)
Supercombo, poskládám a nestarám se a budu se učit lítat.
Pak čtu a čtu, skoro každý začne postupně elektroniku vyměňovat a nakonec zůstane jen drak,
případně motor, zbytek nový.
Takže jsem to vymyslel, koupím drak z motorem, dobrou stabilizaci, která se dá využít, pokud bych pokračoval,
do všech heli.(nejspíš Spirit, pokud se ovšem někdy zase bude prodávat).
Serva, regl, určitě lepší, probírá se to to horem dolem.
Jen aku asi HK, u těch malých heli, myslím stačí, znám i lítače 600-700stovek co je mají.
Jen konečná realizace vázne z různých důvodů...

_________________
"Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká."


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 17.10.2014 10:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 22.10.2012
Příspěvky: 195
Bydliště: Český Těšín
Můj dominátor(regl, serva a stabilizaci mám jinou) má odlítanou sezónu a pokud s heli začínáš (visení a osmičky), tak si myslím není problém vzít superkombo. Časem (rok dva) vyměníš regl, stabilizaci, serva. Pokud budeš čekat na bazar, záleží na co resp. koho narazíš a pokud nemáš zkušenosti můžeš i pěkně ulítnout.

_________________
T500, T700, 350QX, SALy, Ardea, Mystique


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz