Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: pát 01.08.2014 19:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2014
Příspěvky: 708
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Ahoj,
vytahl a zalital jsem prastarou 450ku, ktera mi lezela na polici asi 5 let. Neni to jeste celokovova verze sport, ani ta uplne prvni. Ma to kovove bocnice a plastovou mechaniku hlavy.
Chtel bych to predelat postupne do tuningu, nebo si koupit novy kovovy set.

Kde se da sehnat nejlevneji set 450tky a jednotlive dily? Beru hodne z hobbykingu, ale tam prodavaji jen dily na ty jejich HKcka a to bude blato, do ktereho asi nema smysl strkat penize. Na ebayi to bude asi taky samy padelek.
Mate overeny eshop v zahranici na kity a ND ALIGN za dobre penize?

Co rikate na tu HK-450tku ? ma to smysl kupovat? Nebo se to rozleti? Libi se mi, ze ma kardan. Ja mam verzi s reminkem, navic se mi porad povoluje ocasni trubka - je to uz vymackane a to je pruda.

Diky,
P.

_________________
DX8, DX6i || T-rex 600ESP, 500ESP FL, 450PRO, 450S || Algol, MaxiSwift


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: pát 01.08.2014 20:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Myslim ze to uz ti tady vsichni rekli jak to je s HK ne?

Ja sam mam HK450 tri roky asi, jenze ja si celkem nenarocne poletuju takze mi zatim nic neprasklo (krome prvni plastove verze, tam mi prdla soucastka mechaniky - mixazni paka - a vrtas se poroucel k zemi). Pro moje potreby sem spokojeny, vic uz z toho nedostanu.

Kovova mechanika je uz lepsi, ale maji problem s presnou vyrobou a kvalitou lozisek. Osazenim lepsich lozisek si moc nepomuzes - hlavu sem skladal asi ze tri dalsich aby byla OK. Kvalita hrideli = blato.

Kdybych tehdy koupil primo Rexe urcite bych udelal lepe, jenze ja k vrtulniku prisel jak slepy k houslim a postupne sem ho jenom trosku vylepsoval. Jo a dily sem kupoval primo na HK, kdyz sem nejaky potreboval. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: pát 01.08.2014 20:23 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.2010
Příspěvky: 4475
Bydliště: Brno
Obrázky: 10
Díly z HK ?
Chceš stále něco ladit a montovat, pak ano...
CHceš-li raději létat, pak na HK raději zapomeň.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: pát 01.08.2014 21:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2014
Příspěvky: 708
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Prave proto se ptam, kde nakoupit lepe :-)
Nakupuju tam veci na letadla a jsem maximalne spokojeny, ovsem je jasne, ze heli neni houbolet, ktery se slepi purexem.

Proto prosim, misto narazek na HK by se mi vice hodil tip, kde nakupovat heli dily ALIGN lepsi kvality za dobry peniz?

_________________
DX8, DX6i || T-rex 600ESP, 500ESP FL, 450PRO, 450S || Algol, MaxiSwift


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: pát 01.08.2014 21:34 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.2010
Příspěvky: 4475
Bydliště: Brno
Obrázky: 10
A co takhle naznačit, odkud jsi ?
Pomohlo by to těm, co by ti mohli poradit :D
Díly nejen na Trexe Brně zde:
http://www.rcmarket.cz/
V Plzni zde :
http://horejsi.cz/
Na Taiwanu zde:
http://www.infinity-hobby.com/main/inde ... b87e3cb377
V UK zde:
http://www.fast-lad.co.uk/store/index.p ... 134&page=1
Lze i tady:
http://www.helipross.com/
Nedělám si legraci, tam všude jsem nakupoval, a na spoustě dalších míst.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: pát 01.08.2014 22:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2014
Příspěvky: 708
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Ty blaho, kovova ocasni jednotka na T450 za >600 czk? A cena stejna na taiwanu i v anglii jako v CZ? Tady neco smrdi :-)
Premyslel jsem nad tim, to upgradovat do kovu (mam tu verzi 450 SE), ale za ty prachy za samotny upgrade koupim druhou jetou heli :-(
To jsou pekne hnusne ceny :-)

BTW : co rikate na Tarota 450? koukal jsem, ze na ebay se da sehnat za slusnejsi peniz, nez align a vypada to vsechno stejne, cert aby se v tom vyznal, z ceho to cinan vyrabi a co to potom vydrzi :-)

Potrebuju :
1) prisun levnych dilu na tu moji 450 SE, protoze se to uz vsechno tak nejak chechle, nebo
2) prestavet tu 450SE do kovu - coz mi prijde jako financni nesmysl, leda to delat vzdycky po rane, nebo kdyz neco odejde - koupit kov
3) koupit k tomu druhou, komplet v kovu, na slusne litani a nechat SE v plastu, na mlaceni o zem :-)

Libil by se mi kardan, mel jsem kardan na 600N a nemohl jsem si to vynachvalit. Ty reminky mne pripravi o nervy :-(

A jeste pro paveld : DEKUJU za krasny seznam, urcite si nektere shopy dam do zalozek. Jinak jsem z FM, ale dily nakupuju vyhradne pres net, mam cas, nikam nespecham a nejkritictejsi dily jsem zvykly mit v zasobe, aby mne kazda rana nepripravila na mesic o moznost litat :-)

_________________
DX8, DX6i || T-rex 600ESP, 500ESP FL, 450PRO, 450S || Algol, MaxiSwift


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 9:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 21.8.2012
Příspěvky: 136
Bydliště: Příbor
Mrkni ještě tady http://gogo-rc.com/store/ beru od nich jak na pětistovku tak na 450 .Zatím bez problému a poslední objednávka byla do 10 dnů doma.Lítám na pohodu a se 450 sem tam nějaké :lol: ty vylomeniny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 9:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Mezi kovovou a plastovou HK hlavou je diametralni rozdil, i kdyz to je HK. S plastovou hlavou je to cele gumove, nepresne, to uz si na to muzes rovnou strcit dreveny listy. Do kovove strcis tvrdsi gumy a ejhle najednou to dela co chce pilot.

Tarota sem v ruce nemel, ale oproti HK je kvalitou nekde jinde. Uvazoval sem ze bych HK strelil a poridil Tarota 450 (na ebayi sem FB kit videl v cene kolem 3000 - o FBL sem nikdy neuvazoval, bavi me serizovani mechaniky), jenze pro to moje obcasne litani je to ekonomicky nesmysl. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 11:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2014
Příspěvky: 708
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
agy : hehe, to bude urcite ten, ktery na ebay prodava jako gogo.rc a uz mam od nej nahazene v kosiku nejake veci, cili diky za odkaz primo na shop, mrknu, beztak to tam bude levnejsi.

Nakadah : ja nikdy HK nemel, ale lital jsem s tou 450tkou SE od ALIGNu a mel jsem neustale nejake potize s reminkem, apod. Proste plast se vymackava, strhnou se zavity a je to celkove naprd. Urcite dily v plastu nevadi, naopak je fajn, kdyz se zlomi plast, nez kdyz je to v kovu a prdne pulka heli, ale urcite si chci ty nejexponovanejsi casti vymenit za kov a libi se mi, ze ten tarot je defakto okopirovana 450 SE, takze by to melo sedet.

Taky za ty penize, kdy se da poridit kit kolem trojky, se da mit dve heliny a kdyz s tim clovek bacne, litat s druhou. Nemusi pak kupovat predrazene dily v CR a muze si klidne pockat, nez dorazi balicek :-)

Stejne to ale vidim na 500/550, ta 450tka je proste mala, po tom co clovek lital dva roky s 600N.

A k padlum - ja nikdy bezpadlo nelital, takze mi padla taky nevadi :lol: I kdyz, laka mne vyzkouset 450tka v bezpadlu, protoze by to pak mohl byt maly a levny stroj s parametry vetsiho. To mne na 600 fascinovalo, jak je to hodne, na vsechno je fura casu a lita se s tim skvele. 450tka je stabilni jenom ve visu, jinak je to vrzeny tenisovy micek, aspon pro mne. Z toho duvodu jsem nikdy nechapal, na co si lidi kupujou ty male heliny 250 apod. Chapu to u profi pilota, co na to ma ruce, jinak to musi byt hruza. Nebo je to osazene stabilizacni elektronikou a lita i visi to uz samo?

P.

_________________
DX8, DX6i || T-rex 600ESP, 500ESP FL, 450PRO, 450S || Algol, MaxiSwift


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 12:10 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6961
Bydliště: Písek, ČR
Zahrň do výběru i díly Tarot - odjakživa nebyly špatný, a teď bych dal ruku do ohně za to, že některé díly jsou i lepší než Align. Třeba DFC hlavy apod. Jednu hlavu jsem měl a kvalita zpracování mi vyrazila dech, byla fakt precizní a konstrukčně podařená.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 12:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2014
Příspěvky: 708
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Woita : diky za tip. To stejne vypada, ze casem pujdu do tarota s bezpadlem, at si to vyzkousim :-)
Nemas tip na nejaky kompletni set, pripadne i vybaveni, cim to osadit? Nechci nejaky extremni 3D stroj, spis pohodu, co se mechanicky nese-e a bude mit stabilizaci a idealne kardan.

Dela to tarot vubec, nebo ma jen tu verzi, co je kopie 450ky SE a je treba ho prestavet?

Co rikate na Tarot ZYX bezpadlo, ma to smysl do toho jit?

_________________
DX8, DX6i || T-rex 600ESP, 500ESP FL, 450PRO, 450S || Algol, MaxiSwift


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 12:33 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6961
Bydliště: Písek, ČR
Tarot dělá myslím i kompletní těla, ale takový odborník nejsem abych uměl poradit.
Namátkou třeba tady.
Já vždy dělal ze starých Alignů (koupil jsem vrak) pomocí Taroťáckých dílů takové tuningové kříženečky.
Teď mám Align Dominatora a jak tak na to koukám, tak začínám mít cukaturu zase tam dát Tarot oranžovou hlavu.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 16:53 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Ja bych klidne od Tarota 450 s DFC hlavou a FBL systemem sel, libi se mi ta stroha jednoducha mechanika i kdyz rad serizuju padlo. Ale nema to pro me smysl, jednou za dva tydny si udelam tri ctyri lety po sobe a tim to konci. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 18:19 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6961
Bydliště: Písek, ČR
... .

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Naposledy upravil Woita dne sob 02.08.2014 18:34, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde kupujete T-Rex 450 a ND?
PříspěvekNapsal: sob 02.08.2014 18:20 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6961
Bydliště: Písek, ČR
Vzpomněl jsem si, kde jsem kupoval tu oranžovou hlavu. Bylo to tady:
http://www.oomodel.com/tarot-450-dfc-pa ... 2_347.html
Bylo to tu docela rychle a doprava zdarma, ceny mírné :)

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz