Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s vrtulníkem.
Odeslat odpověď

Re: Hledam helináře Zlínsko

sob 01.02.2014 18:28

To halové létání LMKBlaník je spíš pro kolegy letadýlkáře, je to v hale v Kunovicích a ta není velká.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Vrtulník tak max 450tku a opatrně trénovat visení nebo přesuny. A nebo někoho kdo to jo umí a "vejde" se tam. Ona totiž i ta 450tka by asi při pádu dobře poškrábala parkety a to by nás asi vyhodili.

Re: Hledam helináře Zlínsko

sob 01.02.2014 19:04

Ajk píše: Ona totiž i ta 450tka by asi při pádu dobře poškrábala parkety a to by nás asi vyhodili.


Prověřeno. Náraz 450 do dřevěného obložení stěny tělocvičny = dva 30 cm dlouhé záseky o hloubce kolem 5 mm.

Re: Hledam helináře Zlínsko

sob 01.02.2014 23:57

Ajk píše:To halové létání LMKBlaník je spíš pro kolegy letadýlkáře, je to v hale v Kunovicích a ta není velká.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
Vrtulník tak max 450tku a opatrně trénovat visení nebo přesuny. A nebo někoho kdo to jo umí a "vejde" se tam. Ona totiž i ta 450tka by asi při pádu dobře poškrábala parkety a to by nás asi vyhodili.


Tak to celkem chápu, představoval jsem si spíše halu něco jako hangár s pevným povrchem.
Nicméně trochu jste mne vystrašili, jelikož mám domluvenou trénikovou hodinku v něčem takovém se stejným povrchem. Nerad bych někomu způsobil nějaký problém. Nepředpokládal jsem, že by dřevěné listy mohly nějakým způsobem poškodit povrch.
Odeslat odpověď