Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pát 17.01.2014 11:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2010
Příspěvky: 706
Bydliště: Hlučín
Taky se primlouvam za minikopteru. Mel jsem MCPX a neumel jsem s tim ani po 20 letech litat rozumne po zahrade, proste je to moc zive a zvladnout 6ti kanal neni jen tak. Radeji jsem to prodal. Bracha ma nejakou levnou minikopteru, pocitam tak velikosti mozna 12-15 cm a je s tim sranda a vydrzi to teda docela dost slupky. Maximalne tomu upadne vrtulka z hridele. Nasadim a litam. Urcite do bytu lepsi nez heli. Nehlede na to, ze ty cca 2 palcove vrtulky ti vubec nic neudelaji a nerozbijou. MCPX me prasklo pres prsa a mel jsem tam cerveny flek jeste dalsich par dni. Z hlediska bezpecnosti i sobe i ostatnim je takova kopterka s malyma vrtulkama uplne nekde jinde nez kterakoliv helina.

_________________
E-Maxx, Frsky Taranis, 90 Toro, 150 FPV a 200 SOPTIK a ruzne mikropoletuchy


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pát 17.01.2014 14:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2011
Příspěvky: 572
Bydliště: Praha 9, Vinor
Obrázky: 1
ale ked ja coptera nechcem, ja chcem helinu :)
pozrel som tie dva tipy co ste mi poslali a nejak ma nezaujali... este nejake mate? :)
a co nejaku walkeru?
http://rc-modely.heureka.cz/walkera-v100d06_4ch-bind-fly/

_________________
Bea Hawk EDF 90mm-FLY FLY, Partenavia Victor P68B-MS MODELL


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pát 17.01.2014 15:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2011
Příspěvky: 572
Bydliště: Praha 9, Vinor
Obrázky: 1
alebo toto:
to vypada velice fajne, a aj cena viac nez prizniva :wink:

http://najdi-to.cz/cs/rc-vrtulniky/29-rc-vrtulnik-wl-v911-24ghz4ch-samotny-vrtulnik.html

_________________
Bea Hawk EDF 90mm-FLY FLY, Partenavia Victor P68B-MS MODELL


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pát 17.01.2014 15:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2011
Příspěvky: 572
Bydliště: Praha 9, Vinor
Obrázky: 1
ddano007 píše:
Nuz
http://www.banggood.com/New-Original-Pa ... 72424.html
a da sa to sparovat aj s TG9x. Aspon teda pred nejakym cca rokom - ked som ho mal - sa dal, dufam, ze nejako "nevynovili" FW v heline. Do izby idealne, na von ani moc nie. Ak mas TG9x je lepsie lietat s nou, jak so setovkou. Dobra stabilita, odolnost, precizne ovladanie. Je tu o tom dost vlaken. A zvladol ho aj kolega, co v zivote s nicim nelietal...

takze tento hej? tie baterky k tomu mozem nabijat klasickou accucel 6kou ale potrebujem asi este tie kabliky s konektora z HK, je tak?

_________________
Bea Hawk EDF 90mm-FLY FLY, Partenavia Victor P68B-MS MODELL


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pát 17.01.2014 17:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 25.8.2011
Příspěvky: 165
Bydliště: Brno
http://najdi-to.cz/cs/rc-vrtulniky/29-rc-vrtulnik-wl-v911-24ghz4ch-samotny-vrtulnik.html a ten z banggood od ddano007 jsou stejné. WL-911.

Je to hodně podobné tomu mSR, ale dá se to spářit s T9x. Není to plnotučná heli, má pevné nastavení listů, takže se toho pro šestikanál mnoho nenaučíš (a získáš spoustu zlozvyků). Ty kopterky se řídí úplně stejně, taky neumí lítat hlavou dolů a jsou o hodně odolnější. Člověk taky nemá tendenci si vytvářet blbé návyky, protože to NENÍ heli.
Do bytu prostě simulátor (Phoenix), jednorotorový 6kanál ven (a čím větší, tím líp se s tím lítá). Až spolehlivě zvládneš poletování se 450 v libovolné poloze, dá se s nano CPX nebo i s mCPX viset a opatrně zatáčet v bytě ;-)

_________________
DX8, 2x mCP X, Nano CP X, Gaui 200FBL, T-Rex 450PRO FBL, 3x T-Rex 550E FBL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pát 17.01.2014 17:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2011
Příspěvky: 572
Bydliště: Praha 9, Vinor
Obrázky: 1
Jicha píše:
http://najdi-to.cz/cs/rc-vrtulniky/29-rc-vrtulnik-wl-v911-24ghz4ch-samotny-vrtulnik.html a ten z banggood od ddano007 jsou stejné. WL-911.

Je to hodně podobné tomu mSR, ale dá se to spářit s T9x. Není to plnotučná heli, má pevné nastavení listů, takže se toho pro šestikanál mnoho nenaučíš (a získáš spoustu zlozvyků). Ty kopterky se řídí úplně stejně, taky neumí lítat hlavou dolů a jsou o hodně odolnější. Člověk taky nemá tendenci si vytvářet blbé návyky, protože to NENÍ heli.
Do bytu prostě simulátor (Phoenix), jednorotorový 6kanál ven (a čím větší, tím líp se s tím lítá). Až spolehlivě zvládneš poletování se 450 v libovolné poloze, dá se s nano CPX nebo i s mCPX viset a opatrně zatáčet v bytě ;-)

no ide o to ze ja asi velke lietat nechcem, stacia mi lietadla :) ale nieo take male na obcasne polietanie aj vonku by sa mi lubilo...

_________________
Bea Hawk EDF 90mm-FLY FLY, Partenavia Victor P68B-MS MODELL


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pát 17.01.2014 20:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.9.2012
Příspěvky: 1096
Bydliště: Šumná Šumava
Obrázky: 2
Nejsem helinar a expert na ne uz vubec ne. Ale napisu sem svoji zkusenost:
Poridil jsem si neco podobneho. S tim, ze se naucim letat s vrtulnikem. Lital jsem s tim po zahrade, je to uplne easy, druhy den jsem to vodil jako vino. Po tydnu mi to prestalo bavit, muzes s tim pristat na aute, na strese, litat am a zpatky, to je tak vse. Pak jsem ho ulozil na skrin, koupil Trexe 450 a Phoenixe a zjistil, ze vrtulnik VUBEC neumim ridit. Je to jak prestoupit ze skutra na litr-v prvni zatacce skoncis pri vyjezdu zadkem napred. Je to daleko ostrejsi, zabavnejsi, nevadi tomu tolik vitr... A da se to koupit za podobne penize. Toz tak.

_________________
Zpátky doma, v kopcích :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pon 20.01.2014 7:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
mCP X BL. Uzasnej pomer vaha/vykon. ;-) Jen bych to nevidel na nejake vetsi poletani doma. Je to docela raketka. :-)

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: pon 20.01.2014 9:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Little Falco: Jenže 450 není zrovna indoor :wink: .

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: úte 21.01.2014 20:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2010
Příspěvky: 1250
Bydliště: Anglie, nebo Svitavy
To sparovani s T9x je podminka? proc by nemohlo byt to blade nano cpx, leta to i venku diky tomu ze je to sestikanal a dovnitr je to malicke, akorat vevnitr to asi chvilku da nez se s tim nauci, ale o tom to je, bud neco stabilniho, dvourotor, leta vevnitr v pohode, jednoduche a nebo neco ostrejsiho, slozitejsiho dovnitr, ale zas pouzitelny i ven

_________________
Nezlob se Béďo, já mám dneska špatnej den


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: stř 22.01.2014 12:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
František Koudelka: Protoze nano ma stejnosmerne motorky, ktere zrovna nevynikaji velkou zivotnosti. mCP X BL ma stridaky. :wink:

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: indoor do 5000kc
PříspěvekNapsal: stř 22.01.2014 21:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2010
Příspěvky: 1250
Bydliště: Anglie, nebo Svitavy
No jo, ale tak to je zas jina stranka veci, ale je mensi a klidnejsi, ja mam mcpx V1 a za asi tri roky, vrtas sem kupoval starsi mam druhy ocasni motor a treti hlavni, ale u nana teda nevim, mam v planu si jej poridit, znam cloveka co letal jak mcpx kalsickou, tak BL, tak nano a do mistnosti doporucil urcite nano, jako jo, z hlediska zivotnosti urcite tu verzi mcpx BL, ale zas s tim bude bojovat v mistnosti, pokud ma hlavni letovy plan letadla tak myslim ze to nano bylo vhodnejsi, ale je to vec nazoru, stejne se musi nakonec rozhodnout sam, uvazoval tady i na ctyrkanalem

_________________
Nezlob se Béďo, já mám dneska špatnej den


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz