Switch to full style
Začínáte nebo chcete začít s vrtulníkem.
Odeslat odpověď

sob 07.04.2007 13:44

Jind005 píše:Mno a co http://www.mscomposit.com/vrtulniky/ele ... ml?lang=cz

nebo levnejsi verze http://www.mscomposit.com/vrtulniky/ele ... ml?lang=cz

Jinak Blade se mi taky libi uz delsi dobu :)

Měl jsem na mysli hračku tohle je sice za hezké peníze ale přičti cenu vybavení a jsme jinde

Re: Vrtulníček

sob 07.04.2007 13:45

fireman píše:Zdar dnes jsem objevil toto je to sice hračka, ale pěkně vypadá a do 2 se vejdeš.

http://www.easy-shop.cz/nejlepsi/script ... .php?IDZ=2

Vypadá to moc pěkně,ale je to bohužel "jen" dvoukanál což je škoda, ale vypadá to dobře!

Re: Vrtulníček

sob 07.04.2007 16:08

Tvoje poptavka se zrejme nepotka s zadnou nabidkou, za 2 tacy ctyrkanal opravdu nesezenes.

Re: Vrtulníček

ned 08.04.2007 17:31

vsw píše:Tvoje poptavka se zrejme nepotka s zadnou nabidkou, za 2 tacy ctyrkanal opravdu nesezenes.

Chyba :!: už jsem ho našel :wink:

Re: Vrtulníček

ned 08.04.2007 18:13

Kabriolin píše:
vsw píše:Tvoje poptavka se zrejme nepotka s zadnou nabidkou, za 2 tacy ctyrkanal opravdu nesezenes.

Chyba :!: už jsem ho našel :wink:


Tak o sem prosím napiš (nebo do SZ), taky bych si stoupnul do fronty. Ale stejně tomu moc nevěřím...

Re: Vrtulníček

ned 08.04.2007 18:19

Kovboj píše:
Kabriolin píše:
vsw píše:Tvoje poptavka se zrejme nepotka s zadnou nabidkou, za 2 tacy ctyrkanal opravdu nesezenes.

Chyba :!: už jsem ho našel :wink:


Tak o sem prosím napiš (nebo do SZ), taky bych si stoupnul do fronty. Ale stejně tomu moc nevěřím...

Psal jsem i výrobci(pravděpodobně prodejci) a ujistil mě, že je to 4 kanál a samo sebou cena odpovídá kvalitě a způsob řízení neni klasický jao u heli ale otáční neni řešeno zadním rotorem ale dvojcí protiběžných rotorů a zadní rotor je na plocho a obstarává kloněn,ale jinak už je to koplet řiditlné né jako picoZ tak asi do tohu půjde.Nejsem teď na svém PC kde mám uloženej ten odkaz, ale až se k tomu dostanu tak to jsem hodím.

Re: Vrtulníček

ned 08.04.2007 23:31

Kabriolin píše:Psal jsem i výrobci(pravděpodobně prodejci) a ujistil mě, že je to 4 kanál a samo sebou cena odpovídá kvalitě a způsob řízení neni klasický jao u heli ale otáční neni řešeno zadním rotorem ale dvojcí protiběžných rotorů a zadní rotor je na plocho a obstarává kloněn,ale jinak už je to koplet řiditlné né jako picoZ tak asi do tohu půjde.Nejsem teď na svém PC kde mám uloženej ten odkaz, ale až se k tomu dostanu tak to jsem hodím.


Tohle nekupujm je to sunt, vyhozene prachy :-)

Re: Vrtulníček

pon 09.04.2007 6:52

Kabriolin píše:
Kovboj píše:
Kabriolin píše:
vsw píše:Tvoje poptavka se zrejme nepotka s zadnou nabidkou, za 2 tacy ctyrkanal opravdu nesezenes.

Chyba :!: už jsem ho našel :wink:


Tak o sem prosím napiš (nebo do SZ), taky bych si stoupnul do fronty. Ale stejně tomu moc nevěřím...

Psal jsem i výrobci(pravděpodobně prodejci) a ujistil mě, že je to 4 kanál a samo sebou cena odpovídá kvalitě a způsob řízení neni klasický jao u heli ale otáční neni řešeno zadním rotorem ale dvojcí protiběžných rotorů a zadní rotor je na plocho a obstarává kloněn,ale jinak už je to koplet řiditlné né jako picoZ tak asi do tohu půjde.Nejsem teď na svém PC kde mám uloženej ten odkaz, ale až se k tomu dostanu tak to jsem hodím.


Aha, tenhle. O tom jsem teda osobně taky neslyšel nic dobrého, podobně jako vsw :?

pon 09.04.2007 10:28

:( Jako že to neni lepší jak picoZ ??? :?

pon 09.04.2007 11:15

Kabriolin píše::( Jako že to neni lepší jak picoZ ??? :?


Každopádně :(

úte 10.04.2007 7:58

Kovboj píše:
Kabriolin píše::( Jako že to neni lepší jak picoZ ??? :?


Každopádně :(
A bože..no to se snad nedá ani věřit... :? Viděl jsem toho dvourotorového létat a byl to dobré a dokonce to letělo tam,kam chtlě pilot né jako picoZ, že se musíš pořád otáčet čumákem ke směru letu a čekat až tě vítr nebo špendlik v čumáku uvede do dopředného letu... no.tak jak to tak vidím rači zůstanu u letadel :lol:
Odeslat odpověď